Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

QUOTE(JoanaS @ 2008 03 25, 19:16)
o su kuo reikia kiausinyje tas skylutes padaryt? ir kiek laiko laikyt karstam vandeny?

Aš paprasčiausiai su peiliuku, bukame kiaušinio gale- išmušu mažą skylutę o tada ją praplatinu, kad būtų patogu pro skylutę dėti žalumynus ir pan.
Kaitinu aš vieną kartą- pripilu verdančio vandens ir palaikau kol pravėsta- tarkim pusvalandį
Atsakyti
Lezuvis user posted image

Vieno kasnio sumustinukai ir marinuoti agurkai, sampinionai ax.gif

user posted image


Deep Blue, tavo sedevrai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Deep Blue @ 2008 03 25, 17:32)
Žele kiaušiniai smile.gif
user posted image

lyg iziuriu, kad ikru dejai, o jie nepraskiede tau kiausiniu? g.gif As matyt per pigius sudejau ir neilgai islaike mano meno sedevras lotuliukas.gif

Sveikinu visas merginos su taip greit praejusiom sventem ir linkiu nepailst sukiotis virtuvej mirksiukas.gif ir toliau su mumis dalintis idejomis. Labai graziu dalyku pridedat, saunuoles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(norkele @ 2008 03 26, 02:42)
lyg iziuriu, kad ikru dejai, o jie nepraskiede tau kiausiniu?  g.gif  As matyt per pigius sudejau ir neilgai islaike mano meno sedevras  lotuliukas.gif


Dėjau ikrų, bet labai mažai, tik dėl spalvos- dėjau irgi tuos pigiausius, dirbtinius.
Atsakyti
bigsmile.gif kiek visokių skonybių ir grožybių, o tie kiaušiniai atrodo fantastiškai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lineva: 26 kovo 2008 - 10:24
Dar keli užkandžiai:
Pomidorai su pikantiška mišraine ir lašiša:

user posted image

Šioje temoje aprašyti lašišos suktinukai ( su iškočiota balta duona) ir vėrinukai ( juoda layvuogė, medžiotojų sūris, žalia alyvuogė)

user posted image
Atsakyti
deep blue jau tavo pomidorus tai per ekrana tuoj suvalgysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
deep blue, labai skaniai pomidoriukai atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
mergytes kulinares,cia taip skaniai darot.sugalvojau suktinuku su lavasu padaryti sveciam.Pasakykit kur Kaune galima tu lavasu rasti?????nu savanuoriuose maximoj ne karto nemaciau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2008 03 26, 13:23)
mergytes kulinares,cia taip skaniai darot.sugalvojau suktinuku su lavasu padaryti sveciam.Pasakykit kur Kaune galima tu lavasu rasti?????nu savanuoriuose maximoj ne karto nemaciau blink.gif

man rodos visose didesnese parduotuvese ju yra g.gif gal tiesiog neuzmatei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 03 26, 12:29)
man rodos visose didesnese parduotuvese ju yra  g.gif  gal tiesiog neuzmatei  4u.gif

nu tortilijas perku,o situ kazkaip neuzmaciusi esu. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(della @ 2008 03 24, 22:36)
laukine,gal galetum parasyti tu baronkyciu receptuka kaip jos yra daromos.aciu 4u.gif


baronkas pamerkt i silta vandeni (kitos dar i piena merkia, as nebandziau) kokiai 15 min. man skaniausiai gaunasi su arbatinemis baronkomis, kitos ne taip graziai isbrinksta smile.gif tada dedi i skarda ir dedi i jas idara (mesyte, suris, marinuotas agurkas, kukuruzai, svogunu laiskai, majonezas, picos prieskoniai arba grybai su svogunais pakepti ir su suriu ir majonezu, vnz, fantazijos reikalas biggrin.gif ) ir kepi kokiu 15 min, paziuret reikia kad suris apsilydytu wink.gif

QUOTE(kavute @ 2008 03 24, 23:46)
Laukine,koks misraines receptas? Labai skaniai atrodo  wub.gif


namiskiai vadina ja skaniaja biggrin.gif

pekino salotos (si karta su icebergo dariau, ir tiesa pasakius skaniau man)
kumpis
suris
pomidoras
alyvuoges
pakepintas batonas (as tosteryje pasiskrudinu toste duona thumbup.gif )

prie salotu atskiram indely padarau padaza - majonezas, kecupas, cesnakas ir dar ivariu prieskoniu pagal skoni 4u.gif

QUOTE(grange @ 2008 03 25, 14:40)
user posted image

mano viena iš mėgiamųjų mišrainė su žuvim.
Dėjau žirnelių, puse smulkiai pjaustyto svogūno ir karštai rūkytą skumbrę. Sumaišiau su majonezu ir trupučiu grietinės, dėl kitokio skonio.


sian darysiu, uosviai priveze rukytos zuvies, jau su alum nusibodo valgyt biggrin.gif

QUOTE(Deep Blue @ 2008 03 25, 17:32)

Žele kiaušiniai smile.gif



eina sau koks grozis bigsmile.gif

QUOTE(mikki @ 2008 03 26, 12:23)
mergytes kulinares,cia taip skaniai darot.sugalvojau suktinuku su lavasu padaryti sveciam.Pasakykit kur Kaune galima tu lavasu rasti?????nu savanuoriuose maximoj ne karto nemaciau blink.gif


as ir VLN ne visur randu, dazniausiai tai buna RIMI 4u.gif
Atsakyti