Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

Kuo skiriasi sugadintas daiktas vaiko pažinimo metu, nuo suaugusiojo sugadinto daikto netyčia smile.gif ? Ir suaugęs, ir vaikas sugadino negalvodami, kad jis susigadins..Ale va, kai tai įvyko, tai visam gyvenimui dabar abu žino (ir didelis, ir mažas biggrin.gif ), kad baldams lygintuvas - priešas Nr. 1
man svarbu viena, kad vaikas pats labai nesusižalotų. o antra pasakysiu, kad jei tavo gyvenime niekas nedarė tragedijos dėl daiktų, tai ir tu jų nedarysi. Čia kalbu apie save, ir savo tėvelius...mano tėveliai labai gerai prisimena kaip tarybiniais metais nusipirko lakuotą naują sekciją "po blatu" ir kaip tą patį vakarą aš ant tos sekcijos "sugrojau melodiją" su tokiu įtaisu tešlos rožytėms aliejuje virti. Ir aš gerai pamenu ax.gif Bet ne dėl to, jog mane barė, o dėl to, kad absoliučiai man nieko dėl to nesakė. Pati stovėjau ir žiūrėjau kaip visa šeima vėliau tas skyles bandė užpaišyt tamsiu flomasteriu. Aš mamos klausiau kodėl jūs man nieko nesakėt, o ji taip ir pasakė: išbartume ir tu pamirštum, o dabar dar 28 metų atsimeni 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2005 04 26, 11:10)
tikrai neužauga kažkuom nelaimingesni už Laurą.

PS mini baseinas - kai vandenukui iš čiaupo laisvai leidžiama tekėti į butą ant grindų. Nu gal tada visai nebe mini gaunasi smile.gif Čia pavyzdys iš realaus gyvenimo.


Nesakau, kad užauga nelaimingesni vaikai, kurie turi tas ribas. Tiesiog aš nesu ta mama, kuri galvotų taisykles. Nei mano tėvai (lauros seneliai) jas galvoja, nei aš. Supranti, gyvenimas pats savaime nėra "lengva štuka", tai dar labiau jį sunkinti ir man nuolat galvoti o ką padarys, o kaip apsaugot, o kas galima, o kas negalima..nėr kada gyvent nuo dūšios rolleyes.gif

Nu va..matai. Manau, kad tie kurie turi "ribas" turi daug kuom pasigirti..t.y. pavyzdžiais iš realaus gyvenimo.
Sąžiningai sakau..man vaikas - kaip vėjo mallūnas iš žymaus Servanteso romano ir su juo aš "kovot" nenoriu blush2.gif

Aš vaikystėje buvau labai išdykusi, lygiai tokia pati kokia dabar yra Laura. Kaip manęs tada niekas nebūtų pakeitęs, taip aš savo vaiko dabar nepakeisiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 04 26, 11:17)
gal man pas vaikų psichologą šiuo klausimu reikėtų, bet visgi..... o nebus taip kad iki 2 metų vaikui viskas galima, o po to - ne. kaip į tai vaikas sureaguos? buvo galima, o dabar šnai - nebe  g.gif

Po 2-ju metu jau vaikas daugiau supranta ir galima daug ka paaishkint, susitart, rast kompromisa... Iki tol jis dar savotishkas 'lialiukas' 4u.gif

Suprantu Rasma. Gal pati tiek ir neleidzhiu (o gal manishke ne tokia zhingeidi?.. g.gif biggrin.gif ), bet tikrai nervu nesigadinu del kazhko, ka ji ishbande. Apie perioda nuo gimimo iki kazhkur antrojo gimtadienio ish viso neshneku - ka tu tam zhioplam kliackui pasakysi?.. doh.gif Man tik pikta, kai vaikas piktybishkai daro tai, kas jau buvo pasakyta, kad negalima. O jei vaikas elgiasi vaikishkai - kaip uzh tai pykt?.. ax.gif
Atsakyti

as balsavau uz:
besibuciuojancia porele thumbup.gif
siulu mergaite thumbup.gif
ir vaikiuka sniege thumbup.gif

pavadinimais neminesiu, kad neissiduot tongue.gif laugh.gif
Atsakyti
Vaje, o tas vaikiukas sniege tikras? Ir sniegas tikras? 4u.gif
Super
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 04 26, 13:25)

Aš vaikystėje buvau labai išdykusi, lygiai tokia pati kokia dabar yra Laura. Kaip manęs tada niekas nebūtų pakeitęs, taip aš savo vaiko dabar nepakeisiu rolleyes.gif


Pamenam pamenam mirksiukas.gif Musiu veterinarijos gydykla, smelio pilis pas mociute troboj, sokinejimus iki beprotybes ant sieno ir pavogtus saldainius biggrin.gif . Neprisimenu, kad mus kas butu baudes uz tai g.gif
Atsakyti
nu va,paskaitinejau cia, tai kazkaip sirdi pagloste,kad ir uz mus kazkas balsavo biggrin.gif nebus nulis balsu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chilli: 26 balandžio 2005 - 17:50
O man fainiausios fotkes
papuga kur siurbia biggrin.gif ,Ewos Leja-pavadinimo neatsimenu ir kur berniukas serveteles tvarko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2005 04 26, 18:54)
ir kur berniukas serveteles tvarko thumbup.gif


Yra kelios foto, kur tvarkomos servetėlės mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va prabalsavom ir mes, ir eilini karta mum balsu truksta... reikia bent 10 arba gal jau tik 1... tada nesikankinciau taip cry.gif .. Mes si karta nedalyvaujam, nes neturim tinkanciu nuotrauku.. zbitkiu buvo, bet kaip mamos jau cia minejo, iskarto puldavau likviduoti pasekmes... Sekmes dalyviams.. labai saunus, linksmas konkursas 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(Zanetux @ 2005 04 26, 17:57)
Yra kelios foto, kur tvarkomos servetėlės mirksiukas.gif


Ale tikrai biggrin.gif ,as uz ta kur mamyte forume sedi ,o vaikiukas skaiciuoja serveteles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(audrute @ 2005 04 26, 15:46)
Pamenam pamenam  mirksiukas.gif  Musiu veterinarijos gydykla, smelio pilis pas mociute troboj, sokinejimus iki beprotybes ant sieno ir pavogtus saldainius  biggrin.gif .  Neprisimenu, kad mus kas butu baudes uz tai  g.gif


Va vogtų saldainių tai nepamenu ax.gif
Bet tiek kiek pamenu užtenka, jog pradėti bijoti to, kas manęs laukia biggrin.gif O veterinarė aš turbūt nuo prigimties užprogramuota buvau biggrin.gif
Tu nebijai to, kas tavęs laukia biggrin.gif ? Pvz. mes į svečius pas senai matytus gimines išsiruošime ax.gif biggrin.gif
Atsakyti