Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

mano velyku lydeka, skanumelis tongue.gif
Atsakyti
O i sitas legendines baronkeles mesyte zalia dedate ar jau rukyta,ar virta?Labai jau apetitnai atrodo noreciau pabandyti pasigaminti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2008 03 28, 20:40)
O i sitas legendines baronkeles mesyte zalia dedate ar jau rukyta,ar virta?Labai jau apetitnai atrodo noreciau pabandyti pasigaminti. 4u.gif

Mėsytė dedasi žalia , juk jos labai nedaug telpa ir ji greit iškepa smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 03 28, 18:21)
mano velyku lydeka, skanumelis  tongue.gif

blink.gif vaje koks grozis,kaip uzsimaniau lydekos,pas mus nera verysad.gif jau ir pamirsus buvau kas cia per daiktas?
Atsakyti
QUOTE(burbulioke @ 2008 03 27, 15:03)
Is kur tu witaminu bus jei darzowes, waisiai su hemija auginami  g.gif  Nusiperki pomidora, agurka... walgai ir jokio skonio nera tik kad matai ka walgai.
Na Lietuwoj tai dar yra ir naturaliai uzaugintu smile.gif  O  uzsieni jokio kwapo jokio skonio  schmoll.gif


Visa chemija, nitratai ir pan. yra blogai, bet vitaminai ir mineralines medziagos del to nedingsta. ax.gif

Na del iceberg salotu nezinau ko yra, ko ne, bet paprikoj tai vitamino C tikrai yra - nemanau, kad tai valgymo neverta darzove.


O jei labiau i tema, gal kuri gaminat tokia uzkandele: ant paskrudintos bandeles uzdeta kubeliais pjaustyto pomidoriuko ir stambiai tarkuoto surio? Nepamenu kurioj kavinej teko valgyt, bet labai patiko. tik va idomu koks suris labiausiai tikru ir kokiu prieskoniu barsto (baziliko tikrai). Bandziau daryti su keliu rusiu olandisku suriu, bet ne tas. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busima_mama: 28 kovo 2008 - 22:21
Na jei paprikoj vitaminu neranda,tai agurkuose juo labiau tada nera.Juk agurka beveik 100% vanduo sudaro biggrin.gif
Atsakyti
[quote=rusaite,2008 03 28, 21:21]
mano velyku lydeka, skanumelis tongue.gif


Tikrai skaniai atrodo.clap_1.gif Dabar su malonumu gabalėlį sukapočiau. hihihi.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 03 28, 21:21)
mano velyku lydeka, skanumelis  tongue.gif

brangokai iseina daryt, bet skonis atperka viska smile.gif jei kam bus idomu, galesiu recepta pametet
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 03 29, 14:19)
brangokai iseina daryt, bet skonis atperka viska  smile.gif jei kam bus idomu, galesiu recepta pametet

Pametėk, buk gerutė. wub.gif Įsivaizduoju daug darbo. g.gif
Atsakyti
busima_mama tokia uzkandele gaminama su mozorelos suriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 03 29, 14:19)
brangokai iseina daryt, bet skonis atperka viska  smile.gif jei kam bus idomu, galesiu recepta pametet

svarbiausia ir privalomiausia, tureti visa lydeka, su galva( taip sakant, ciela). isskrosti tiesiai no galvos iki galutines skylutes smile.gif, jokiu budu nepjauti skersai, prie ziaunu, kaip mes valome paprastas zuvis! jeigu lydeka isdarineta sveria apie kilograma, tai tada reikes:
0.2 svieziu lasinuku; 1-no zalio kiausinio, 1-no virto; 1-no pakepinto svoguno su 3-mis skiltelemis cesnako; 0.2 riebios grietineles, kad ismirkyti 5-ias riekeles batono; 50gramu lazd. riesutu( paskrudinti ir nuimti tamsia luobele), juos sugrusti kocelu; 1 pakelis prieskoniu zuviai su citrinpipiriais; vitra kiausini supjaustyti ir sudeti galiausiai i farsa.
sudetingiausia nulupti lydekai oda. pirmiausia reikia perlauzti stuburo kaula prie galvos, o po to uzkisant pirstus po oda, ja po truputi atskirdineti nuo mesos, kai nusilupam oda( aisku zuvis turi buti ir be zvynu biggrin.gif ), nuimam mesa nuo kaulo ir permalam, maziausiai du kartus su visais priedais, tik be virto kiausinio, po to i farsa dedam kiausini, prieskonius suminkom ir kemsam i lydekos oda, susiuvam paprasta adata ir siulu pilva, dedam i skarda papilta aliejumi ir kepam apie valanda. 180 temp.po geru 20-ties minuciu padidinam iki 200-220 laipsniu. atsaldyti skardoje, nes geriau isiims, nesuplys. tolesni darbai, tai jau jusu fantazijos vaisius, skanaus!
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 03 28, 20:21)
mano velyku lydeka, skanumelis  tongue.gif

be komentaru bigsmile.gif
aprasyma paskaiciau,bet buk gerute,sekanti karta nufotkink visa procesa 4u.gif 4u.gif
Atsakyti