Įkraunama...
Įkraunama...

"Kol mama nemato..."

QUOTE(Rasma @ 2005 04 26, 20:09)
Va vogtų saldainių tai nepamenu ax.gif
Bet tiek kiek pamenu užtenka, jog pradėti bijoti to, kas manęs laukia biggrin.gif O veterinarė aš turbūt nuo prigimties užprogramuota buvau biggrin.gif
Tu nebijai to, kas tavęs laukia biggrin.gif ? Pvz. mes į svečius pas senai matytus gimines išsiruošime ax.gif  biggrin.gif


As tai nebijau. ax.gif Ruoskites ir varykit. Ale zinau, kad gal ant Jurgiuko vestuviu ir issikrapstytumet tongue.gif . O kol autojusai i Amerike neina, nera mum ko bijoti is vis tongue.gif Nezinau dar kaip mes saviski auklesim, bet tete pedagogas sake, kad viskas bus galima (pro langa is 3 auksto tikriausiai neleisim sokineti). blink.gif Jau dabar Jurgis jo brangiais muzikiniais instrumentais groja ir tualetiniu popierium vyniojasi. Be tetes instrumentu nieko brangaus daugiau neturim. Taip kad Laura gali ruostis i kelione pas Jurgiuka mirksiukas.gif

Ai, man tas vaikis "padazytom" akim visai patinka. Nieko as ten baisaus nematau, kitos moteriskes tikrai niuriau atrodo pasidaziusios tongue.gif Museu, balsuosiu as uz ji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audrute: 26 balandžio 2005 - 21:42
Perziurejau idemiai visas nuotraukas, gi ziuriu, tas vaikiukas, kur per kopas sliauzia lens.gif tiesiai i bobplezi varo hah.gif Nu kaip uz toki nebalsuoti ax.gif
Atsakyti
Vajetau, o tas vaikiukas sniege įsodintas blink.gif ..man net šiurpai nuėjo per kūną blush2.gif ..o jis visai patenkintas ir su raudoniausiais skruostais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 04 27, 09:14)
Perziurejau idemiai visas nuotraukas, gi ziuriu, tas vaikiukas, kur per kopas sliauzia lens.gif tiesiai i bobplezi varo hah.gif Nu kaip uz toki nebalsuoti  ax.gif

Mamai, ramu, pakraipa nuo kūdikystės aiški tongue.gif
Atsakyti
TAS ZIOGAS PAJURY,TURINTIS GYVENIME TIKSLA-MANO MANYMU BE KONKURENCIJOS thumbup.gif

Ir gaila kad islieka tendencija balsuoti ne uz tai,kad nuotrauka atitinka konkurso tema ,o uz pazystamu vikuciu nuotraukas .Pvz :,,ai,nezinau kas ten per nuotrauka,bet uz tokios tai vaika ...,, verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(audrute @ 2005 04 26, 22:38)
Ai, man tas vaikis "padazytom" akim visai patinka. Nieko as ten baisaus nematau, kitos moteriskes tikrai niuriau atrodo pasidaziusios  tongue.gif  Museu, balsuosiu as uz ji.

Tik labai abejoju, ar jis pats tas akytes pasidažė mamytei nematant... g.gif
Atsakyti
[quote=Pasariote,2005 04 27, 11:40]
TAS ZIOGAS PAJURY,TURINTIS GYVENIME TIKSLA-MANO MANYMU BE KONKURENCIJOS thumbup.gif

Oi galvojau, kad čia tik aš ją pastebėjau, man ji irgi yra superinė, iš tų, kurias vadinu "su polėkiu". ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Vos išsirinkau už ką balsuoti smile.gif Labaaaaaai buvo sunku doh.gif
Atsakyti
na o man tas vaikiukas su padazytom akytem , kazkaip baisokai atrodo doh.gif
Atsakyti
Nu gal gana apie tą vaikiuką. Kaip jaustis jo mamytei? unsure.gif Gal ten tikrai labai smagus kontekstas tos nuotraukos buvo, tik mes nežinom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ewa @ 2005 04 27, 12:05)
Mamai, ramu, pakraipa nuo kūdikystės aiški  tongue.gif

Teisinga pakraipa, nu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 04 28, 14:04)
Teisinga pakraipa, nu biggrin.gif

Nu tai ir sakau, kad ramu tongue.gif
Atsakyti