Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

Mano vyras paryčiais toookius garsus pradėjo leist, kad net nesuprantu per kur jie sklinda - per burną ar per nosį. Šiąnakt bandysiu užkimšt jam burną tokiems garsams pasigirdus ir išsiaiškint, nes baisiai juokingi.

Tikriausiai nuo to ir pradedu atsibudinėti kokią 4-5 valandą ryto. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Verutea @ 2011 02 13, 12:28)
Miegokit atskiruose kambariuose. Pigu. Greita. Veiksminga smile.gif Jei, žinoma, sienos ne popierinės. Tuomet knarkimas ir ten jus pasiektų smile.gif Ypač jautriau miegančią.
O pinigus, skirtus kovoti su vėjo malūnais savo reikmėms išleiskit mirksiukas.gif

bet tuomet jau pirmas žingsnis skyrybų link g.gif

rutuliukės istorija sugraudino net
Atsakyti
Po kolkas mano vyras neknarkia, bet bijau, kad nepradetu.. schmoll.gif Tetis knarke visa gyvenima, tai ir miegojo atskiruose kambariuose su mama..
Atsakyti
QUOTE(Adrria @ 2011 03 06, 16:48)
Po kolkas mano vyras neknarkia, bet bijau, kad nepradetu..  schmoll.gif  Tetis knarke visa gyvenima, tai ir miegojo atskiruose kambariuose su mama..


pasiseke tavo teciui.
O siaip vyrai knarkia speciailiai.
Kad su zmona nemiegot.
Kuo senesne zmona, tuo garsiau vyras knarkia.
O va kai su jauna merga miega..tai cepsi ir seiles bega.
Atsakyti
QUOTE(biondo @ 2011 03 06, 21:24)
pasiseke tavo teciui.
O siaip vyrai knarkia speciailiai.
Kad su zmona nemiegot.
Kuo senesne zmona, tuo garsiau vyras knarkia.
O va kai su jauna merga miega..tai cepsi ir seiles bega.

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
na as neknarkiu ir tuom mano zmona laiminga
Atsakyti
Retai taip buna, bet jau tada liepiu suktis ant sono biggrin.gif nes knarkia tik miegodamas ant nugaros.
Atsakyti
Maniskis irgi labai knarkia doh.gif nesvarbu gulejimo padetis nei kiek.O jei isgeres tai is namu noris iseit nes miego tai nebus schmoll.gif

Dabar pleistriukus ant nosies tokius klijuoja,tai lyg geriau.Ir jis pats sako,kad kvepuot geriau.Ai vienu zodziu issimiegosiu,gal kai numirsiu lotuliukas.gif
Papildyta:
Jezau,jezau kaip uzjauciu mergaites kuriu diedai knarkia verysad.gif
Atsakyti
Mano vyras pas LOR gydytoją pasidarė operaciją, kad neknarktų. Tai dabar no problem, nebereikia baksnoti jam naktimis į šonus biggrin.gif
Atsakyti
Na... aš pripratau prie jo knarkimo... unsure.gif
Ar tai galėtų reikšti, jog ir pati knarkiu? biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju, kaip galima prie knarkimo priprast - man taip neiseina doh.gif eisiu i vaistine ausu kamstuku ko gero, nes dabar vis bandau anklode ausis uzsiklot, bet nepadeda lotuliukas.gif
Atsakyti
ir as kartais knarkiu, taip, kad lygu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intravert: 30 kovo 2011 - 08:17