Įkraunama...
Įkraunama...

medaus tortas

Kokio storumo lakstai mazdaug turi but pries kepant? g.gif
Atsakyti
visai visai ploni,net "prazrachnyje" smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Alacka, aciu uz recepta 4u.gif . Vekykos bus skanios mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano medaus tortas...
Velniskai sotus smile.gif , tik nezinau ar dar antra karta kepciau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Kodėl? Neskanus buvo? Jei dėl riebumo, jie juk tokie..
Gražiai atrodo smile.gif
Atsakyti
aguonele kodel antra kart nekeptum? g.gif neskanus tau? as tai tikrai dar kepsiu man tai patiko tik jau del sotumo tai tikrai daug neprivalgysi lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu merginos , kad taip ivertinat wub.gif .Skanus jis tikrai, kuo ilgiau stovi tuo skanesnis, bet as ji kitoki isivaizdavau (truputi puresni blush2.gif ). Recepto tikrai nemesiu, visi gyre kas valge.
Atsakyti
QUOTE(rupe @ 2008 03 21, 11:12)
Alacka, aciu uz recepta 4u.gif . Vekykos bus skanios mirksiukas.gif


Prasom. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aguonele @ 2008 03 24, 14:15)
Mano medaus tortas...
Velniskai sotus  smile.gif , tik nezinau ar dar antra karta kepciau  blush2.gif
user posted image


Graziai atrodo. Tik as biski blynus darau plonesnius. Niam niam,tikrai skaniai ir graziai atrodo. thumbup.gif
Atsakyti
Kepiau ir as si torta sestadieni, tik plonesni blynai buvo, bet ir grietines tarpuose maziau g.gif skanus, tikrai labai sotus, daug jo neina suvalgyt schmoll.gif nezinau, gal as kazko kito tikejausi blush2.gif kuom skiriasi pensininkas nuo medaus torto? g.gif
Atsakyti
Aciu Alacka uz recepta. Zinai, tai pirmas tortas mano gyvenime keptas wub.gif .Net neisivaizdavau kokie tie lakstai turi buti nei ka. Kai issitraukiau pirmus, tai galima sakyti maniau daugiau nebekepsiu, tokie kieti jie buvo. Kitus dariau plonesnius ir jau geriau atrode smile.gif Nuo grietines igavo minkstumo, bet tas kietumas truputi jaucias. Taciau kaip pirmam kartui tai tikrai pavykes, nes nekeliaus i konteineri ( o buve yra ir taip hihihi.gif )
Atsakyti
As irgi sestadieni kepiau, skanumelis neispasakytas thumbup.gif . Seimyna valge ir gyre(o as aisku pasikelusi , nes tai mano pirmas keptas tortas), ir tikrai dar ir dar ji kepsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Velykom ir as kepiau medaus torta,nes norejau pakeisti sventini torta.Receptas buvo is rusu saito,bet labai panasus i Alacka,tam recepte buvo parasyta 2,5-3st. miltu ir tesla turi buti grietines tirstumo,o ja ideti i saldytuva nakciai.Buvo labai sunku iskocioti blynus,nes ji buvo labai lipni,patys blynai gavosi storoki,bet jie permirko ir buvo purus.Skonis buvo labai geras,bet kaip pastovejo kambario temperaturoj,tik isemus is saldytuvo buvo kietas ir sausas.Daugiau pagal si recepta nekepsiu vien del blynu kociojimo.Maciau dar viena ir labai skaniai atrodanti medaus torta,tai ten raso,kad reikia teslos mase ant garu laikyti 40min vis pamaisant,nes jis atrode kaip karamelinis.Tas tortas vadinasi"MEDAUS TORTAS PRIE SEIMO",bet rusiskai. smile.gif Sekanciai progai pabandysiu.
Atsakyti