Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

QUOTE(EDITAFNGRL @ 2006 03 26, 19:58)
Ir maniskis knarkai. kartais taip norisi uzdeti pagalve ant galvos ir paspauti blush2.gif


Gal jau pagalvės nedėkit, nes gręsia kažkokiu straipsniu... doh.gif
Atsakyti
Mano draugas irgi baisiai knarkia... negaliu to pakesti, buna taip, kad as ilgai negaliu uzmigti, o jis vos padejas galva ant pagalves ir uzknarkia... o as tada isvis negaliu miegoti doh.gif tenka jam vis i sona su ranka pabaksnoti, kad nustotu... aisku tik trumpam ax.gif
Atsakyti
Nesuprantu, anksčiau maniškis miegodavo tyliai, mes net pasijuokdavom iš jo knarkiančio tėčio ar brolio, bet genai ,matyt, daro savo- jau koks pusmetis knarkia ir mano vyras doh.gif ..Gal kas kokių vaistukų žinot?
Atsakyti
Visos temos neskaičiau, tai nežinau ar nepasikartosiu ax.gif kiek žinau gali knarkti nuo to, kad prisivalgė prieš einant miegoti, tai gi prieš miegą jiems to neleiskit ir dar knarkiama miegant ant nugaros, liepkit gulti ant šono, gal padės g.gif
Atsakyti

Nu del maisto tai tikrai netikiu, kad gali knarkti.Manasis ir knarke ir ant sono ir ant nugaros visaip kaip guli. doh.gif Bet kai atidarau balkona ir gryno oro i kambari ieina tai kartais maziau knarke ,bet cia tik sutapima.Beto pastebejau viena dalyka kai vyras labai buna pavarges tada tikrai man buna nerami naktele jau blink.gif blink.gif O kai maziau pavarges tada netaip jau knarke biggrin.gif biggrin.gif
Linkiu visoms gero miego su knarkaleis tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
aš va irgi nuo 5 ryto prie kompo sėdžiu,nes jau net ant pilvo atsigulęs knarkia blink.gif
Atsakyti
pradejau sadizmu uzsiimineti blush2.gif - paguldziau vyra ant grikiu lukstu pagalves (tai tas pats kaip bardiuras), specialu knarkimo aparata i burna -------tai sianakt issimiegojau thumbup.gif
Atsakyti
http://www.sveikas.l...niai2.asp?id=31
Atsakyti
QUOTE(Vovere @ 2006 04 19, 09:18)
pradejau sadizmu uzsiimineti  blush2.gif - paguldziau vyra ant grikiu lukstu pagalves (tai tas pats kaip bardiuras), specialu knarkimo aparata i burna -------tai sianakt issimiegojau  thumbup.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik viena ankti ramiai isimiegojai?
Atsakyti
Mano "brangenybė" irgi užknarkia kartais.... ankščiau jį žadindavau bučiniais, bet jis murmėt pradėdavo, kad prižadinu, po to pradėjau su alkūnę stumdyti, tai jis sykį pareiškė, kad geriau jau tu mane bučiuok, nes maloniau, nei i šoną gauti hihihi.gif ale suprask paskui tuos vyrus... blink.gif
Atsakyti
tai kanrkimas tai nieko dar...o patarkit ka man daryt kai kartais maniskis swelniai isikniubia i ausi ir pradeda dantim griezti?smile.gif
Atsakyti
Maniskis irgi kanarkia, ir miego poza nieko deta, nesvarbu ar ant sono,ar ant pilvo, nors tiesa sakant kai uzknarkia guledamas ant nugaros tai buna garsiausia doh.gif Na iseiti radom viena, einam skirtingu laiku miegot, as einu anksciau ir uzmiegu,o vyras veliau. Tada as tiesiog jo negirdziu. Na bet buna, kad nakti pazadina vaikas ir sio "malonaus" knarkimo prisiklausau unsure.gif Na tada pazadinu vyra ir pasakau "neknark", jis apsiuka ant kito sono ir as pasistengiu greiciau uzmigt,kad neisgist to krrrrrr.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violla: 01 gegužės 2006 - 21:32