Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

laukine, bigsmile.gif tos baronkos, tai thumbup.gif wub.gif
Buvau visai užmiršusi šį receptėlį. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 03 26, 13:23)
laukine, bigsmile.gif tos baronkos, tai thumbup.gif  wub.gif
Buvau visai užmiršusi šį receptėlį. blush2.gif


mes jau buvom atsivalge ju, tai ilga laika nekepiau, ale va velykom vel padariau, tai sunaikintos laaaabai greit buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2008 03 26, 17:47)
mes jau buvom atsivalge ju, tai ilga laika nekepiau, ale va velykom vel padariau, tai sunaikintos laaaabai greit buvo smile.gif

Ir man panašiai, tik aš prisiminiau, kai čia pamačiau. tongue.gif O šiaip aš tik dėdavau varškę su razinomis, cukriuku ir kiaušu. skanu. thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti

OHO bigsmile.gif kiek skanumynu, tikri sedewrai thumbup.gif Nuostabiai skaniai wiskas atrodo net newardinsiu, nes dar ka praleisiu biggrin.gif

QUOTE(laukine @ 2008 03 24, 10:31)


lavaso suktinukai su lasisa ir su mesyte/marinuotais agurkeliai smile.gif
user posted image


O ta lawasa tepi ten kaskuo?
Atsakyti
..visas su praejusiom shventem 4u.gif ..
o shiaip tai zodziu neturiu net..po tokiu vaizdu..silpna..buna..
Atsakyti
Labutis, galiu nuliūdinti gyvenančias kaune ir ieškančias lavašų doh.gif norėjau baliui daryti tuos suktinukus, išieškojau visur net nžn kur dar galima būtų ieškoti ir niekur nėra mad.gif gal kas žino kokią vietelę? aš tai jau netekau vilties ir perku tuos brangius lavašus tortilijas
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2008 03 26, 22:36)
Labutis, galiu nuliūdinti gyvenančias kaune ir ieškančias lavašų  doh.gif  norėjau baliui daryti tuos suktinukus, išieškojau visur net nžn kur dar galima būtų ieškoti ir niekur nėra  mad.gif  gal kas žino kokią vietelę? aš tai jau netekau vilties ir perku tuos brangius lavašus tortilijas


as ir jau kuri laika ju ieskau,nu niekur nera doh.gif kai paklausiu sako nebuna pas mus doh.gif nezinau jau kur ieskot verysad.gif
Atsakyti
user posted image

salotos su icebergu, pomidoru ir agurku, ir prieskoniais iš maišiuko salotoms, kuriuos sumaišiau su šaukšteliu aliejaus. keptos mėsytės gabaliukas ir riekelė karšto sumuštinio su sūriu česnaku ir majonezu essen.gif
Atsakyti
Kas tas "icebergu" g.gif schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 03 27, 10:19)
Kas tas "icebergu" g.gif  schmoll.gif  blush2.gif

icebergo salotos smile.gif tokios traškios ir sultingos
va tokios: user posted image

dabar kaip tik rimi akcija yra jų biggrin.gif
Atsakyti
O as iceberg salotu atsisakiau, kai tyrimus parode (D), jog nei vieno vitamino jose nerasta.Tai tas pats, kaip tempo nosines susislapint ir valgyt huh.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 03 27, 10:31)
O as iceberg salotu atsisakiau, kai tyrimus parode (D), jog nei vieno vitamino jose nerasta.Tai tas pats, kaip tempo nosines susislapint ir valgyt  huh.gif

kur čia rodė taip? g.gif
kažko nenoriu tikėt. nu tegu nebūna tų vitaminų, bet vistiek daržovė cool.gif
Atsakyti