Įkraunama...
Įkraunama...

Aš paseksiu tau, dukryte...

ziedune, nu šakės kokia faina pasakaitė thumbup.gif Reiks savo mergina išmokyt mintinai, galės kokiam konkurse papasakot thumbup.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif Labai grazios eiliuotos pasakaites.
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
Nu labai jau gražios abi pasakaitės thumbup.gif , kiek skaitau, tai viena už kitą gražesnės, beveik visas išsisaugojau ateičiai 4u.gif
Atsakyti
dedu visas ateiciai... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Akyra @ 2005 04 20, 06:58)
Aciuuuuu... merginos  4u.gif
Siaip tai ne isgalvota, o tik sueiluota ale pasaka, nes kai buvau kokiu 6m. istikruju tevai mane "priduodavo" mociutei, o ji augino keturias avytes, dvi didelias ir dvi mazutes, ir as eidavau jas ganyti. Ir dabar prisimenu, kokios nuostabios budavo pievos, ypac kai kildavo saule. Pilna geliu, raktazoles tokios geltonos geltonos, rugegeles, dar tokios raudonos smulkios gelytes ir daug kitokiu... Prisimenu, kai svintant krumynuose pradedavo ciulbeti pauksciukai,  drugeliai skraidydavo visokiausiu spalvu... Dabar tokiu jau seniai nemaciau, o ir tos pievos, kurioj vaikystej lakstydavau, jau nebeliko, viskas uzstatyta gyvenamaisiais namais  cry.gif  Ka padarysi, beliko tik grazus prisiminimai  smile.gif


Žinai nenuostabu, kad tokius eilėraščius kuri, kai taip gražiai prisimeni savo vaikystę. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
labai idomi smile.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gražu thumbup.gif
Atsakyti
Super thumbup.gif

Man taip patinka eiliuotos pasakeles....net susigraudinau blush2.gif

Saunuoles thumbup.gif
Atsakyti
abi pasakos tiesiog nuostbios...jus abidvi turit m,eno gyslelę...aš tiesiog sužavėta
Atsakyti
hmmmm, kaip dvelkia 6iluma, jaukumu......
gražu...
vėl norėčiau būti maža...... wub.gif
Atsakyti