Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Aciu Ferrari uz tikrai naudinga informacija thumbup.gif
Atsakyti
Tik gavau ir isbandziau ta simpatulka Nars 19 wub.gif Nu toks fainutis jis, taip malonu pudruotis rolleyes.gif Dziaugiuosi kaip mazas vaikas saldaini gaves lotuliukas.gif
Atsakyti
negaliu as apsiraminti su tais sepeteliais smile.gif kazkokia manija,
tad dra klausima turiu ka jus rinktumetes tarp B.E. , TBS, NARS , smashbox ?
turiu tuos didelius kur saules pudrom, kompaktinem ir pan. ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 03 11, 15:25)
Tik gavau ir isbandziau ta simpatulka Nars 19 wub.gif Nu toks fainutis jis, taip malonu pudruotis rolleyes.gif Dziaugiuosi kaip mazas vaikas saldaini gaves lotuliukas.gif


NARSai be numerių, gal kalbi apie smashbox g.gif Na kai kurie tui numeriukus, bet 19 neradau schmoll.gif

QUOTE(Cherry_ @ 2008 03 11, 15:30)
negaliu as apsiraminti su tais sepeteliais smile.gif kazkokia manija,
tad dra klausima turiu ka jus rinktumetes tarp B.E. , TBS, NARS , smashbox ?
turiu tuos didelius kur saules pudrom, kompaktinem ir pan. ?  blush2.gif


Jei kalbi apie pudros šepetėlį, tai aš abiem rankom už smashbox #19 (tik jis netiks mineralinei), man tai pats nerealiausias šepetėlis kokį esu bandžius wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 11 kovo 2008 - 15:38
QUOTE(Ferrari @ 2008 03 11, 15:36)
NARSai be numerių, gal kalbi apie smashbox  g.gif Na kai kurie tui numeriukus, bet 19 neradau  schmoll.gif

Niu nezinau, gal suklydau g.gif Bet cia jis irgi #19 http://www.makeupbru...duct/Pro84.html
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 03 11, 15:55)
Niu nezinau, gal suklydau  g.gif Bet cia jis irgi #19 http://www.makeupbru...duct/Pro84.html


Aišku, o tai aš apžiūrėjau šituos, niekur numerio nemačiau doh.gif Jis man labai panašus į smashbox 19, jaučiu fainuolis turi būti ax.gif
Atsakyti
O tokio tipo šepetėliai tinka skaistalams tepti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 03 11, 16:15)
O tokio tipo šepetėliai tinka skaistalams tepti?  g.gif


Tinka 4u.gif Jis nurodytas kaip veido kontūrų formavimui, bet ir skaistalams tokie patys būna
Atsakyti
QUOTE(Ferrari @ 2008 03 11, 16:36)
NARSai be numerių, gal kalbi apie smashbox  g.gif Na kai kurie tui numeriukus, bet 19 neradau  schmoll.gif
Jei kalbi apie pudros šepetėlį, tai aš abiem rankom už smashbox #19 (tik jis netiks mineralinei), man tai pats nerealiausias šepetėlis kokį esu bandžius  wub.gif


NARS su numeriais mirksiukas.gif kaip ir Smashbox
Papildyta:
[quote=Cherry_,2008 03 11, 15:04]
[quote=Tiffany,2008 03 11, 15:03]
del Kinijos tai neapsigauk, nes garsiu gamintoju fabrikai ir yra Kinijoj mirksiukas.gif
o kaip tada suzinoti tikras ar ne...
[/quote]

nezianau kaip gali buti netikras, jei gaminamas tame paciame fabrike g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 03 11, 16:38)
NARS su numeriais  mirksiukas.gif kaip ir Smashbox
Papildyta:
nezianau kaip gali buti netikras, jei gaminamas tame paciame fabrike  g.gif


Kur įdėjai foto NARS tai pažiūrėjau, kad nėra numeriukų ant šepetėlių tai pagalvojau kad jie be numerių būna blush2.gif

Tikri gaminami gamintojų fabrikuose, kur žaliavos dažniausiai importuojamos, arba jei vietoj perkamos, tai yra labai aukštos kokybės, o FAKE gaminami pogrindiniuose fabrikėliuose, nežinia kokiomis sąlygomis ir kokią žaliavą naudojant. Šereliai dažniausiai maišomi ir kur turėtų būti pvz sabalo ar voverės šeriai, tokių gali būtį įdeadama tik 10-20 procentų, o kiti dedami pigesni - ožio ar panašūs. Taip pat nežinia kokiu būdu yra tvirtinammi, gal naudojant pigius klijus, kurie po kelių plovimų neatlaikys ir tuomet šereliai ims byrėti. Originalūs yra pirmiausia rišami, o po to klijuojami 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 11 kovo 2008 - 16:47
Ferrari, kitoj pusej sepetelio yra numeriukas 4u.gif
Bet tai gaunasi kad atskirti fake nuo original sunku, kai nematai kaip jie suristi ir suklijuoti ir tuos serelius neatpazinciau kur kieno blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morepink: 11 kovo 2008 - 17:12
QUOTE(Ferrari @ 2008 03 11, 17:46)
Kur įdėjai foto NARS tai pažiūrėjau, kad nėra numeriukų ant šepetėlių tai pagalvojau kad jie be numerių būna  blush2.gif

Tikri gaminami gamintojų fabrikuose, kur žaliavos dažniausiai importuojamos, arba jei vietoj perkamos, tai yra labai aukštos kokybės, o FAKE gaminami pogrindiniuose fabrikėliuose, nežinia kokiomis sąlygomis ir kokią žaliavą naudojant. Šereliai dažniausiai maišomi ir kur turėtų būti pvz sabalo ar voverės šeriai, tokių gali būtį įdeadama tik 10-20 procentų, o kiti dedami pigesni - ožio ar panašūs. Taip pat nežinia kokiu būdu yra tvirtinammi, gal naudojant pigius klijus, kurie po kelių plovimų neatlaikys ir tuomet šereliai ims byrėti. Originalūs yra pirmiausia rišami, o po to klijuojami  4u.gif

kitoj pusej buna numeriukas, nes vienoj pusej ant kotelio uzrasas NARS, o kitoj pusej - numerelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 11 kovo 2008 - 17:17