Įkraunama...
Įkraunama...

Nusprendusios nemaitinti krūtimi

QUOTE(Meilutee23 @ 2008 07 31, 09:49)
Svekutes,
As ir susiduriau su sia beda, jau kaip menesi maitinu krutimi (tikslaiau nutraukineju,nes maniskis neisnesiotas ir pats traukti nemoka) bet kuo toliau pinlio maziau, ji traukiu kas 3val pritraukiu 30-40ml, jei kas 6val (1 maitinimas vin misinuku kitas jau mamos pinelis + misinukas) tada api 80-90ml ir taip valandos darbas su pientraukiu + rankos (kuriu visai jau nbjauciu).
Dabar didelis klausimas, ar po men maitinimo galima kad pienelis dingtu? ka daryti?

Didelis aciu uz atsakymus smile.gif

o tu nori nutraukti todel kad rankytes skauda? tavo neisnesiotukui butu lb geraj gauti tavo pienelio, tad patarciau isigyti elektrini pientrauky, nepatikesi koks tai stebuklas, sedi atsipalaiavus, o jis pieneli traukia, tau tik prilaikyt reiktu buteliuka mirksiukas.gif nezinau kaip lietuvoj, bet zinau kad pas mus airijoj yra ju nuoma, arba ligoninej paskolina. pasidomek, galbut kas turi parduot ar kaip.cia jei nori maitint zinoma.as tave lb suprantu, as irgi pragyvenau su pientraukiu iki 6 men.ant ranku pusles budavo.elektriniu naudojaus tik 1 men. tikra atgaiva buvo.
o jei nenori taj zinoma, kad galima nutraukti maitinima.kaip suprantu pieno ir taip labai daug neturi, tad nenusitraukinek visiskai arba vis mazink nuraukimu skaiciu ir kieky, greitai turetu dingti. man dingo per 1 sav.
mano mazylei (kuri gime labai mazyte, 1880kg.) pienelis padejo atsigauti, ji taip pat negere pati, bet zinojau kad jai tai gyvybiskai svarbu.be to pientraukis pientraukui nelygus, as pakeiciau 3 ir is visu geriausias avent buvo, be to ir mb kartais nutraukdavo man kai jau lb rankas skaudejo.
sekmes.laikykis. 4u.gif

http://www.medita.lt/nuoma/ cia galima issinuomuoti elektrini pientrauky...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joviliukste: 31 liepos 2008 - 15:31
mergaites, einam diskutuoti į kitą temą
http://www.supermama...howtopic=291932
Atsakyti
QUOTE(grazimamyte @ 2008 08 05, 16:18)
Nemoralizuoju, bet tiesiog įdomu - kokios priežastys gali paskatinti nenorą maitinti savo kūdikėlio? verysad.gif


Išvardinsiu priežastis, kurios bent jau man būtų aktualios:

1. Po gimdymo moteris grįžta į darbą ir vaiko auginimo atostogas pasiima tėtis. Na nemanau, kad dardavys būtų labai laimingas, jei darbuotoja lakstytų kas valandą vaiko maitint.

2. Noras normaliai išmiegoti naktį, naktinę priežiūrą paliekant vaiko tėvui.

3. Nenoras būti "pririštai" prie vaiko 24 valandas per parą - juolab maitinant mišinukais gali samdytis auklę ir nebijot kad vaikas bus alkanas.

4. Nenoras laikytis kažkokios dietos, sveiko gyvenimo būdo, nervintis jei susergi ir medikamentais reikia gydytis - kad žalingos vaistų medžiagos nepereitų vaikui.

5. Maitindama iš buteliuko gali sekti kiek vaikas privalgė. Krūtimi maitinant tai yra sunkiau.

6. Maitindama dirbtinai neturėsi tokių problemų kaip: Nugraužti, sutrūkinėję speneliai, uždegimai (na nuo šių nesi apsaugota ir taip, bet maitinimas krūtimi tą riziką padidina), sunkios krūtys, tempimo jausmas, tekantis pienas jei jo turi daugiau.

7. Maitinimas krūtimi yra iš principo nepriimtinas dalykas. Nesupykite, bet bent jau man tai kelia šleikštulį.
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2008 08 14, 17:01)
Išvardinsiu priežastis, kurios bent jau man būtų aktualios:

1. Po gimdymo moteris grįžta į darbą ir vaiko auginimo atostogas pasiima tėtis. Na nemanau, kad dardavys būtų labai laimingas, jei darbuotoja lakstytų kas valandą vaiko maitint.

2. Noras normaliai išmiegoti naktį, naktinę priežiūrą paliekant vaiko tėvui.

3. Nenoras būti "pririštai" prie vaiko 24 valandas per parą - juolab maitinant mišinukais gali samdytis auklę ir nebijot kad vaikas bus alkanas.


4. Nenoras laikytis kažkokios dietos, sveiko gyvenimo būdo, nervintis jei susergi ir medikamentais reikia gydytis - kad žalingos vaistų medžiagos nepereitų vaikui.

5. Maitindama iš buteliuko gali sekti kiek vaikas privalgė. Krūtimi maitinant tai yra sunkiau.

6. Maitindama dirbtinai neturėsi tokių problemų kaip: Nugraužti, sutrūkinėję speneliai,  uždegimai (na nuo šių nesi apsaugota ir taip, bet maitinimas krūtimi tą riziką padidina), sunkios krūtys, tempimo jausmas, tekantis pienas jei jo turi daugiau.

7. Maitinimas krūtimi yra iš principo nepriimtinas dalykas. Nesupykite, bet bent jau man tai kelia šleikštulį.

Nebūtų patogiau jei tėtis pagimdytų? lotuliukas.gif O jei realiai, kaip mes mamos labai norėtume, tėtis ar auklė mamos neatstos. Kažkodėl taip yra ir tiek. Mes su vyru vaikutį kartu prižiūrim, bet vistiek mama yra mama. O, kad savo mažiukus man reikėtų palikt kokiai auklei schmoll.gif
O su šeštu punktu sutinku.
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 08 14, 22:10)
Nebūtų patogiau jei tėtis pagimdytų?  lotuliukas.gif O jei realiai, kaip mes mamos labai norėtume, tėtis ar auklė mamos neatstos. Kažkodėl taip yra ir tiek. Mes su vyru vaikutį kartu prižiūrim, bet vistiek mama yra mama. O, kad savo mažiukus man reikėtų palikt kokiai auklei schmoll.gif
O su šeštu punktu sutinku.


Žinok jei tik vyrai galėtų gimdyti - neabejodama užkraučiau jiems tą reikalą. Mėnesines irgi bigsmile.gif
O kad dėl to, kad vyras ar auklė mamos neatstos - na mano vyras manau bus geresnis tėvas vaikui, nei kad aš mama. Jis vaikus dievina, o aš tai stengiuosi atokiau nuo jų laikytis. Nu nėr to motinystės instinkto pas mane. Nerasta. Na vaiko kol kas neturim ir artimiausiu metu tikiuosi neturėsim, bet tai kažkodėl nemanau kad tas motinystės instinktas atsiras apskritai.
Tai tiek.
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2008 08 14, 23:56)
Žinok jei tik vyrai galėtų gimdyti - neabejodama užkraučiau jiems tą reikalą. Mėnesines irgi  bigsmile.gif
O kad dėl to, kad vyras ar auklė mamos neatstos - na mano vyras manau bus geresnis tėvas vaikui, nei kad aš mama. Jis vaikus dievina, o aš tai stengiuosi atokiau nuo jų laikytis. Nu nėr to motinystės instinkto pas mane. Nerasta. Na vaiko kol kas neturim ir artimiausiu metu tikiuosi neturėsim, bet tai kažkodėl nemanau kad tas motinystės instinktas atsiras apskritai.
Tai tiek.

linkiu saugotis ir neturėti vaikų, nes tikra užuojauta jiems būtų verysad.gif
iš anų tavo išvardintų punktų nei vienas man nepasirodė įtikinamas, dėl ko nuspręsti nemaitinti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2008 08 15, 00:56)
Žinok jei tik vyrai galėtų gimdyti - neabejodama užkraučiau jiems tą reikalą. Mėnesines irgi  bigsmile.gif
O kad dėl to, kad vyras ar auklė mamos neatstos - na mano vyras manau bus geresnis tėvas vaikui, nei kad aš mama. Jis vaikus dievina, o aš tai stengiuosi atokiau nuo jų laikytis. Nu nėr to motinystės instinkto pas mane. Nerasta. Na vaiko kol kas neturim ir artimiausiu metu tikiuosi neturėsim, bet tai kažkodėl nemanau kad tas motinystės instinktas atsiras apskritai.
Tai tiek.

nukopijojau tavo žinutę į aną temą - ten galima diskutuoti, nes šia tema yra daugiau informacinio pobudžio ax.gif
Atsakyti
sutinku su visais Simulcikos postais smile.gif
ir argumentai man atrodo visiskai pakankami nuspresti nemaitinkti krutimi.
o vaika tikiuosi visgi turesi koki viena, kad ir to motinystes instinkto nera.
maniskis irgi ne per stipriausias, bet tai nereikia kad nemyliu. myliu ir labai net myliu. bet tik savo. kitu vaiku visaj nemegstu schmoll.gif
o ir kai maniskis bliauna, tai man malonumo nesuteikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 08 14, 23:10)
O jei realiai, kaip mes mamos labai norėtume, tėtis ar auklė mamos neatstos.

o teciu ir nereikia mamos atstoti - cia tik mamos daznai save pervertina isivaizduodamos nepakeiciamomis, o po to stebisi kaip tie patys teciai nebenori dalyvauti vaiko gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2008 08 15, 00:56)
Žinok jei tik vyrai galėtų gimdyti - neabejodama užkraučiau jiems tą reikalą. Mėnesines irgi  bigsmile.gif
O kad dėl to, kad vyras ar auklė mamos neatstos - na mano vyras manau bus geresnis tėvas vaikui, nei kad aš mama. Jis vaikus dievina, o aš tai stengiuosi atokiau nuo jų laikytis. Nu nėr to motinystės instinkto pas mane. Nerasta. Na vaiko kol kas neturim ir artimiausiu metu tikiuosi neturėsim, bet tai kažkodėl nemanau kad tas motinystės instinktas atsiras apskritai.
Tai tiek.

as lygiai tokia pati buvau, nemegdavau vaiku, jie erzindavavo su savo triuksmavimais, lakstymais ir t.t. Galvojau kad kadanors jei busiu tai baisi mama doh.gif o dabar kai turiu savo maziuka myliu ji labiausiai uz viska wub.gif ir esu gera mama ax.gif nu aisku motinystes instiktas biskuti uztruko kol atsirado po vaikiuko gimimo ax.gif bet jis yra ir labai stiprus
Atsakyti
QUOTE(-->BLOOONDINKA<-- @ 2008 08 18, 08:06)
as lygiai tokia pati buvau, nemegdavau vaiku, jie erzindavavo su savo triuksmavimais, lakstymais ir t.t. Galvojau kad kadanors jei busiu tai baisi mama  doh.gif  o dabar  kai turiu savo maziuka myliu ji labiausiai uz viska  wub.gif ir esu gera mama  ax.gif  nu aisku motinystes instiktas biskuti uztruko kol atsirado po vaikiuko gimimo  ax.gif bet jis yra ir labai stiprus

net ir savo vaika pamilsti ne is karto, kuo toliau, tuo meile stipreja wub.gif
Atsakyti
QUOTE
1. Po gimdymo moteris grįžta į darbą ir vaiko auginimo atostogas pasiima tėtis. Na nemanau, kad dardavys būtų labai laimingas, jei darbuotoja lakstytų kas valandą vaiko maitint.


galima būtų šį pasisakymą pavadint "kapitalizmo grimasos" doh.gif prisigyvenom, kad moteris savanoriškai aukoja savo ir savo vaiko gerovę tam, kad būtų patenkintas darbdavys bigsmile.gif
Atsakyti