Įkraunama...
Įkraunama...

Peg Perego

QUOTE(lasiniuotis @ 2008 03 14, 11:16)
Mamytes, gal kuri man patars, blaskausi tarp Peg perego O- zon ir Peg perego Uno?

as turiu UNO, super vezimukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ceke @ 2008 03 15, 17:48)
AS IRGI DOMIUOSI TUO VEZIMU BET MAN NELABAI PATINKA LOPSYS TAS SU KIETU PAGRINDU TOKS NEDAILUS ATRODO, O KLAUSYK GAL TU GALETUM PLACIAU PAPASAKOTI KOKIA TEN NESIOJAMA TASE PIRKAI KAIP JI ATRODO AR PATOGU SU JA VAIKA VEZIOTI, GAL KARTAIS TURI FOTO MUMS PADEMONSTRUOTI? IR TIKRAI LABAI DOMINA KIEK TAU PINIGELIU TAS VEZIMAS KAINAVO KAD IR PER SKELBIU.LT? blush2.gif


Man irgi jis labai netgi negražus doh.gif lotuliukas.gif kaimietiškas toks blush2.gif bet čia skonio reikalas, nes daug kam jis gražus ir tipo labai patogus rolleyes.gif Nu jis erdvesnis už tą minkštą, bet aš nelaikau visą dieną ten vaiko, kokia 2-3 val kai miega lauke, tai jam ten tos erdvės ir nereikia, vistiek nesivarto juk miegodamas tongue.gif
Jei tik nepamiršiu, tai pafotkinsiu mirksiukas.gif Man tai patogu, jis toks pat panašiai kaip tas kietas lopšys,tik šito šonai minkšti, jis lengvas, gali nešiotis tam lopšiuky vaiką pvz iš namų į mašiną iškart įdėjus, nes to kieto tai aš tikrai nepatampyčiau doh.gif
Lopšiuką pirkau Kotrynoj su 15% nuolaida, tai nepamenu kiek ten gavosi gal apie 270 kažkur, o gal 329 su nuolaida g.gif neatsimenu, nes daug visko ir ten pirkau doh.gif vezimas 1720 , kede 550, perkant dar daugiau visokių daiktų kartu, padaro dar šiokią tokią nuolaidėlę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidulė: 17 kovo 2008 - 10:21
QUOTE(dautan @ 2008 03 14, 17:36)
Apie Uno nieko negaliu pasakyti, o apie Peg Perdo Centro= Mamas&Papas O-Zone galima paskaityti senojoje temoje mirksiukas.gif



Gal kuri zinot kaip Anglijoj Peg perego Uno modelis vadinasi?Bandau surast nesekasi kazkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(lasiniuotis @ 2008 03 20, 18:09)
Gal kuri zinot kaip Anglijoj Peg perego Uno modelis vadinasi?Bandau surast nesekasi kazkaip g.gif


isisaiskinau vadinasi Skoot
Atsakyti
O gal gali kas paaiskinti: Peg Perego Pliko P3 ir Mamas and Papas Pliko P3 - kaip cia suprasti? Skirtingi vezimai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrai @ 2008 03 21, 13:06)
O gal gali kas paaiskinti: Peg Perego Pliko P3 ir Mamas and Papas Pliko P3 - kaip cia suprasti? Skirtingi vezimai?  ax.gif

Tie patys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2008 03 21, 14:08)


Aciu biggrin.gif
Atsakyti
Siandien vaiku mieste apsiurejau plico p3 2008 metu ir pasakysiu labai nusivyliau. Nepatiko medziaga ir siaip ne koki ispudi padare. O taip buva pasiryzusi ji pirkti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 03 27, 19:07)
Siandien vaiku mieste apsiurejau plico p3 2008 metu ir pasakysiu labai nusivyliau. Nepatiko medziaga ir siaip ne koki ispudi padare. O taip buva pasiryzusi ji pirkti  verysad.gif


O kokia spalvyte ziurejai? Medziageles ju skirtingos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 03 27, 18:07)
Siandien vaiku mieste apsiurejau plico p3 2008 metu ir pasakysiu labai nusivyliau. Nepatiko medziaga ir siaip ne koki ispudi padare. O taip buva pasiryzusi ji pirkti  verysad.gif


o man kaip tik visai nieko pasirodė, aš jau buvau beatsisakanti šito komplektuko (ketinu pirkti ir važiuoklę, ir navettą lopšį, ir sportinuką, ir autokėdutę su padu), o dabar jau lyg ir vėl nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 27 kovo 2008 - 20:53
Daiva paziurek i http://www.pegperego...e...000176&cl=N Bet swich TRI-FIX , ten vaikas i mama gali buti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 27 kovo 2008 - 21:09
QUOTE(renax @ 2008 03 27, 21:07)
Daiva paziurek i http://www.pegperego...e...000176&cl=N Bet swich TRI-FIX , ten vaikas i mama gali buti smile.gif


Dėkui, bet žinok vistiek nelabai įsikirtau kuo jis nuo modular system tri-fix skiriasi g.gif Ir ar būna pas mus tų switch, nes aš lyg tik tą modular mačiau g.gif Gal ir pas tave retsykiais pasitaiko šitų modeliukų? Žinai, pasimečiau kaip visad su tais vežimais. Nebūtų aktualu svoris keletą modelių net žinau, o dabar ketinam daug keliauti, dar tas nelemtas penktas aukštas. Ir bzikas, kad autokėdutė būtų būtinai su padu ax.gif Chicco kažkodėl man nepatinka, nors ir panašus į Peg Peregą, daugiau variantų nematau doh.gif Vien sportinuko pirkti nesiryžtu, nes vistiek lopšio noriu (žinau, kad į Navetą žiemą jau greičiausiai netilps dukrytė, bet iš bėdos yra sūnaus Deltim Focus tik na tiesiog nekenčiu to vežimo biggrin.gif ).
Atsakyti