Įkraunama...
Įkraunama...

Nusprendusios nemaitinti krūtimi

o as maitinau iki 1.8m ir man lb patiko, nutraukiau , nes seimoje bedu buvo, nenorejau kad vaikas nervus valgytu(gi per piena persiduoda), be to i darzeli eis rudeni, tai kad paprasciau, butu, o ir issimiegu daug geriau, manau ir taip ilgokai maitinau, nu priezasciu buvo.

tik va db klausimas, kada krutyse visai pieno neliks, ar tik su vaistais maitinimo nutraukimas buna?ar jie receptiniai? gal kuri papasakotu, kaip pas ja visa tai susinormalizavo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalyte:): 21 rugpjūčio 2008 - 08:04
tai va, gaila, kad 3 puslapiai nesamoniu prirasyta, o info pagal tema- jokios! doh.gif As noriu nutraukti maitinima, pienelio ne fontanai, tiksliau yra jo tik vienoje krutyje unsure.gif Tai , ko gero, teks pasinaudoti vieninteliu per 4 psl patarimu po lasiuka nutraukti, kad jos nebtemptu ir viskas? neuzsidirbsiu uzdegimo??????
gal dar kas gali ka patarti?
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 08 21, 18:25)
gal dar kas gali ka patarti?

Pradzioj nusitraukit viska, kad pamatytumet, kiek to pieno yra. Praejus trim valandom vel nusitraukit, taciau 30gr maziau-tas pienukas sudegs krutyse. Po triju valandu vel nusitraukit, bet vel maziau. Jei nenorit mastito gauti-nusitraukit piena, bet ne visa 4u.gif
Arba kitas variantas-nusitraukineti visa pienuka, bet didinti laika, t.y. vienas nusitraukimas po triju valandu, jau kitas po keturiu, trecias po penkiu ir t.t., kol liks nusitraukti tik du kartus per para, o paskui kas dvi paros biggrin.gif
Atsakyti
aciu, bandysiu kazka daryti panasaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2008 08 14, 18:01)
Išvardinsiu priežastis, kurios bent jau man būtų aktualios:

1. Po gimdymo moteris grįžta į darbą ir vaiko auginimo atostogas pasiima tėtis. Na nemanau, kad dardavys būtų labai laimingas, jei darbuotoja lakstytų kas valandą vaiko maitint.

2. Noras normaliai išmiegoti naktį, naktinę priežiūrą paliekant vaiko tėvui.

3. Nenoras būti "pririštai" prie vaiko 24 valandas per parą - juolab maitinant mišinukais gali samdytis auklę ir nebijot kad vaikas bus alkanas.

4. Nenoras laikytis kažkokios dietos, sveiko gyvenimo būdo, nervintis jei susergi ir medikamentais reikia gydytis - kad žalingos vaistų medžiagos nepereitų vaikui.

5. Maitindama iš buteliuko gali sekti kiek vaikas privalgė. Krūtimi maitinant tai yra sunkiau.

6. Maitindama dirbtinai neturėsi tokių problemų kaip: Nugraužti, sutrūkinėję speneliai,  uždegimai (na nuo šių nesi apsaugota ir taip, bet maitinimas krūtimi tą riziką padidina), sunkios krūtys, tempimo jausmas, tekantis pienas jei jo turi daugiau.

7. Maitinimas krūtimi yra iš principo nepriimtinas dalykas. Nesupykite, bet bent jau man tai kelia šleikštulį.


Po gimdymo kad ir koks jis būtų "gaivaliosiesi " 3 mėnesius. Iš ne vienos moters "sėkmingos" patirties galiu pasakyti: darbingumas =0, atmintis =0, pasimetimas, sumišimas... aš asmeniškai iš viso beveik nepamenu to laiko... čia nežinau kokia supermama reikia būt kad po gimdymo iš karto lėkt į darbą- na taip pirmą savaitę dar buvau kupina jėgų- toliau didelė atminties skylė lotuliukas.gif
2 labai didelė klaida. Vyras... vyras.... vyras. Tik tiek ir tegirdžiu. Klysti. pvz: maniškis net negirdėdavo kai mažoji pabusdavo. O pilvo diegliai... tu ką galvoji ramiai miegoti ? na nebent ten kokias super ausines turi... Man pasisekė manoji neramiai miegojo tik kelias naktis. Berods lygiai 3. vėliau viskas buvo super šlovė espumz lotuliukas.gif anui
3 iš širdies linkiu papulti ant geros auklės. O šiaip- aš nusitraukdavau pienuką naktį ir sėkmingai juo maitindavo vaiką dieną... o pati lėkdavau iki 8 valandų per dieną į paskaitas. Tik tiek kad daugiau darbo. mirksiukas.gif
4 man tai išėjo tik į naudą- per didelis prisirišimas prie medikamentų nebuvo mano atveju nieko gero- o dabar- stebūklas- bet man užtenka tik pusės tabletės nuo skausmo ir jis atslūgsta- kai prieš nestuke.gif ir 2 nepakakdavo. O sveikas gyvenimo būdas kiek žinau nieko nenužudė dar. Tai atneša tik naudą... lotuliukas.gif
5 O taip- maniškė ištisai persivalgydavo... kiekvieną mėnesį priaugdavo po 1kg ir daugiau... jau buvau pradėjusi nerimauti, kad pataps į kamuoliuką panaši lotuliukas.gif
6 uždegimai? na taip pirmais mėnesiais jie gresia stipriau- bet vėliau? na nežinau spjaunu per petį man nebuvo nors ir ežere maudžiausi ir "pusplikė vasarą laksčiau.dėl visų nuograužų... man nugraužė- išmookom- užsigydėm ir pamiršom- tai buvo pirmą jos gyvenimo mėnesį.
7 o į šį teiginį na ką gi. Kai turėsi vaiką- galėsi jį sėkmingai pakartoti...


Panos o kaip soskei sekasi? ar jau pagimdė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 09 06, 16:03)
2 labai didelė klaida. Vyras... vyras.... vyras. Tik tiek ir tegirdžiu. Klysti. pvz: maniškis net negirdėdavo kai mažoji pabusdavo. O pilvo diegliai... tu ką galvoji ramiai miegoti ? na nebent ten kokias  super ausines turi...

o kodel pagal saviski, kuris nenorejo vaiku nakti rupintis ir kitus matuoji.
Miegojo vyras su dukra vienoje lovoje - jam taip patogiau budavo. Ir nenuspaude, ir atsikeldavo prie jos kai reikedavo. Nekilo del to jokiu problemu.
Toks susitarimas buvo - as iki dvylikos nakties prie vaiko. O veliau iki sesiu ryto vyras.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2008 09 06, 20:03)
o kodel pagal saviski, kuris nenorejo vaiku nakti rupintis ir kitus matuoji.
Miegojo vyras su dukra vienoje lovoje - jam taip patogiau budavo. Ir nenuspaude, ir atsikeldavo prie jos kai reikedavo. Nekilo del to jokiu problemu.
Toks susitarimas buvo - as iki dvylikos nakties prie vaiko. O veliau iki sesiu ryto vyras.

Jums gerai, jei ramiai galėdavot miegoti, kai vaikas neramus būdavo, MB bandė keltis, norėjo padėti, bet finale abu neišsimiegoję, nes vaikas nusiramindavo geriausiai su manim, o ir aš negalėdavau imti ir lyg niekur nieko parpti, jei girdėdavau, kad vaikas nemiega
Atsakyti
tas saraselis kuris apie :kodel as nemaitinu,tai man kazkoks....nepykit nesmerkiu,bet baisu skaitant,nenoriu but prisierisus 24 h,o ka leki kazkur tik gimus?kam vaikas jei po gimdymo is kart i darba?noras issimiegot,galima pagalvot labai geriau miegot jei misinukais maitini,aisku vyrui galima buteliuka ikist,tegu maitina.man neapgrauze,nieks nesutrukynejo(apie spenelius),vaistu nevartoti puiku,jau daugiau nei dveji metai negeriau.
galu gale,galima suderinti maitininima krutim su misinukais.traukiuosi ir netrugdau jusu 4u.gif
pati maitinanti lyg siol.
mirgu gerai,maitinausi sveikai tik pirmus kelis menesius,vaika drasiai galiu palikt,be papo neprazus.bet turbut svarbiausia ,kad mums abiem be galo gera wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilga222: 09 rugsėjo 2008 - 10:37
Sveikutes!
Suprantu, kad dauguma jusu suerzino kazkurios mamos mintys apie nemaitinima, man irgi tokie isvedziojimai ne prie sirdies schmoll.gif Bet nepamirskim, kad cia dalijames patarimais, kaip nutraukt maitinima be skausmu ir mastitu 4u.gif
Mano mazylei jau 1metukai, vos ne iskart priprato prie misinuko(net netikejau, kad taip greit ir lengvai smile.gif Beda tame, kad mano krutys vakare buna kaip bombos doh.gif Ka daryt? Ar tik su vaistais (ir gal zinote, kokiais) galima sau padeti? Su bintais skaiciau literaturoje, kad ne tik nerekomenduojama, bet ir draudziama, kaip tik jie skatina mastito atsiradima g.gif O gal pradeti nusitraukineti po kelis lasus, ko nedariau ne karto per metus??? unsure.gif Aciu is anksto uz patarimus.
Atsakyti
QUOTE(Daiva St. @ 2008 09 09, 18:22)
Sveikutes!
Suprantu, kad dauguma jusu suerzino kazkurios mamos mintys apie nemaitinima, man irgi tokie isvedziojimai ne prie sirdies schmoll.gif Bet nepamirskim, kad cia dalijames patarimais, kaip nutraukt maitinima be skausmu ir mastitu 4u.gif
Mano mazylei jau 1metukai, vos ne iskart priprato prie misinuko(net netikejau, kad taip greit ir lengvai smile.gif Beda tame, kad mano krutys vakare buna kaip bombos doh.gif Ka daryt? Ar tik su vaistais (ir gal zinote, kokiais) galima sau padeti? Su bintais skaiciau literaturoje, kad ne tik nerekomenduojama, bet ir draudziama, kaip tik jie skatina mastito atsiradima g.gif O gal pradeti nusitraukineti po kelis lasus, ko nedariau ne karto per metus??? unsure.gif Aciu is anksto uz patarimus.

pasidalinsiu asmenine patirtim:
pas mane aplamai buvo mazai pieno- pabaigoje maitinau kas 2-3 dienos. paskui nusprendziau nebemaitinti visai. tai po keliu dienu labai susiguzavo viena krutis ir skaudejo, isdidejo limfmazgiai, bijojau to mastito ir pan, tai nuejau pas gydytoja. tai ji patare arba paciai nusitraukti, jei nebegalima kenteti, arba duoti vaikeliui nuzysti...
bet as nedariau nei viena nei kita (nusitraukti neisejo- tik dar labiau skaudejo). man tiesiog viena nakti pats pienas istekejo- atsikeliau baluteje tiesiog, o po to jau nebesigamino...
gydytoja sake, kad mastito tikrai negali buti nuo to, kad kaupiasi pienas ...
o jum patarciau duoti kruti vakeliui ir vis retinti maitinimus, kol savaime dings... g.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 09 09, 18:46)
pasidalinsiu asmenine patirtim:
pas mane aplamai buvo mazai pieno- pabaigoje maitinau kas 2-3 dienos. paskui nusprendziau nebemaitinti visai. tai po keliu dienu labai susiguzavo viena krutis ir skaudejo, isdidejo limfmazgiai, bijojau to mastito ir pan, tai nuejau pas gydytoja. tai ji patare arba paciai nusitraukti, jei nebegalima kenteti, arba duoti vaikeliui nuzysti...
bet as nedariau nei viena nei kita (nusitraukti neisejo- tik dar labiau skaudejo). man tiesiog viena nakti pats pienas istekejo- atsikeliau baluteje tiesiog, o po to jau nebesigamino...
gydytoja sake, kad mastito tikrai negali buti nuo to, kad kaupiasi pienas ...
o jum patarciau duoti kruti vakeliui ir vis retinti maitinimus, kol savaime dings...  g.gif

nesamone,kad nuo per daug pieno neatsiranda mastitas!mANO DRAUGEI TAIP IR BUVO,NENUSITRAUKE IR VSIO...man ir buvo toks guzas per nakti pasidares,kad vos ismasazavau,ir jau geltonas pienas begt buvo pradejes
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 09 09, 17:46)
gydytoja sake, kad mastito tikrai negali buti nuo to, kad kaupiasi pienas ...
o jum patarciau duoti kruti vakeliui ir vis retinti maitinimus, kol savaime dings...  g.gif


neisivaizduoju pas kokia gydytoja jus lanketes, kuri taip pasake blink.gif kad jums labai pasiseke - tai faktas.
Idedu info apie mastita, kad niekam nekiltu noras eksperimentuoti.
http://www.sveikas.l...I...d2=&linkID=
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo det: 12 rugsėjo 2008 - 13:12