Įkraunama...
Įkraunama...

Advokatai

QUOTE(Vitra @ 2011 09 11, 17:49)
Pirmojo nepažįstu, bet antrasis ir man paliko puikų įspūdį  thumbup.gif

Ačiū už visus komentarus ir apie kitus advokatus, ieškosiu kur dirba Jūsų rekomenduotas.
Atsakyti
Laba diena. Gal kam teko bendraut su advokate Genovaite Rokickiene. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(LiolikP @ 2011 09 12, 11:36)
Laba diena. Gal kam teko bendraut su advokate Genovaite Rokickiene. Aciu.

su nemokama? Man teko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M E M O R Y @ 2011 09 12, 15:43)
su nemokama? Man teko. smile.gif

Taip su nemokama. Ir kaip jinai jums?
Atsakyti
QUOTE(LiolikP @ 2011 09 12, 19:21)
Taip su nemokama. Ir kaip jinai jums?

Visiskai niekaip! Man ja paskyre. Gerai kad turejau dar savo (mokama) advokate, kuri ir liepe man pasamdyti dar nemokama advokate paraleliai vesti kita reikala. Reikalas elementarus. Bet ji ant tiek sunkiai "ivaziuodavo" doh.gif , tempe laika, praleido visus terminus doh.gif uztat labai idomia kresla turi biggrin.gif gal pamatysit mirksiukas.gif Butent del jos dabar turiu nuomone apie nemokamus advokatus. cool.gif
Atsakyti
Mane skyrybų byloje atstovauja Ina Kurauskienė. Posėdžių kol kas nebuvo,- tad apie profesionalumą parašysiu vėliau mirksiukas.gif . Aišku tik tiek, kad ne branginykė,- už atstovavimą pirmoje instancijoje ir dokumentų suruošimą sumokėjau mažiau nei bet kur:) Planuoju primokėt savarankiškai, jeigu turėsiu finansines galimybes:)
Gerbiamas MAŽONIS, kai sudarė su ex sutartį, prasidėjo nebūti oficialūs sutuoktinio šmeištai mano atžvilgiu blink.gif Susitikus planuoju paklaust ar jam pačiam nekelia juoko toks mano sutuoktinio parekomenduotas elgesys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(medasta @ 2011 09 21, 16:48)
Mane skyrybų byloje atstovauja Ina Kurauskienė. Posėdžių kol kas nebuvo,- tad apie profesionalumą parašysiu vėliau mirksiukas.gif . Aišku tik tiek, kad ne branginykė,- už atstovavimą pirmoje instancijoje ir dokumentų suruošimą sumokėjau mažiau nei bet kur:) Planuoju primokėt savarankiškai, jeigu turėsiu finansines galimybes:)
Gerbiamas MAŽONIS, kai sudarė su ex sutartį, prasidėjo nebūti oficialūs sutuoktinio šmeištai mano atžvilgiu blink.gif Susitikus planuoju paklaust ar jam pačiam nekelia juoko toks mano sutuoktinio parekomenduotas elgesys biggrin.gif

Tai normalus EX'u elgesys mirksiukas.gif Pasiruoskit buti stipriai. Dar ne tiek suzinosit apie save "tiesos" smile.gif Mane avokate iskarto buvo ispejusi (nes ne pirma jos byla) Sake "buk rami, stipri, nes purvo tikrai bus" 4u.gif
Beje. jei nebrangi advokate , gal numeriuka jos man kaip nors... blush2.gif Pas mane lig ir nesunki byla iskylo, bet be advokato niekaip. p.s. as Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(M E M O R Y @ 2011 09 21, 16:56)
Tai normalus EX'u elgesys mirksiukas.gif  Pasiruoskit buti stipriai. Dar ne tiek suzinosit apie save "tiesos" smile.gif  Mane avokate iskarto buvo ispejusi (nes ne pirma jos byla) Sake "buk rami, stipri, nes purvo tikrai bus" 4u.gif
Beje. jei nebrangi advokate , gal numeriuka jos man kaip nors... blush2.gif  Pas mane lig ir nesunki byla iskylo, bet be advokato niekaip. p.s. as Vilniuje.


Vilniuje puiki advokatė Natalija Kaminskienė, tiesa del nebrangiai negarantuoju ax.gif
Atsakyti
Laba diena, gal zinot kuri GERA advokata baudziamuju bylu ? Gali but Vilnius ALytus, Kaunas, Marijampole.... Bet reiketu , kad jis specializuotusi butent baudziamosiose bylose.
Papildyta:
QUOTE(bjolla @ 2011 06 04, 17:54)
laukia kelione i MRU (del DNR). taigi, mergaites, teks moketi natura tokiu atveju g.gif  wub.gif



nu ir kaip baigesi ? siaip jei vyras nesutinka , kad jis vaiko tevas, DNR jis apmoka ( nebent Jus sutinkat moketi puse sumos). Jus turesit jam grazint sumoketa suma, jei pasirodytu, kad visgi tevas ne jis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva number 1: 04 spalio 2011 - 08:47
QUOTE(bjolla @ 2011 10 05, 09:42)
tėvystę pamatęs vaiką pripažino pats.. o dabar vėl laukia teismo posėdis... kaip visada aš esu kalta, kad vaiko nerodžiau 3 metus... tėtis nesijaučia kaltas, kad paliko pbesilaukiančią ir žinodamas, kad gimė sūnus nesusimąstė, kad jo vaikas.. tai va, saugokite el. laiškus, sms žinutes... viską ką galite..



ar yra kam pavyke irodyt tevyste be DNR ?
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2011 10 05, 16:22)
ar yra kam pavyke irodyt tevyste be DNR ?


tevystes be DNR neirodysi, nebent vaiko tevas pats pripazintu ja mirksiukas.gif arba atsisakytu daryt DNR teisme, tada tevyste iskart patvirtina.
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2011 10 05, 16:23)
tevystes be DNR neirodysi, nebent vaiko tevas pats pripazintu ja  mirksiukas.gif  arba atsisakytu daryt DNR teisme, tada tevyste iskart patvirtina.



klystat. dnr ne abejones sudeda ta pat sekunde visus taskus...bet yra ir kitu budu nustatyti...
jei tevas mires...
Atsakyti