Įkraunama...
Įkraunama...

Imigracinė- 3 dalis

QUOTE(laureta @ 2008 04 27, 19:17)
Jau susitvarkiau viska. Ir vizas turiu. Sestadieni ryte grizau is Varsuvos. Buvau taip nuvargusi, net alpau. Bet patiko Varsuva nesvietiskai. Dar noreciau ten nuvaziuoti. Pabuvojau ten 3 dienas, tai i vilniu kai grizau, taip niuru.

Man irgi, grįžus į Lietuvą, beveik depresija užpuola...
Kaip pats pokalbis praėjo?
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2008 04 27, 21:35)
Man irgi, grįžus į Lietuvą, beveik depresija užpuola...
Kaip pats pokalbis praėjo?

Pokalbis praejo greitai. Paklause keleto klausimu ir viskas.
Atsakyti
Gal žinot,ar žalią kortą galima bandyt gauti jau nuo 18m ar nuo 21? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Heidė @ 2008 06 10, 21:25)
Gal žinot,ar žalią kortą galima bandyt gauti jau nuo 18m ar nuo 21?  4u.gif

Teoriškai amžiaus limito nėra, tačiau reikia būti pabaigus vidurinę mokyklą, tad orientuojamasi į 18 metų.
Atsakyti
Sveikos, turiu klausima. Ar yra koks blogis tame, kad mano vaikas tures UK pasa? As su lietuvisku pasu, gyvensiu UK nesusituokus su vaiko teciu, kuris yra britas. Gal kovot uz Lietuviska pasa, nors busimas tetis labai pries :s neatseku tu vingrybiu. Ir ar yra skirtumas gimdyti Lietuvoje ar UK? Del vaiko paso gavimo ir registravimo kazkurios valstybes pilieciu? Aciu!
Atsakyti
Pagal naujas pataisas Lietuvos piliečių vaikams, gimusiems užsienyje, automatikšai suteikiama Lietuvos pilietybė, taigi jie dvigubą pilietybę turėti gali.
Tik nežinau, ar ką nors keičia, jei vaiko tėvas nėra Lietuvos pilietis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 08 rugpjūčio 2008 - 09:56
Vajetus g.gif dar labiau susijauke galvele... gal zinot kur pasiskaityt apie tai? Civilines metrikacijos skyriaus www tokios info neturi
Atsakyti
Radau:

Pagal Lietuvos Respublikos pilietybės įstatymo 9 straipsnio 2 dalį jeigu vaiko tėvai turi ne tą pačią pilietybę ir vaiko gimimo metu vienas iš jų buvo Lietuvos Respublikos pilietis ir vaikas gimė už Lietuvos Respublikos ribų jo pilietybė, iki jam sukaks 18 metų, gali būti nustatoma pagal tėvų susitarimą.

Migracijos departamentas.
Atsakyti
Aciu labai!! thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos.gal galit padeti smile.gif gal kas zinote kokiu dokumentu reikia norint tuoktis Lietuvoje su uzsenieciu?gal yra dar kokiu svarbiu dalyku,kuriuos reiketu zinoti?butu labai gerai greitai suzinoti,nes labai greitas ir svarbus atvejis.aciukas is anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORVIDAITE: 22 rugpjūčio 2008 - 20:53
QUOTE(ORVIDAITE @ 2008 08 22, 21:51)
sveikos.gal galit padeti smile.gif gal kas zinote kokiu dokumentu reikia norint tuoktis Lietuvoje su uzsenieciu?gal yra dar kokiu svarbiu dalyku,kuriuos reiketu zinoti?butu labai gerai greitai suzinoti,nes labai greitas ir svarbus atvejis.aciukas is anksto 4u.gif


Čia visa tema apie tai.
Atsakyti
Sveikos, draugė 'pakibo' Dominikos Respublkoje , prašo, kad pasiaiškinčiau doh.gif vienžo ištekėjo mergelė prieš du mėnesius už vietinio princo ir dabar nežino kaip abiem į LT gryžt. Ambasada LR yra tik Argentinoje, o iki ten nusibelsti neturi kaip, telefonu ambasadoj info nesuteikė (pasak jos) nemaloni moteriškė kokiu būdu dabar vyrą išsivežt rolleyes.gif Gal esat susidūrusios su panašia situacija? Aš manau, kad reik jam paduoti prašymą laikinam leidimui gyventi LT? Kokia apskritai seka, kur info ieškot... unsure.gif Dar klausimas, ar konsulatuose gali tuos popierius susitvarkyt? Mačiau garbės konsulas yra Dominikoj, bet ambasada tik Argentinoj... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 29 rugpjūčio 2008 - 00:04