Įkraunama...
Įkraunama...

Pulanna priežiūros priemonės

QUOTE(Becky @ 2008 12 15, 21:54)
Turejau žalios arbatos toniką, vieną buteliuka išnaudojau ir daugiau kažkaip neatsirado noro nusipirkt  unsure.gif  Pigios plastmases dozatorius nusilupo, o ir po toniko oda kažkodėl raudonavo  schmoll.gif  Ir parabenų dar sudetyje radau  blink.gif


As si tonika tiesiog dievinu - mano sausa ir dar jautri oda, tai vasaros metu man pilnai pakanka tik jo - kremo nenaudoju (dieninio)... 4u.gif
Atsakyti
turiu kauke veidui, bet nieko ypatingo nepastebejau ja panaudojus
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2008 12 16, 14:33)
turiu kauke veidui, bet nieko ypatingo nepastebejau ja panaudojus


Kokia kauke? g.gif
Atsakyti
Tema nelabai naudojama, bet as norejau paklaust atsiliepimu apie Pulanna kremine pudra Velvet matt, kaip ji jums? zadu pirkti, drauge naudoja, tai jai tinka, o kokia jusu nuomone? smile.gif
Atsakyti
Keletą kartų vos nenusipirkau šios produkcijos, labai dailiai įpakuota, traukia akį, tačiau kas kartą perskaitau sudėtį ir mane tiesiog atgrąso-vien chemija, nėra jokių augalinių ar mineralinių dalių. Tai naudojant tokį "tepalą" kaip mes atrodysime po kelių metų?
Atsakyti
Ir kur tu matai tą vien chemiją? Niekuom negeresnė AVON,oRIFLAME ir kt.firmų produkcija
Atsakyti
pries keleta dienu isigijau pulanos naktini kreme geli su chinese herbs.na kaip nekeista esu labai patenkinta. naudoju gal kokias 5 naktis rolleyes.gif o veido oda pagrazejo zinoma visu tu stebuklu kuruos zada dar laukiu bet siaip patiko.vadinasi jis green tea, sebum control.patrauke ir pakuote toks persvieciamas indelis su zalsva zele o centre kaip asiuklio stiebas pasirodo ten ne kokia plasmase(kaip galvojau) o ta pati zele taip supilta na estetiskai grazu blink.gif o zadami stebuklai sie:leidzia kontroliuoti riebaliniu liauku veikla issprendzia ju hiper ir hipofunkcijos problema stimuliuoja toksinu salinima is odos, turi priesuzdegimini ir antioksidacini poveiki. lygina, maitina, drekina. na drekina tai tikrai thumbup.gif dar bla bla ganoderma doh.gif letina senejima, taip pat minkstina oda palaiko jos struktura audiniu elastinguma saugo nuo bakteriju taip raso gamintojai. o realiai tai veidukas palygejo poros pasitrauke toks svelnus lygus skaistus ot siandien net pudra buvo gaila tepti ir kaip niekada tikrai niekada gyvenime isejau tik panaudojus biria thumbup.gif
Atsakyti
noriu dar pagirti pulanos naktini geli tikrai mano oda jis veikia nes siandien daziausi apie 9 ryte o blizgejimas dar veido visai pakenciamas vos vos pralindo dabar jau praejo 5 val .anskciau jau man po 2 val galima buvo blynukus kepti.tikrai netikejau tokiu greitu ir geru sio gelio poveikiu thumbup.gif nors vienai mano isigytai prekei tik pagyros dar neturiu prie ko prikibti. o siuo metu maciau droge vis tesiasi jam akcija.man jis tiko . lotuliukas.gif
Papildyta:
noriu dar pagirti pulanos naktini geli tikrai mano oda jis veikia nes siandien daziausi apie 9 ryte o blizgejimas dar veido visai pakenciamas vos vos pralindo dabar jau praejo 5 val .anskciau jau man po 2 val galima buvo blynukus kepti.tikrai netikejau tokiu greitu ir geru sio gelio poveikiu thumbup.gif nors vienai mano isigytai prekei tik pagyros dar neturiu prie ko prikibti. o siuo metu maciau droge vis tesiasi jam akcija.man jis tiko . lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2009 11 18, 15:11)
noriu dar pagirti pulanos naktini geli tikrai mano oda jis veikia nes siandien daziausi apie 9 ryte o blizgejimas dar veido visai pakenciamas vos vos pralindo  dabar jau praejo 5 val .anskciau jau man po 2 val galima buvo blynukus kepti.tikrai netikejau tokiu greitu ir geru sio gelio poveikiu thumbup.gif  nors  vienai mano isigytai prekei tik pagyros dar neturiu prie ko prikibti. o siuo metu maciau droge vis tesiasi jam akcija.man jis tiko . lotuliukas.gif

o kiek mokėjai? iki kada ta akcija? kiek talpos? ax.gif
Atsakyti
mokejau 31.99, iki kada akcija nezinau, bet buvau siandien molo droge tai akcija tesiasi, tik jie neturi jo, nes drauge prasiusi buvo, pati pirkau akropolio droge(kaunas)talpa raso gramais 60g, zele ji sunkesne uz krema, siaip manau mililitr butu kokie 40 ml
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2009 11 18, 20:51)
mokejau 31.99, iki kada akcija nezinau, bet buvau siandien molo droge tai akcija tesiasi, tik jie neturi jo, nes drauge prasiusi buvo, pati pirkau akropolio droge(kaunas)talpa raso gramais 60g, zele ji sunkesne uz krema, siaip manau mililitr butu kokie 40 ml

tai taip vidutiniškai visai, mažu ir vertas dėmesio daikčiukas blush2.gif
Atsakyti
ne visada kaina pasako apie kokybe, taip kaip ir lancome blizgesys kurio kaina 89 lt o kokybe pasakyciau uz kokiu 15 tiesiog uz geru firmu produktus dar mokame apie 70 proc. uz varda. man sis kremas-gelis tiko ir patiko, bet tai dar nereiskia kad jis toks geras bus kitoms, kiekvienos musu oda yra skirtinga su savo poreikiais, o i kaina as pasiziuriu, bet nemanau kad tai gali buti pagrindinis kriterijus isigyjant produkta.kai kam labai geri Ruby Rose seseliai, kai kam patinka Lancome.kiekvienam pagal galimybes ir norus.o siaip uz tokia kaina nebutu gaila ir ismesti ar padovanoti unsure.gif smile.gif
Atsakyti