Įkraunama...
Įkraunama...

Imigracinė- 3 dalis

O tai as tundra,,,o as maniau cia simtas metu taip doh.gif

O turiu klausima: nori mano mama atvaziuoti musu aplankyti. Jei ji pvz prasys vizos birzeli, ar gali prasyti jos liepos menesiui ar viza isduodama nuo pokalbio dienos ir cia, jau kaip visiems aisku, konsulo reikalas kaip ilgai.
Ir dar. Kadangi mes su vyru dovanosime jai kelione 50 gimtadienio proga, ji mano jog tureciau atsiusti spec laiska apie tai. Pasidalinkite patirtimi, ka! ( as cia jau du metai, turiu ZK, vyras JAV pilietis).
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 04 26, 00:07)
O tai as tundra,,,o as maniau cia simtas metu taip doh.gif

O turiu klausima: nori mano mama atvaziuoti musu aplankyti. Jei ji pvz prasys vizos birzeli, ar gali prasyti jos liepos menesiui ar viza isduodama nuo pokalbio dienos ir cia, jau kaip visiems aisku, konsulo reikalas kaip ilgai.
Ir dar. Kadangi mes su vyru dovanosime jai kelione 50 gimtadienio proga, ji mano jog tureciau atsiusti spec laiska apie tai. Pasidalinkite patirtimi, ka! ( as cia jau du metai, turiu ZK, vyras JAV pilietis).


pasakys mama numatoma keliones data ir atitinkamai ir viza isduos. Manishke kazkada kai ejo tai vasari pokalbis buvo, nors keliavo tik liepa wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 04 26, 05:43)
O nuo kada cia galima dvi pilietybes tureti g.gif ar tavo draugas kazkoks ypatingas ar as busiu kazka istatymuose praleidus?

As manau tau paprasciau butu atvykti i JAV ir cia tuoktis. Manau, kad viskas greiciau vyksta. (kiek palyginu su kitais).

Teisingai, kas jau gavę pilietybę atitinkamu laiku, ir turėjo dvi, tiems panaikinti negali ir negales. Gaila, kad dabar dvigubos negausi...

O dėl vizos, tai man davė turistinę 10 metų, galiojimas prasidėjo tą pačią dieną, kai kreipiausi, o išdavė irgi, po dienos, berods, ar tą pačią dieną.
Taigi, viskas priklauso nuo to, kokiam laikui duos vizą jūsų mamai. Be to, einant į pokalbį, reiks nurodyti, kada planuojama keliauti, tad duos vizą pagal pageidavimus. Dabar gi jiems jau nelabai svarbu tas vizų išdavimas turistinių, kai kitais metais panaikins (tikiuosi).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 26 balandžio 2008 - 14:58
himalaia, jeigu jau nusprendei isteketi, tuomet reiketu pradeti tvarkytis viza is Amerikos (is suzadetinio puses) arba isteketi Lietuvoje ir tvarkytis dokumentus vizai.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 04 26, 15:57)
himalaia, jeigu jau nusprendei isteketi, tuomet reiketu pradeti tvarkytis viza is Amerikos (is suzadetinio puses) arba isteketi Lietuvoje ir tvarkytis dokumentus vizai.

Ne, aš ten nuvažiavus, jei tikrai nuspręsiu pasilikt, ištekėsiu ir tada tvarkysiuos. Bet dar niekas neaišku, tik bilietai pirmyn- atgal yra.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2008 04 26, 19:40)
Ne, aš ten nuvažiavus, jei tikrai nuspręsiu pasilikt, ištekėsiu ir tada tvarkysiuos. Bet dar niekas neaišku, tik bilietai pirmyn- atgal yra.

na tau spresti paciai. Kada isskrendi?
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 04 26, 19:13)
na tau spresti paciai. Kada isskrendi?

Kiek klausiau amerikonų draugų, kurie tuokėsi su lietuvaitėm, visi rekomenduoja Amerikoj tvarkytis, tad bandysiu, jei apsispręsiu.
O išskrendu rugpjūtį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 26 balandžio 2008 - 21:29
QUOTE(himalaia @ 2008 04 26, 22:28)
Kiek klausiau amerikonų draugų, kurie tuokėsi su lietuvaitėm, visi rekomenduoja Amerikoj tvarkytis, tad bandysiu, jei apsispręsiu.
O išskrendu rugpjūtį.

matyt geriau taip.
Atsakyti
Žiūrėsim. Tikiuosi, viskas išeis. Parašysiu, kaip ten kas po visko...
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2008 04 27, 19:37)
Žiūrėsim. Tikiuosi, viskas išeis. Parašysiu, kaip ten kas po visko...

Lauksim ziniu. As iskrendu geguze.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 04 27, 18:40)
Lauksim ziniu. As iskrendu geguze.

O kaip jum visi pokalbiai Varšuvoj, vizos reikalai einasi? Susitvarket jau?
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2008 04 27, 19:57)
O kaip jum visi pokalbiai Varšuvoj, vizos reikalai einasi? Susitvarket jau?

Jau susitvarkiau viska. Ir vizas turiu. Sestadieni ryte grizau is Varsuvos. Buvau taip nuvargusi, net alpau. Bet patiko Varsuva nesvietiskai. Dar noreciau ten nuvaziuoti. Pabuvojau ten 3 dienas, tai i vilniu kai grizau, taip niuru.
Atsakyti