Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(ESLAUDA @ 2008 03 11, 20:31)
Man TBS seseliu sepeteliai visiskai nepatiko  schmoll.gif  Jie nieko nedazo, vos vos spalva matosi ant akiu  schmoll.gif
O Mac yra visokiu ir labai svelniu ir siukstesniu  bigsmile.gif  Apie  istriza tai tu turbut cia kazka maisai - nes  MAC konturiniai sepeteliai ypac ploksti, svelnuciai ir smailus  thumbup.gif  O tu turbut kalbi apie istriza seseliams skirta, o ne konturui  smile.gif


Aciu kad pasidalinai patirtim 4u.gif man gal del to ir patinka, kad megstu svelnu makiaza, o siaip ryskumas visada maniau, kad nuo seseliu priklauso, pasirodo nevisai unsure.gif
o kalbejau apie si MAC-263, man TBS zymiai svelnesnis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 03 11, 14:03)
aha, turiu  wub.gif bronzanto sepeteli, birios pudros sepeteli ir dar kelis  bigsmile.gif  wub.gif


Kaip tau NARS palyginti su M.A.C bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTELA @ 2008 03 11, 23:57)
Aciu kad pasidalinai patirtim 4u.gif  man gal del to ir patinka, kad megstu svelnu makiaza, o siaip ryskumas visada maniau, kad nuo seseliu priklauso, pasirodo nevisai unsure.gif


Priklauso ir nuo šešėlių. Visada maniau, kad vienos kompanijos visi vienodi, o pasirodo pvz. Chanel dvispalviai švelnesni ir ryškesni, o keturspalviai kietesni ir ne tokie ryškūs - nors paletės atrodo ryškios, o tepa pasteliškai...
Atsakyti
QUOTE(Ferrari @ 2008 03 12, 01:00)
Kaip tau NARS palyginti su M.A.C  bigsmile.gif


sakyciau jie nepalyginami, nes kai kurie is MAC sepeteliu man nepatinka, kaip ir keli is NARS, susikomplektavau rinkinuka is abieju gamintoju ir esu patenkinta bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2008 03 11, 19:53)
Mano nedidelė kolekcija:

user posted image

Nelabai patinka TBS šešėliams... Kažkaip jie nieko man įpatingo nedaro... Esu i dėžutę įsimetus vieną ne TBS, pirktą Droge už 9 lt ir nieko jis ne blogesnis...

Patarkite: noriu įsigyt šešėliams maišyti šepetuką - koks turėtų būti? Kiap jie vadinasi - blender ar kaip?

Man tavo kabukis labai simpatiskas smile.gifsmile.gif O as siandien nupirkau toki http://www.smashbox....c-78c27b3defcf/
Atsakyti
bandysiu vakare ideti savo sepeteliu kolekcija wub.gif
Atsakyti
Priėjau išvadą, kad TBS šepetėliai nėra tokie geri rolleyes.gif Jau apie 1-1,5 metus aš turiu didįjį šepetėlį ir dbr šerelių viršūnėlės kažkokios susisukusios, susivėlusios, nebe tokios, kokios buvo pradžioj ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 12 kovo 2008 - 19:58
QUOTE(Vitulka @ 2008 03 12, 21:57)
Priėjau išvadą, kad TBS šepetėliai nėra tokie geri  rolleyes.gif Jau apie 1-1,5 metus aš turiu didįjį šepetėlį ir dbr šerelių viršūnėlės kažkokios susisukusios, susivėlusios, nebe tokios, kokios buvo pradžioj  ax.gif

As šepetėlius keiciu kas 8-9 mėnesius...
Pasakykite kaip ju prižiūrite sepetėlius skirtus kreminei pudrytei?
Atsakyti
QUOTE(Oliukė @ 2008 03 12, 23:05)
As šepetėlius keiciu kas 8-9 mėnesius...
Pasakykite kaip ju prižiūrite sepetėlius skirtus kreminei pudrytei?


Gal juokauji blink.gif Kodėl tu juos keiti g.gif Mano vienam pudros šepetėliui 15 metų ir tik dabar pradėjo lūžinėti šereliai, bet dar neketino juo atsikratyti ax.gif

O dėl kreminės pudros šepetėlio, plaunu jį šampūnu po kiekvieno panaudojimo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliukė @ 2008 03 12, 23:05)
As šepetėlius keiciu kas 8-9 mėnesius...
Pasakykite kaip ju prižiūrite sepetėlius skirtus kreminei pudrytei?

blink.gif
aš dar tiek neuždirbu, kad šepetėlius keisčiau taip dažnai, jie nepigus malonumas ax.gif

Aš irgi plaunu šampūnu krempudros šepetėlį kaskart pasitepliojus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 03 12, 19:57)
Priėjau išvadą, kad TBS šepetėliai nėra tokie geri  rolleyes.gif Jau apie 1-1,5 metus aš turiu didįjį šepetėlį ir dbr šerelių viršūnėlės kažkokios susisukusios, susivėlusios, nebe tokios, kokios buvo pradžioj  ax.gif

Isgasdinai mane blink.gif kaip tik galvojau, kad nusipirkau sintetinius, tai ir tarnaus ilgai ir priziuret nesudetinga - naturalus plaukas juk visada lepesnis g.gif neturiu jokio noro kasmet naujus pirkti verysad.gif O gal kazkaip netinkamai priziurejai ar laikei kosmetinej paguldyta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ferrari @ 2008 03 13, 01:34)
Gal juokauji  blink.gif Kodėl tu juos keiti  g.gif  Mano vienam pudros šepetėliui  15 metų ir tik dabar pradėjo lūžinėti šereliai, bet dar neketino juo atsikratyti  ax.gif

O dėl kreminės pudros šepetėlio, plaunu jį šampūnu po kiekvieno panaudojimo.  4u.gif

Man rekomendavo viena gera kosmetologė..taip daryt,o šepetėlius perku užsieny tai nėra brangu g.gif Čia kiekvienam savaip rolleyes.gif Kiekvienai pudrytei turiu atskira šepetėlį,o pudryčių doh.gif
Vienas iš mėgstamiausiu šepetėlių EA kabuki buvo kartu su pudryte wub.gif
user posted image
O dėl šepetėlių priežiūros, ačiū 4u.gif
Atsakyti