Įkraunama...
Įkraunama...

medaus tortas

QUOTE(rugegele23 @ 2008 09 21, 20:17)
Pora minuciu  blink.gif

Cipciukas kažkada jau rašė, kad kepa itin karštoj orkaitėj. Jei bus vėsesnė, tai ir kepti ilgiau reikės smile.gif
Atsakyti
Siandien maciau pirkt silikonine kekso forma, kazin ar verta? Atsiprasau kad vel ne i tema.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 09 21, 21:51)
Siandien maciau pirkt silikonine kekso forma, kazin ar verta? Atsiprasau kad vel ne i tema....  ax.gif

Aš planuoju visas skardas mest lauk ir viską daryt silikoninėse. Patogumas nerealus thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai apsimoka , keksiukai tik pupt ....ir iskrenta vos ja apverti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , dar savaitgali darysiu zele torta , ziuresiu kaip su tuo bus g.gif g.gif g.gif , nors as ir is savo senovines metalines kuo puikiausiai isimu irnesakyk.gif irnesakyk.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
na va kepiau ir as torciuka pagal cipsiuko receptuka...nerealus gavosi, ne toks kaip keptas pirma karta... verysad.gif ...
tiesiog burnoje tirpo, be to gavosi baisiai didelis...
tik va susiduriau su viena problema niekaip nesigavo cisiuk man tu trupiniu ant torto sonu uzbarsyti, tai as ten visoj virtuvej ju daugaiu pribarsciau nei uzbarsciau ant torto... ax.gif ...kaip tu su tais trupiniais susidoroji?
na siaip kaip minejau tortas gavosi nerealus, zinoma papuosimai gavosi ne itin idealus, bet kita karta reiks tik siek tiek daugaiu pasistengti, nes siam torciukui jau kantrybės pritruko doh.gif ...graziai paspuosti.
na siaip imesciau nuotraukyti tik nezinau kaip g.gif
na siaip as primeciau, grubiai paskaiciavus tas tortas man savikaina kainoavo apie 30 lt, bet dydis tai doh.gif ....
ir savo konditerin i svirksta panaudojau, galvoojau bus sunkaiu o ten vienas juokas, ir labai patogu ir tikrai graziai ir lengavi man pasipuose.
net gi va daruge prase iskepti jai toki torciuka gimtadienio proga, na sutikau, tik bijau pries visus draugus apsijuokti, nes kaip taisyklė, tai kaip stengiesi ir baisiai nori pasirodyti niekada nepavyksta ir susimauni doh.gif
Atsakyti
O as nakti sugalvojau, kad seses gimtadieniui pasiliksiu lakstu iskeptu, o is likusiu pasidarysiu maza torciuka paragavimui anksciau, kad zinociau kad gausis smile.gif nesinori sesei gimtadienio sugadint lotuliukas.gif
Atsakyti
Niu aš kepiau pagal cipsiuko receptą,tai ačiū jai 4u.gif tortas gavosi laaaaaaaaaaaaabai skanus.dviejų aukštų.Papuošimus tik truputį pažiūrėjau ir tai man meno žmogui tapo aišku blush2.gif ir vėlgi pasirinkau idėjas cipsiuko,ačiū tauVienu žodžiu skonis cipsiuk ne-re-alus!!!!!!!
Atsakyti
ACIU !!!!!!!
Kaip malonu , kad jums patiko wub.gif wub.gif wub.gif
O trupinukus sa imu i sauja , torta ant kaires rankosir sukdama torta su kita ranka spaudziu trupinukus prie torto sono ( jis turi buti apteptas grietinele , kad jie priliptu ) , truputi ant stalo pribyra trupinuku , bet virtuve tikrai lieka svari , tiesa ta as darau tik sutepus torta , koljis dar nesusigere ir ji lengvai galima paimti ant delno mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 22, 12:20)
ACIU !!!!!!!
Kaip malonu , kad jums patiko wub.gif  wub.gif  wub.gif
O trupinukus sa imu i sauja , torta ant kaires rankosir sukdama torta su kita ranka spaudziu trupinukus prie torto sono ( jis turi buti apteptas grietinele , kad jie priliptu ) , truputi ant stalo pribyra trupinuku , bet virtuve tikrai lieka svari , tiesa ta as darau tik sutepus torta , koljis dar nesusigere ir ji lengvai galima paimti ant delno  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:
user posted image

Aš tai visą tortą puošiau grietinėle.Trupinių man neliko,o ir gerai,kad neliko.Jau daug gražiau man puošiasi su grietinėle blush2.gif
Atsakyti
Jetau, man dar vienas klausimas iskilo doh.gif o tesla daryt ant garu, tai ar puoda su tesla imerkt i vandeny kitam puode, ar kad puodo su tesla dugnas nesiektu vandens, esancio kitame puode? Nu as cia suraiciau klausima lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif paimk puoda ir i ji ipilk kokius 5 cm. aukscio vandens , ant jo statyk dubeni ( bliuda ) su mase , jis nesiekia vandens schmoll.gif tik syla ant garu . Eini kepti ??? mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 23, 17:47)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  paimk puoda ir i ji ipilk kokius 5 cm. aukscio vandens , ant jo statyk dubeni ( bliuda ) su mase , jis nesiekia vandens schmoll.gif tik syla ant garu . Eini kepti ??? mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Ne, ryt kepsiu, siandien ekleriu uzteko lotuliukas.gif dabar seriala ziuriu biggrin.gif
Atsakyti