Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

mususeimoje du liutai: as ir dukra, tai jauciu,kad kuo toliau, tuo sunkiau...karaliauti turi kazkas vienas, kitas pasiduoti. uztat su vyru (su teciu) - jis svarstykles sutariam abi puikiai. sunus vezys, dar mazas, negaliu perprasti jo budo, labai geras vaikas, myli visus kolkas, nezinau, ar gali su kokiu zodiako zenklu jis blogai sutarti...
Atsakyti
QUOTE(Deirana @ 2012 06 19, 11:03)
Maniškė tai tikras ožiaragis - kai supyksta, tai tooookie ragiukai išlenda!  thumbup.gif


Manoji taip pat oziaragis ir dar jaucio metais gimusi biggrin.gif be galo atkakli,o uzsispyrimas kartais sugeba mus visiskai isbalansuoti blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O pas mus šeimoi tai taip- tėtis mūsu dvynys gimes tigro metais, tai labiau tigras pasireiškia biggrin.gif , mama(aš biggrin.gif ) avinas kiaulės metais gimes, tai labiau užsispirimas pasireiškia, sūnus skorpijonas šuns metais gimes, tai charakteris neduok tu dieve, mažiausia dukrytė ožiaragis drakono metais gimes, tai nežinom ko laukti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vandenis, bet dar nepastebėjau labai ryškių požymių.
Atsakyti
Vaikas pagal zoiako zenkla avinas, charakteris tikrai atitinka zodiaka, uzsispyres, visada nori kad butu jo virsus zodziu kartais tikrai sunku.
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2008 03 24, 21:16)
dukra mergele  doh.gif  na, skaitosi mergeles labai pedantiskos, bet tik ne manoji.. kai ji namie, tai visur betvarke buna  doh.gif  gudri kaip lape, pagal aplinkos situacija labai greit adaptuojasi, universaliai prisitaiko kaip jai reikia prie svetimu  rolleyes.gif  jeigu kazko jau reikia, tai tokia geriete nuskriaustoji..  biggrin.gif  megsta psichologiskai manipuliuoti zmonemis, net psichologe graziai apmove..  hihihi.gif  megsta visokias cackes, blizgucius, smulkmeneles,...

lotuliukas.gif galvojau, kad apie savo dukrą skaitau
100%
galvojau, kad mergele bus pedante, bet kur tau doh.gif
Atsakyti
Mano mergina - liūtas, kaip ir aš biggrin.gif tai galiu pasakyti, kad aktyvistė mergina, visur lyderiaujanti, pirmaujanti. Ir be galo plepi, kaip ir aš, ta mūsų tėčiui ne kas namuose lotuliukas.gif Šiaip išdykus kaip kačiukas, mėgsta parodyti ir nagus, bet šiaip meilumo įsikūnijimas, kai nori, prisėlina ir meilikauja it koks katinas.

Kaip rašė viena mamytė, mes turime irgi dalintis valdžia namuose.. Bet visumoje, vaikai liūtukai super wub.gif
Atsakyti
Maniške dviguba Avinukė biggrin.gif Saulės ir ASC ženklas tas pats - Avinas smile.gif labai pasiteisina..
Atsakyti
Mano dukra irgi avinas, o pagal metus dar ir jautis. Dvigubi ragai ! , bet kažkaip dar jų nesimato, pagal charakterį.
Atsakyti
Maniškė - svarstyklės..
tai tikrai jau jaučiasi tas svarstymas, ar to ar ano, jei namie tai renkasi žaislą kokį ar knygutę... mąsto, kol sumąsto, po to vėl padeda ir vis tik paima kitą, ir vėl persigalvoja....
jei parduotuvėje, tai ankščiau norėdavo imti viską, kol galiausiai išaiškinom, kad visko išpirkti negalim, tad galima vienu nuėjimu i parde išsirinkt tik vieną daiktą kurio nori.... tai vėl prasideda, lyg norėtų kokio kinderio, bet gal geriau kokio šokoladuko, padeda ir vieną ir kitą ir vis tik paima kukurūzų kokių, vėl padeda ir gal vis tik labiausiai norisi sulčių, bet ne, ir vėl padeda ir pasiima kokių vafliuku.... nu žodžiu... smile.gif
Dar skaičiau aprašyme apie svarstykles vaikus, kad jie net būdami maži jau atrodo labiau subrendę nei kiti tokio amžiaus vaikai... nu ir žinokit tikrai, ne aš viena pastebėjau tai, dauguma aplinkiniu pasako, kad jos besiklausant atrodo iš kur ji tai gali žinot ir panašiai... mintys dažnai visai ne vaikiškos tokios....
Dar rašo, jog gerai sutaria su aplinkiniais ir nesunku būna susidraugauti su kitais vaikais, tas irgi tiesa, darželyje su visais ji spėja pažaisti..smile.gif
šiaip dar sunku palyginti man, nes daugiau nelabai pažįstu žmonių svarstyklių....
bet šiaip nėra tas vaikas gyvsidabris... labai savarankiška, didžiaja laiko dali mėgsta užsiimti viena, savo kambary, žaisti, gulinėti pasiėmus kokią knygute, neina aplink ir nezyzia, jei mato, kad kažką užsiėmusi, tai visuomet susigalvoja šalia arba kitam kambary kokią veiklą..smile.gif
Atsakyti
Mūsiškė irgi svarstyklė, tai žinokite atrodo, kad apie savo vaiką skaitau smile.gif parduotuvėje elgiasi lygiai taip pat, pakeičiame norus iki negalėjome kol daeiname iki kasos ir galų galiausiai iš visokių norėtų skanumynų pasirenka TIKTAK smile.gif


QUOTE(snekorkike @ 2015 10 03, 23:16)
Maniškė - svarstyklės..
tai tikrai jau jaučiasi tas svarstymas, ar to ar ano, jei namie tai renkasi žaislą kokį ar knygutę... mąsto, kol sumąsto, po to vėl padeda ir vis tik paima kitą, ir vėl persigalvoja....
jei parduotuvėje, tai ankščiau norėdavo imti viską, kol galiausiai išaiškinom, kad visko išpirkti negalim, tad galima vienu nuėjimu i parde išsirinkt tik vieną daiktą kurio nori.... tai vėl prasideda, lyg norėtų kokio kinderio, bet gal geriau kokio šokoladuko, padeda ir vieną ir kitą ir vis tik paima kukurūzų kokių, vėl padeda ir gal vis tik labiausiai norisi sulčių, bet ne, ir vėl padeda ir pasiima kokių vafliuku.... nu žodžiu... smile.gif
Dar skaičiau aprašyme apie svarstykles vaikus, kad jie net būdami maži jau atrodo labiau subrendę nei kiti tokio amžiaus vaikai... nu ir žinokit tikrai, ne aš viena pastebėjau tai, dauguma aplinkiniu pasako, kad jos besiklausant atrodo iš kur ji tai gali žinot ir panašiai... mintys dažnai visai ne vaikiškos tokios....
Dar rašo, jog gerai sutaria su aplinkiniais ir nesunku būna susidraugauti su kitais vaikais, tas irgi tiesa, darželyje su visais ji spėja pažaisti..smile.gif
šiaip dar sunku palyginti man, nes daugiau nelabai pažįstu žmonių svarstyklių....
bet šiaip nėra tas vaikas gyvsidabris... labai savarankiška, didžiaja laiko dali mėgsta užsiimti viena, savo kambary, žaisti, gulinėti pasiėmus kokią knygute, neina aplink ir nezyzia, jei mato, kad kažką užsiėmusi, tai visuomet susigalvoja šalia arba kitam kambary kokią veiklą..smile.gif

Atsakyti
zuviukas... o pagal metus - drakonas.. tai ka.. nei fantazijos, nei kovingumo jam netruksta smile.gif
Atsakyti