Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (2)

Gal kas galit pakonsultuot apie funkcines lovas? Kuri geresnė – mechaninė ar elektrinė. Mechaninė nauja perpus pigesnė. O jei neatsižvengiant į kainą, kurios kokie pranašumai? g.gif Aš manau, kad tokiam nenutuokiančiam ligoniui patikimiau mechaninė. O kaip iš tiesų?
Atsakyti
Mane irgi l.domina tos funkcinės lovos... Su tokia lova tikrai būtų lengviau.
Mes pragulų dar neturim, laimei. Man rodos, sunkiems ligoniams jos dažniausiai ir nebeužgyja - kad ir ką darytum. Organizmas nebesipriešina. Tik tavo, Simense, atvejis tikriausiai dar ne tas.
Radvyle, kaip jūs?..
Atsakyti
Pas mus skyriuje yra ir mechanines ir elektrines lovos. Tai elektrines geriau del to, kad valdoma viskas pulteliu t.y. pasikelia galvugalis pulteliu iki norimo aukscio ir t.t. Nereikia savo jegos naudoti. Tai toks ir pranasumas pries mechanines. Jeigu yra galimybe, tai pati pirkciau elektrine lova, vien del to, kad savo jegos nereikia naudoti, o jeigu dar sunkus zmogus ...
O del ju ilgaamziskumo tai nieko negaliu pasakyti. Manau mechanines patvaresnes g.gif . Kadangi jusu namuose bus tik vienam pacientui, tai manau elektrine tinka, juo labiau jei pacientas protingas tai jis ir pats gali pakoreguoti norima lovos auksti, nereikes jam kviesti jusu, kada nores atsises, kada nores atsiguls.
Bet gal kuri turit namuose tokia lova ir gali daugiau ka pasakyti.
Atsakyti
O kodėl tas lovas perkate.Negalite soc.paramos skyriuje biški patept ir gaut.Aišku padėvėtą bet tikrai gerą.Ir ją mirus ligoniui teks grąžint.
Atsakyti
QUOTE(makaliute @ 2008 12 15, 17:41)
O kodėl tas lovas perkate.Negalite soc.paramos skyriuje biški patept ir gaut.Aišku padėvėtą bet tikrai gerą.Ir ją mirus ligoniui teks grąžint.

Mes esame gavę iš ten invalido vežimėlį. Jis taip ir stovi mūsų rūsyje - niekas neprašo grąžint rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Alan @ 2008 12 15, 16:17)

Radvyle, kaip jūs?..

Važiuojam trečiadienį į Švėkšną. Gydytojai nežada, kad bus geriau. Bet sakė, kad naktimis jau miega, nebebruzda tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radvyle: 15 gruodžio 2008 - 17:38
QUOTE(Alan @ 2008 12 15, 15:17)
Man rodos, sunkiems ligoniams jos dažniausiai ir nebeužgyja - kad ir ką darytum. Organizmas nebesipriešina. Tik tavo, Simense, atvejis tikriausiai dar ne tas.

Mano mama tą žaizdelę ant kryžkaulio turi ar ne pusantrų metų (vis užsitraukia). Nesimato, kad ją jau kviestų ir nėra požymių. Jei ir pakvies, tai gal ne nuo pragulos, o nuo kokio plaučių uždegimo ar nuo širdies, bet ne nuo išsekimo. Bent jau ne taip greitai. 4u.gif

(Laikas parodys.)

Papildyta:
QUOTE(edre @ 2008 12 15, 16:13)
Jeigu yra galimybe, tai pati pirkciau elektrine lova, vien del to, kad savo jegos nereikia naudoti, o jeigu dar sunkus zmogus ...
O del ju ilgaamziskumo tai nieko negaliu pasakyti. Manau mechanines patvaresnes  g.gif . Kadangi jusu namuose bus tik vienam pacientui, tai manau elektrine tinka, juo labiau jei pacientas protingas tai jis ir pats gali pakoreguoti norima lovos auksti, nereikes jam kviesti jusu, kada nores atsises, kada nores atsiguls.

Tas ir yra, kad pacientas nelabai protingas (bent tiek, kad sugebėtų valdyti tą lovą). verysad.gif Ir svorio ne per daug. Turbūt, aptarnaudami tik vieną ligonį, gal labai nepatrūktume? g.gif Nebent tvarkant ligonį prireiktų dar ir, pvz., pakelti galvūgalį, tada patobulintos technikos gal ir prireiktų. Tik kad ta kaina dviguba. doh.gif
Be to, man vis kirba, ar toks ,,nelabai protingas'' ligonis nesugadintų tų elektrinių gudrumų? g.gif
Atsakyti
Simense, apie tas pragulas taip parašiau todėl, kad teko matyt tokį atvejį - draugė karšino savo tetą, tai tos nelemtos pragulos darėsi tiesiog visur - visur, kur tik kūnas prie ko nors lietėsi doh.gif Šiurpu. Bet tai jau buvo organizmo išsekimo ir nebekovojimo pavyzdys - viskas nuo pradžios (staigaus sveikatos pablogėjimo ir atgulimo) iki pabaigos tetruko kelis mėnesius.
Na, bet čia ne mūsų atvejis smile.gif
Pas mus kaitaliojasi tie patys miegojimo-nemiegojimo, valgymo-nevalgymo, veiklumo-neveiklumo periodai. Be jokios tvarkos ir nenuspėjamai. Vaistais farširuot nesinori - be to, baisiai nebenori ryt tablečių, tenka griebtis visokiausių apgaulių, ir tai ne visad pasiseka. Nebežinau kartais, ką ir bedaryt. Laimei, neagresyvus, haliucinacijų negerų kaip ir nėr.

Radvyle , tikriausiai niekas ir nepaprašys atiduot - pačios išvešit, kai nusibos, jog vietą užima smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alan: 15 gruodžio 2008 - 19:00
QUOTE(makaliute @ 2008 12 15, 16:41)
O kodėl tas lovas perkate.Negalite soc.paramos skyriuje biški patept ir gaut.Aišku padėvėtą bet tikrai gerą.Ir ją mirus ligoniui teks grąžint.

Gal ir galima gaut. Bet reikia mokėti tept (ir žinot kiek). blush2.gif Be to, nežinia kada ir nežinia kokios kokybės gausi. O kai perki naują (jei ligonis dar pakankamai stiprus), tai gauni ir kokybę. O kai paskui neprireiks, bus galima ir parduoti (atmetus nusidėvėjimą), ar padovanoti tikrai kokiam varguoliui (juk kartais ir labdarą turime daryti). 4u.gif Bent jau aš su mamai nupirktu vežimėliu taip ketinu daryt (o man jo reikėjo ne ,,kada nors'', o būtent tą dieną (tada išvykau paatostogaut kartu su mama) ir laukt nebegalėjau). Ir dabar laukt nebeišeina. sad.gif Slaugė viena ant siauros lovos sunkiai susitvarko, mama nuo žemos sofos nelabai pasikelia, ir guldyti ant šono neužtenka vietos normaliai paverst. O jau man ta pragula tapo širdies skausmu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irculia10 @ 2008 12 15, 09:05)
o kaip tavo giminaiciai ar padeda kiek nors tau ?gal duoda poilsio nors dienele?

Nea.
Papildyta:
QUOTE(Radvyle @ 2008 12 15, 17:39)
Mes esame gavę iš ten invalido vežimėlį. Jis taip ir stovi mūsų rūsyje - niekas neprašo grąžint  rolleyes.gif
Papildyta:

Važiuojam trečiadienį į Švėkšną. Gydytojai nežada, kad bus geriau. Bet sakė, kad naktimis jau miega, nebebruzda tiek.

Jei atiduosit kam nors, o paprašys grąžint, galit turėt bėdos. g.gif Geriau jau atiduokit jiems. Bet gal ir patiems dar seneliui prireiks (gal žino ir nekrutina)?

Jie senelis miega naktimis, ir tai jau gerai. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Alan @ 2008 12 15, 18:59)
Pas mus kaitaliojasi tie patys miegojimo-nemiegojimo, valgymo-nevalgymo, veiklumo-neveiklumo periodai. Be jokios tvarkos ir nenuspėjamai.

Užuojauta. 4u.gif Žinau, ką tai reiškia. verysad.gif Mums nemiegojimas ir nevalgumas, atrodo, susitvarkę. Bet nuo paskutinio kenčiame. sad.gif
O kaip jūsų slaugė atlaiko? g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simense: 15 gruodžio 2008 - 20:47
QUOTE(Alan @ 2008 12 15, 19:59)
Radvyle , tikriausiai niekas ir nepaprašys atiduot - pačios išvešit, kai nusibos, jog vietą užima  smile.gif

Tai mes irgi mąstom taip. Nes prabėgo jau treji metai doh.gif Kol kas dar tegu pabūna - gal prisireiks ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Simense @ 2008 12 15, 21:32)
Jei atiduosit kam nors, o paprašys grąžint, galit turėt bėdos.  g.gif Geriau jau atiduokit jiems. Bet gal ir patiems dar seneliui prireiks (gal žino ir nekrutina)?

Jie senelis miega naktimis, ir tai jau gerai.  4u.gif


Negali žinot - senelis Vilniuj gi neregistruotas rolleyes.gif O išperkamoji to vežimuko vertė ant išdavimo dokumentų - 25lt biggrin.gif Bėdos matyt nebus, jei ir negrąžinsim 4u.gif
Papildyta:
Nežinau, kas iš tiesų seneliui gerai g.gif Ir ar gerai dar jam būna g.gif Nebemoka pasakyt doh.gif


Man labiausiai nesmagu, kad nesupranta, jog močiutės nebėr. Kai buvom nuvažiavę, vis klausė, kodėl neateina aplankyt g.gif Keista, nes iki to paskutiniojo priepuolio iš viso apie ją nekalbėdavo
Atsakyti
QUOTE(Radvyle @ 2008 12 15, 21:02)
Negali žinot - senelis Vilniuj gi neregistruotas  rolleyes.gif  O išperkamoji to vežimuko vertė ant išdavimo dokumentų - 25lt  biggrin.gif  Bėdos matyt nebus, jei ir negrąžinsim  4u.gif

Vežimuką iš jūsų išieškoti turbūt daugiau kainuotų. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Radvyle @ 2008 12 15, 21:02)
Nežinau, kas iš tiesų seneliui gerai  g.gif  Ir ar gerai dar jam būna  g.gif  Nebemoka pasakyt  doh.gif
Man labiausiai nesmagu, kad nesupranta, jog močiutės nebėr. Kai buvom nuvažiavę, vis klausė, kodėl neateina aplankyt  g.gif  Keista, nes iki to paskutiniojo priepuolio iš viso apie ją nekalbėdavo

Oi, kaip pažįstama. sad.gif Dar gerai, kad klausia močiutės, o ne savo mamytės. g.gif Mano mama jau pusę metų tėvelio ir mamytės nori. O mirusių klausia jau ne mažiau kaip pusantrų metų. doh.gif Paprastai sakoma, kad pragulos ir tie mirusieji – taip prieš galą, bet ta pabaiga dar gali būti labai toli. 4u.gif
Atsakyti
o buna taip, kad labai sunku gauti ta vezimuka, mums reikejo o jo nebuvo .... kaip ir su funkcine lova liepe rasyt prasyma o lova butu buvusi tik po dvieju metu gal .Tai mes pirkom savo lesom
Atsakyti