Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

QUOTE(JovkėS @ 2011 05 02, 09:37)
Gal jau kas isbande naujai reklamuojamus lasiukius nuo knarkimo Asonor ?
Kokie atsiliepimai?

Sveiki, galim ir mes pasidalinti savo patirtimi 4u.gif Su vyru kartu jau 15 metu ir visus tuos metus kentejau nuo jo knarkimo, ko tik nedare, tris kartus operavosi ir poveikis budavo kokia savaite, o paskui ir vel tas pats baisus knarkimas. Kai pamaciau lasiuku ASONOR reklama zurnale, pagalvojau, kad ir vel nieko gero, bus tas pats kaip ir kitos priemones nuo knarkimo, bet smalsumas nugalejo, nuvykau tiesiai i ju biura ten mane uztikrino, kad poveikis tikrai bus, tad nusipirkau viena buteliuka pradziai. Ir ka Jus manot, lasiukai tikrai VEIKIA. Po kokiu 5 dienu pabudau ryte ir supratau, kad visai negirdejau vyro knarkimo, dabar daugiau girdimas gilus kvepavimas, bet nebe tas riaumojimas, nes tie lasiukai jam atlaisvina kvepavimo takus thumbup.gif Kaip jis pats aiskina, kad rodos visi kaklo raumenys atsipalaidavo rolleyes.gif Jau naudoja koki menesi. Tikiuosi, kad ir toliau viskas bus taip gerai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gb2009: 18 gegužės 2011 - 11:30
Dieve, moteriskes, kam taip kankintis. as nesuprantu isvis, kam ta prievole ir tas iprotis miegoti butinai vienoje lovoje. jei jau kas nors neduoda miegoti, o tas kas nors yra vyras, tai po galais, miegate visada skirtingose lovose. na mylites ne kasdien gi. kai mylites, galite ta diena ir vienoj lovoj. bet kam kankintis, ten spardytis, operuotis ir pan.

As tikrai negaleciau miegoti su salia knarkianciu zmogumi. neuzmigciau, nes ziauriai nervas ima. pamenu studiju laikais gyvenau bendrabutyje su dviem kambariokem. tai po metu turejau issikraustyti i kita kambari (suradau vienvieti aciu dievui) vien delto, kad viena kamabarioke ziauriai knarkdavo. kiekviena nakti ir visada uzmigdavo pirma, nes buvo vyturys, o as peleda. ilgai kankintis ir kenteti net neiseina, nes jau po [puses metu pradejo man nervai krikti, skrandis streikuoti, vien del nervu ir neissimiegojimo, uzmigdavau tik apie ryta, kai matyt nuovargis visgi paimdavo virsu. bhet ka, pamiegi pora valandu ir keltis reikia. tai jau apie vyra knarkianti - siaubas. iskart i kita kambari.
Atsakyti
QUOTE(Matata2000 @ 2011 06 17, 16:39)
Dieve, moteriskes, kam taip kankintis. as nesuprantu isvis, kam ta prievole ir tas iprotis miegoti butinai vienoje lovoje. jei jau kas nors neduoda miegoti, o tas kas nors yra vyras, tai po galais, miegate visada skirtingose lovose. na mylites ne kasdien gi. kai mylites, galite ta diena ir vienoj lovoj. bet kam kankintis, ten spardytis, operuotis ir pan.

As tikrai negaleciau miegoti su salia knarkianciu zmogumi. neuzmigciau, nes ziauriai nervas ima.  pamenu studiju laikais gyvenau bendrabutyje su dviem kambariokem. tai po metu turejau issikraustyti i kita kambari (suradau vienvieti aciu dievui) vien delto, kad viena kamabarioke ziauriai knarkdavo. kiekviena nakti ir visada uzmigdavo pirma, nes buvo vyturys, o as peleda.  ilgai kankintis ir kenteti net neiseina, nes jau po [puses metu pradejo man nervai krikti, skrandis streikuoti, vien del nervu ir neissimiegojimo, uzmigdavau tik apie ryta, kai matyt nuovargis visgi paimdavo virsu. bhet ka, pamiegi pora valandu ir keltis reikia. tai jau apie vyra knarkianti - siaubas. iskart i kita kambari.

O jeigu to kito kambario nera? Tad ir emiesi zmogus ivairiu priemoniu nuo knarkimo.
Atsakyti
bijau prisikalbeti, bet va 3 savaites, kai manajam padare nosies pertvaros operacija, nebegirdziu jokio knarkimo, va cia tai rojus, kai nakti netenka nieko stumdyt ax.gif
Atsakyti
Knarkia maniskis, bet, aciu Dievui kartu beveik nemiegam rolleyes.gif Mano iniciatyva, nes jis tai jei tik nepriestarauju ,prisispaudzia prie manes, rankom kojom apsiveja ir ... po penkiu minuciu jau knarkia doh.gif I ausi.. Mane iki siol stebina tas jo sugebejimas taip greit uzmigti, kad man taip ax.gif Tiesa neknarkia jis garsiai bet man jautruolei reik vartytis,reikia erdves o cia dar tas knarkimas doh.gif
Atsakyti
Knarkimas yra liga.As net dariaus operacija,deje nieko nepadejo,o tik pats blogiau jauciuos.
Atsakyti
Mano tetis knarkia visa gyvenima. Mama jau priprato.. bet jis knarkia taip, kad as kitame kambaryje girdziu (gyvename name).. daktaras jam leido pasirinkti tarp operaciju ir tarp kazkokiu vamzdeliu (tiksliai nebepamena jis kaip vadinasi tie vamzdeliai). Tai va cia ir problema. gal jus panos kazka girdejot apie tai? jie kazkaip isistato i nosi ir palengvina kvepavima.
Atsakyti
Mano vyras knarkia dėl to, kad yra labai storas. Kai buvo plonas, neknarkė.
Atsakyti
QUOTE(zvejys1 @ 2011 10 20, 00:17)
Knarkimas yra liga.As net dariaus operacija,deje nieko nepadejo,o tik pats blogiau jauciuos.


o kokia operacija Jums atliko? Blogiau po operacijos?
Atsakyti
QUOTE(avesta @ 2011 10 21, 07:24)
o kokia operacija Jums atliko? Blogiau po operacijos?

Pirma atitaise nosies pertvara.Cia smulkmena.Paskui ispjove gerklej viska,nera to liezuvelio maziuko.Kas blogai,tai kad dabar tik gavus salto oro iskart kosulys suima.Nakti labai isdziusta gerkle.Ir snekant isdziusta..Vnz,dabar jos nebesidaryciau.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti