Įkraunama...
Įkraunama...

Prezervatyvai

Sveikos, mielosios!
Kilo toks klausimelis. Pati kol kas geriu KT, bet svajoju mesti. Ir pirma mintis apie nauja apsauga: "tik ne gumytes!" Is pradziu, kol pradejom draugauti su savo brangiausiuoju, tai saugojomes jomis, bet dabar manau, kad tai "medaus laizymas per stikla" ax.gif O ka apie tai manote jus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisy: 08 gruodžio 2006 - 13:07
na, man tai jos didelių nepatogumų nekelia, vyras ir pritaria, kad tik būtų pats noras, nes nuo KT, kaip ir daugumai čia rašiusių, jis( noras) buvo išgaravęs sad.gif , na bet nusipirkau "yarina", pabandysiu, jei nieko gero nebus, tiks ir ši apsaugos priemonė smile.gif
Atsakyti
Aš irgi mečiau KT. Tai prisipirkau žvakučių ir krūva gumyčių. 4u.gif Tai pabandėm žvakutės + gumytės ir po to vien gumytės. Gal čia tik sutapimas, bet man geriau buvo kai buvo žvakutės + gumytės blush2.gif Reiks gal dar išbandyt kokias nors Extra Thin ax.gif gal geriau bus. Geriausia, žinoma, tai natur prdokukt biggrin.gif bet nestuke.gif dar nesinori..
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2005 04 15, 18:29)
Aš irgi mečiau KT. Tai prisipirkau žvakučių ir krūva gumyčių.  4u.gif Tai pabandėm žvakutės + gumytės ir po to vien gumytės. Gal čia tik sutapimas, bet man geriau buvo kai buvo žvakutės + gumytės  blush2.gif Reiks gal dar išbandyt kokias nors Extra Thin  ax.gif gal geriau bus. Geriausia, žinoma, tai natur prdokukt  biggrin.gif bet  nestuke.gif dar nesinori..

Saugomės ir mes gumytėm ir kremu, geriausias variantas gumytės + kremas, nes gaunasi kremas kaip ir lubrikantas, o pačios fainiausios gumytės, neslopinančios pojūčių (atrodo tarsi nieko nebūtų ) yra Life Style rudam pakely ir kažkaip panašiai vadinasi ultra ar extra thin...o šiaip aišku KT buvo geriausia, bet kad nuo jų sausa, nėra noro ir sveikatai kenkia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2005 04 16, 12:10)
Saugomės ir mes gumytėm ir kremu, geriausias variantas gumytės + kremas, nes gaunasi kremas kaip ir lubrikantas, o pačios fainiausios gumytės, neslopinančios pojūčių (atrodo tarsi nieko nebūtų ) yra Life Style rudam pakely ir kažkaip panašiai vadinasi ultra ar extra thin...o šiaip aišku KT buvo geriausia, bet kad nuo jų sausa, nėra noro ir sveikatai kenkia sad.gif


O koks kremas? Ir kiek jis kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2005 04 16, 13:30)
O koks kremas? Ir kiek jis kainuoja?

Pharmatex, kainuoja 20-22 Lt, užtenka 8 kartams, man jis tinka ir patinka, kai nevaisingos dienos - naudoju vien jį arba vien gumytes arba NLA, tai gaunasi, kad mėnesiui užtenka blush2.gif
Atsakyti
O jeeeezau, kai prisimenu gumyciu laikus... cry.gif cry.gif cry.gif Tai nusmukdavo, tai suplysdavo, tai dar koks velnias. cry.gif Ir kas menesi testa darydavau... Neseniai kalbejomes, ka jei mes gyventume sunkiai ir neistengtume kas menesi pirkti kontraceptinio pleistro? Pasakiau vyrui, kad geriau jau picu i namus neuzsakineciau, bet pleistro neatsisakyciau biggrin.gif Vyra irgi nuo gumyciu sutraukia blush2.gif
Atsakyti
Na, o mums lygtai gumytes neblogai blush2.gif (nors dar neilgai) Bet jokiu kremu papildomai nenaudoju schmoll.gif O tai kremas cia, kad "didesne" apsauga butu? g.gif Aisku, nepalyginsi su tada, kai KT geriau, neseniai meciau jas, bet, kai yra noras.... blush2.gif As renkuosi Durex su tokia plunksnele ant pakelio blush2.gif Kazkaip visai patikima man tos gumytes atrodo g.gif
Atsakyti
Naudojam. Geriausiai ir man Durex. Kiti tai rimtai per greitai išsausėdavo, suplysht net sugebedavo ir pan negerumai. Man visai nieko Durex Sensations - su gumbeliais blush2.gif arba extra Thin ar kaip ten - tipo plonyčiai. Šiaip tai viskas nuo noro priklauso. Kartais atrodo šalti tie daiktai, o kartais nieko nepastebi ir viskas buna thumbup.gif
Atsakyti
Mečiau ir aš KT prieš 3 mėn , tai dabar beliko gumytės blink.gif Pradžioje taip ir buvo : "Tik ne gumytės", o dabar viai gerai, pripratom ... Aišku geriau buvo be jų, bet...
Dar 3 menėsiukai iki vestuvių o paskui visai nesisaugosim, norim vaikelio ...... wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2005 04 16, 10:35)
Pharmatex, kainuoja 20-22 Lt, užtenka 8 kartams, man jis tinka ir patinka, kai nevaisingos dienos - naudoju vien jį arba vien gumytes arba NLA, tai gaunasi, kad mėnesiui užtenka blush2.gif




o neteka paskui tas kremas, negrauzia g.gif g.gif
susidomejau ax.gif
Atsakyti
Labai senai bandziau Pharmatex zvakutes, bet dar tuomet, kai apie tai buvo mazai info., suzinojau is sesers. Manau, kol kas Lietuvoje dar mazai info. apie naujausia kontracepcija. Jei anksciau buciau suzinojusi apie evra pleistra, buciau is karto pradejusi ji naudoti, bet jis buvo nereklamuojamas, taigi ir moterys maziau zinojo.
Atsakyti