Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

QUOTE(šviesuolė @ 2011 03 22, 13:13)
Ir šitas be sulčiaspaudės, o aš turiu vilčių retkarčiais spausti sultis  biggrin.gif


Su sulciaspaude.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2011 03 22, 15:27)
Su sulciaspaude.

Tikrai. Kažkodėl nuotraukose nepavaizdavo. Įdomu, kaip atrodo sulčiaspaudės peiliai, nes MB FP 972 sulčiaspaudė pasirodė labai nebloga, kažką gero įžiūrėjo tuose peiliuose.
Atsakyti
QUOTE(šviesuolė @ 2011 03 22, 20:24)
Tikrai. Kažkodėl nuotraukose nepavaizdavo. Įdomu, kaip atrodo sulčiaspaudės peiliai, nes MB  FP 972 sulčiaspaudė pasirodė labai nebloga, kažką gero įžiūrėjo tuose peiliuose.


Manau, kad tokie pays turetu buti peiliai. Abu kombainai yra "Multipro" serijos.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Sakykit, ar kenwoodai, pvz KM020 (6,7l dubuo) turi kapojimo peilį?
Kažkaip tokio tipo kombainuose, kur nusileidžia peilis iš viršaus (bosch'ai dar tokie būna) suprantu, kad gali tik maišyti kažką g.gif O kaip sukapoti tešlą? (pvz napoleonui? sviestą su miltais?)

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raar @ 2011 04 18, 15:27)
Sveikos  4u.gif

Sakykit, ar kenwoodai, pvz KM020 (6,7l dubuo) turi kapojimo peilį?
Kažkaip tokio tipo kombainuose, kur nusileidžia peilis iš viršaus (bosch'ai dar tokie būna) suprantu, kad gali tik maišyti kažką g.gif O kaip sukapoti tešlą? (pvz napoleonui? sviestą su miltais?)

Ačiū  4u.gif

Reikia tokį priedą nusipirkti
http://www.bosch-hom...de/MUZ8MM1.html
Čia boschams. Kenwoodams irgi panašūs yra.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2011 04 18, 17:35)
Reikia tokį priedą nusipirkti
http://www.bosch-hom...de/MUZ8MM1.html
Čia boschams. Kenwoodams irgi panašūs yra.


Toks priedas kenwoode KM020 yra. bent jau pas mane komplekte buvo.
Atsakyti
hi.gif
Koks čia išradimas - oranžinis garbanotas diskas? smile.gif
Ar jis išplaka baltymus?
Ar gerai išplaka biskvitui kiaušinius? 4u.gif
user posted image

QUOTE(slaputeDi @ 2011 04 18, 18:35)
Toks priedas kenwoode KM020 yra. bent jau pas mane komplekte buvo.

O kokios jis talpos? rodytas bosch'e tai 1,6 l - žiauriai mažas kai taikau į KM020 tik dėl 6l puodo smile.gif
Kaip jums tas kombainas? Kokius trūkumus matot, ar vėl tą patį rinktumėtes?
4u.gif


Neapsisprendžiu, kokio principo kombainą rinktis - nuleidžiamo iš viršaus ar klasikinį g.gif kokie jų pribvalumai? g.gif Gal jau kada easte išdiskutavę, tada eičiau ieškoti smile.gif

Papildyta:
QUOTE(raar @ 2011 04 19, 10:47)
O kokios jis talpos? rodytas bosch'e tai 1,6 l - žiauriai mažas kai taikau į KM020 tik dėl 6l puodo smile.gif   

nusišnekėjau blush2.gif
kenwoode pliusas, kad taplos nėra, o į savo indą krenta, ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raar: 19 balandžio 2011 - 10:49
QUOTE(raar @ 2011 04 19, 11:58)
hi.gif

kenwoode pliusas, kad taplos nėra, o į savo indą krenta, ane?


Sveiki,
nors ir neturiu tokio kombaino, bet teko dometis ax.gif priedas smulkinimui parduodamas atskirai ir statosi ant kombaino virsaus, kartais buna kad parduoda jau kartu su tuo priedu, t.y. ji prideda kaip bonusa mirksiukas.gif o tas pagrindinis bliudas yra skirtas visokiu teslu maisymui, o ne smulkinimui mirksiukas.gif siulau pasiziureti stai cia ir bus aisku:
Kenwood pristatymas
tai jeigu Jums reikia kombaino butent tesloms, kremams ir panasiai,tai sitas turetu buti super, bet jei norite, kad dar smulkintu, tarkuotu, maltu mesa, maltu kava, darytu kokteilius, tai jau priedus reikes pirkti atskirai ir kaina ziauriai isaugs doh.gif
as pati turiu toki:
Kenwood FP972
Man jis super, negaliu atsidziaugti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 04 19, 11:17)
tai jeigu Jums reikia kombaino butent tesloms, kremams ir panasiai,tai sitas turetu buti super, bet jei norite, kad dar smulkintu, tarkuotu, maltu mesa, maltu kava, darytu kokteilius, tai jau priedus reikes pirkti atskirai ir kaina ziauriai isaugs  doh.gif
as pati turiu toki:
Kenwood FP972
Man jis super,  negaliu atsidziaugti  thumbup.gif

hmm atrodo neblogai, galėtų talpa didesnė būti g.gif bet tokio tipo turbūt ir nebūna didesnių doh.gif Ar jis gali suminkyti tešlą kietą? Ar gali mielinę? bulvių fry peilio trūksta, nėra jo? Gal galima daispirkti?

Aš tokio principo seną philipsą turiu tik mažai daugiau f-jų.
Reikėtų kombaino tiek tešloms, tiek pjaustymo, kapojimo. Didelio tūrio.


Čia kenwood 972 pristatymas geras


Dar panašus yra Philips Robust HR7781. Gal domėjotės ir lyginot jį su 972?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raar: 19 balandžio 2011 - 12:34
QUOTE(raar @ 2011 04 19, 13:32)
hmm atrodo neblogai, galėtų talpa didesnė būti  g.gif bet tokio tipo turbūt ir nebūna didesnių doh.gif Ar jis gali suminkyti tešlą kietą? Ar gali mielinę? bulvių fry peilio trūksta, nėra jo? Gal galima daispirkti?

Aš tokio principo seną philipsą turiu tik mažai daugiau f-jų.
Reikėtų kombaino tiek tešloms, tiek pjaustymo, kapojimo. Didelio tūrio.
Čia kenwood 972 pristatymas geras
Dar panašus yra Philips Robust HR7781. Gal domėjotės ir lyginot jį su 972?

O kokius tešlos kiekius minkot?
Atsakyti
QUOTE(raar @ 2011 04 19, 13:32)

Dar panašus yra Philips Robust HR7781. Gal domėjotės ir lyginot jį su 972?


Na ka tik pasiziurejau ir manau Kenwood komplektacija geresne bigsmile.gif Philips turi tik bulvyciu fri peili (ko neturi Kenwood), bet Kenwood turi 2 sulciaspaudes, kokteiline, kavos maluneli, didziojo indo talpa ta pati, bet dar yra 2 papildomi mazesni indeliai jei reiketu mazesnio kiekio. Be to esu girdejusi, kas Philips dirba garsiau. Kaina panasi, todel turbut geriau rinktis Kenwood.
Kenwood mano pirmasis kombainas, todel neturiu su kuo palyginti, bet tikrai labai patenkinta thumbup.gif dariau ir mieline tesla ir tokia,kur reikia sviesta kapoti, abi pavyko puikiai, isminke iki kociojimo thumbup.gif del bulvyciu fri peilio nesidomejau, nes man neaktualu blush2.gif
del kombaino dydzio, tai didesniu tokio tipo kombainu nesu maciusi schmoll.gif man seimos poreikiams pilnai pakanka biggrin.gif
Jei Jums reikia, kad maisytu is karto dideli kieki tai matyt tada geriau jau Kenvood KM020 arba 030 (turi laikmati), o dalis papildomas pagal poreiki susipirksite palaipsniui mirksiukas.gif Kita vertus, tai aukstas kombainas, o dauguma priedu dedasi ant virsaus, tai jei esate mazo ugio, nebus patogu aukstai kelti rankas biggrin.gif Aisku geriau jau toki pirkti uzsienyje ir siustis, nes LT ju kainos uzkeltos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2011 04 19, 15:44)
O kokius tešlos kiekius minkot?

hehe:] dar tokių didelių neminkiau, planuose smile.gif (mamos iškepa duonos, bet galėčiau ir aš joms blush2.gif tai keletui kepalų reikėtų) bet va kugelį pvz kai tarkuoti reikia ir laukiam svečių, tai mano 2 litrinius dubenis kokius 4 pritarkuoju. Apie pyragų kepimą svečiams tai net neprasidedu, o norėtųsi blush2.gif Apkepo 2 dubenis maišau - mažoka būna. Dvi šeimos pvz 10 žm paėdančių susidaro doh.gif o tai jei ne dvi būna... kepu orkaitėje keliais sluoksniais. Salotas pjaustyti (pvz morkų) irgi kelis dubenis turiu pakeisti, norėtųsi be šito žaidimo smile.gif

QUOTE(DaivaVe @ 2011 04 19, 16:03)
Na ka tik  pasiziurejau ir manau Kenwood komplektacija geresne  bigsmile.gif  Philips turi tik bulvyciu fri peili (ko neturi Kenwood), bet Kenwood turi 2 sulciaspaudes, kokteiline, kavos maluneli, didziojo indo talpa ta pati, bet dar yra 2 papildomi mazesni indeliai jei reiketu mazesnio kiekio. Be to esu girdejusi, kas Philips dirba  garsiau.  Kaina panasi, todel turbut geriau rinktis Kenwood.
Kenwood mano pirmasis kombainas, todel neturiu su kuo palyginti, bet tikrai labai patenkinta  thumbup.gif  dariau ir mieline tesla ir tokia,kur reikia sviesta kapoti, abi pavyko puikiai, isminke iki kociojimo  thumbup.gif del bulvyciu fri peilio nesidomejau, nes man neaktualu  blush2.gif
del kombaino dydzio, tai didesniu tokio tipo kombainu nesu maciusi  schmoll.gif man seimos poreikiams pilnai pakanka  biggrin.gif
Jei Jums reikia, kad maisytu is karto dideli kieki tai matyt tada geriau jau Kenvood KM020 arba 030 (turi laikmati), o dalis papildomas pagal poreiki susipirksite palaipsniui  mirksiukas.gif  Kita vertus, tai aukstas kombainas, o dauguma priedu dedasi ant virsaus, tai jei esate mazo ugio, nebus patogu aukstai kelti rankas  biggrin.gif  Aisku geriau jau toki pirkti uzsienyje ir siustis, nes LT ju kainos uzkeltos  doh.gif

4u.gif ačiū už tokį išsamų tyrimą ir nuomonę. Iš tikro sugundėt smile.gif jaučiu pasirašyčiau, jei galima bulvių fry nupirkti peilį g.gif gal atstovams parašysiu, kas kenwoodo yra gal žinot? g.gif
komplektacija geresnė ir man pasirodė, bet pusės nenaudočiau, nes turiu specializuotus, o cirtusų nespaudžiu. O bulvių fry kaip norisi doh.gif (2 keptuves didelės mums sueina ir dar trūksta doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raar: 19 balandžio 2011 - 16:20