Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

As pirkdama kenwooda teiravausi del papildomos koplektacijos( pvz. fri peilio), bet sake kad jie jau tokios komplektacijos ir priedu prie ju daugiau nera. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raar @ 2011 04 19, 17:17)
hehe:] dar tokių didelių neminkiau, planuose smile.gif (mamos iškepa duonos, bet galėčiau ir aš joms  blush2.gif tai keletui kepalų reikėtų) bet va kugelį pvz kai tarkuoti reikia ir laukiam svečių, tai mano 2 litrinius dubenis kokius 4 pritarkuoju. Apie pyragų kepimą svečiams tai net neprasidedu, o norėtųsi  blush2.gif Apkepo 2 dubenis maišau - mažoka būna. Dvi šeimos pvz 10 žm paėdančių susidaro doh.gif o tai jei ne dvi būna... kepu orkaitėje keliais sluoksniais. Salotas pjaustyti (pvz morkų) irgi kelis dubenis turiu pakeisti, norėtųsi be šito žaidimo smile.gif
4u.gif ačiū už tokį išsamų tyrimą ir nuomonę. Iš tikro sugundėt smile.gif jaučiu pasirašyčiau, jei galima bulvių fry nupirkti peilį g.gif gal atstovams parašysiu, kas kenwoodo yra gal žinot?  g.gif
komplektacija geresnė ir man pasirodė, bet pusės nenaudočiau, nes turiu specializuotus, o cirtusų nespaudžiu. O bulvių fry kaip norisi doh.gif (2 keptuves didelės mums sueina ir dar trūksta doh.gif )

Jei dideliais kiekiais gaminat, tai gal geriau jums tiks kenwood km020. Trapiai tešlai ten naudojamas K formos antgalis. Daržovėms pjaustyti nusipirksit AT340 priedą, galėsit į bet kokios talpos indą pjaustyti.
Papildyta:
Pasižiūrėjau, AT340 neturi bulvių tarkavimo peilio, senesniame A998 buvo.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2011 04 19, 18:38)
Jei dideliais kiekiais gaminat, tai gal geriau jums tiks kenwood km020. Trapiai tešlai ten naudojamas K formos antgalis. Daržovėms pjaustyti nusipirksit AT340 priedą, galėsit į bet kokios talpos indą pjaustyti.
Papildyta:
Pasižiūrėjau, AT340 neturi bulvių tarkavimo peilio, senesniame A998 buvo.

AT340 extra fine shredding - for parmezan cheese chocolate - bet čia turbūt super mažas morkoms g.gif absurdas, kad išėmė tą peilį doh.gif
Sviesto su miltais K peilis neuskapos, ar ne? :/
Šiai tešlai tokio peilio kokio nėra reikėtų doh.gif user posted image

AT340 prjungus prie kombaino tikiuosi, kad jo niekada nereikia nuiminėti ir dubeniu tešliai tuo pačiu metu galima naudotis? g.gif Ar blogai suprantu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raar: 20 balandžio 2011 - 10:52
Laba diena,


labai noriu kenwoodo bet labai nusivylusi ju servisu tai linkstu link Philipsiuko

QUOTE(Velniuke @ 2011 03 19, 13:22)
taigi visgi rekomenduociau Philips Hr 7766



lyg jau ir apsisprendziau imti sita, bet nematau turi jis smulkinimo inda? na kavai ar riesutams kokiems iki miltu susimalti?
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 04 20, 11:11)
Laba diena,
labai noriu kenwoodo bet labai nusivylusi ju servisu tai linkstu link Philipsiuko

o ku rjų servisas? aš ši vis nieko panašaus nerandu - oficialiam saite - kreipkitės į parudotuves - senukus ar topocentrą doh.gif o jei kokią dalį norėčiau užsisakyti, tai jaučiu niekas nežaistų užsakyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raar @ 2011 04 20, 11:24)
o ku rjų servisas? aš ši vis nieko panašaus nerandu - oficialiam saite - kreipkitės į parudotuves -  senukus ar topocentrą doh.gif o jei kokią dalį norėčiau užsisakyti, tai jaučiu niekas nežaistų užsakyti doh.gif



tai va kad be galu, užsiprasai (bandziau elektromarkte ir avitelioj) negauni (garpuodziui dangcio reikejo) i isvis ten nelabai kalba, as megeja Kenwoodu bet doh.gif, o Philipsas pav. klp buvusiam singalo pastate bet kokia detale gali gauti, jei netures uzsakys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 20 balandžio 2011 - 11:41
sveikos gal kuri turit bullet express? as pameciau liet instrukcija su visais receptais o anglu nei kiek nekramtau sad.gif gal kuri galetumet man i el. pasta atsiust instrukcija ir receptus? prasau
Atsakyti
Mamytės, gal kuri galite pasidalinti patirtimi apie ŠĮ mini kombainą 4u.gif
Labai reikia tik daržovių pjaustyklės ir mėsmalės, todėl norisi kažkaip išsisukti neperkant didelio kombaino, nes viską turiu atskirai ir esu labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Ciuple @ 2011 04 20, 15:12)
Mamytės, gal kuri galite pasidalinti patirtimi apie ŠĮ mini kombainą  4u.gif
Labai reikia tik daržovių pjaustyklės ir mėsmalės, todėl norisi kažkaip išsisukti neperkant didelio kombaino, nes viską turiu atskirai ir esu labai patenkinta.

mano mama turi toki, mesa mala neblogai, bet po sustreikavo, kazkas ten nutiko, nepamenu kas g.gif o darzoves, o ypac kopustus super ima, morkas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *tigriukas*: 20 balandžio 2011 - 14:37
QUOTE(*Rūta* @ 2011 04 20, 12:11)
Laba diena,
labai noriu kenwoodo bet labai nusivylusi ju servisu tai linkstu link Philipsiuko
lyg jau ir apsisprendziau imti sita, bet nematau turi jis  smulkinimo inda? na kavai ar riesutams kokiems iki miltu susimalti?


Jei norite tokio tipo, tai man atrodo, kad joks Philipsas neturi g.gif cia viena is priezasciu, kodel as rinkausi Kenwood blush2.gif user posted image
Atsakyti
Philips, tas kur maximoj paskutiniu metu už lipdukus galima buvo pasiimt. Neturiu su kuo palygint, nes pirmas mano gyvenime, bet esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 04 20, 17:20)
Jei norite tokio tipo, tai man atrodo, kad joks Philipsas neturi  g.gif  cia viena is priezasciu, kodel as rinkausi Kenwood  blush2.gif user posted image

Riešutams sukapoti ar pan turiu tokį rinkinuką thumbup.gif
user posted image
Atsakyti