Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(insi @ 2008 04 11, 06:33)
nuo miesto priklauso. vilniui - polo, golfukai ir astros rolleyes.gif

panevezyje irgi tokios pat masinos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(katės akys @ 2008 04 11, 08:04)
oij mergaites rytoj ir mano didzioji diena ( po dvieju metu pertraukos, antras kartas) kinkos dreba doh.gif . bandau save nuteikti, kad jokios tragedijos nebus jei neislaikysiu, kai laikiau pirma karta ir neislaikiau, visa diena  cray.gif rytoj mano gimtadienis, tad tikiuosi, kad gausiu gera dovana-  islaikyta egzamina rolleyes.gif

sekmes rytoj 4u.gif Lauksim geru naujienu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, ryt man irgi didzioji diena, pirmasis bandymas. o klausykit, merginos, ka reikia padaryti aiksteleje, kad jau butu neislaikya? ar uzgesti galima? as kazkaip maniau, kad vaziuojant ant estakados jei jeu viena karta uzgesti, tai jau viskas, daugiau ir nebebuciau bandzius... o cia skaitau, kad leidzia is keliu kartu... tai kaip cia yra su tom klaidom?
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 04 10, 13:56)
Niu ka-as is regitros.Kita savaite bandysiu vel
Rami,kaip nekeista.Neisvaziavau is aiksteles.Susikirtau ant T.Masina didele,o as maza-jauciausi kaip laive -nei priekio nei galo,nei sonu nematau.


as vakar irgi susikirtau T formoj doh.gif o lengviausiai atlikdavau doh.gif kazkaip akstelej, kurioj mokinausi, T forma tokia didele buvo, o cia ivaziuoju as i aisktele ir *****, nezinau kaip kitoms, bet man ten viskas pamazintai pasirode tongue.gif bet irgi visai kazkaip nepergyvenu. Vis tiek ateis svente ir i musu kiema 4u.gif
Papildyta:
o kas svarbiausia, as aikstelej taip gerai viska atlikdavau. net netikejau, kad galiu joje susikirsti, o va, prasau doh.gif

Papildyta:
QUOTE(kacumota @ 2008 04 10, 14:32)
Siaip as netikiu horoskopais,bet...Drauge veliau atsiunte
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 21 d.)
Šiandien būsite nelinkę savarankiškai veikti, arba norėdami įtikti kitiems perleisite jiems iniciatyvą. Nors ketinimai bus gana geri, nesusipratimai vis tiek neišvengiami. Galimas nuostolis, žala. Venkite nereikalingo išlaidavimo.


Bet Kacumota lotuliukas.gif
As irgi dvynis, vakar taip pat susikirtau T formoj. Matyt, ne musu vakar buvo diena console.gif
Papildyta:
QUOTE(Ziuikiene @ 2008 04 11, 11:20)
sveikos, ryt man irgi didzioji diena, pirmasis bandymas. o klausykit, merginos, ka reikia padaryti aiksteleje, kad jau butu neislaikya? ar uzgesti galima? as kazkaip maniau, kad vaziuojant ant estakados jei jeu viena karta uzgesti, tai jau viskas, daugiau ir nebebuciau bandzius... o cia skaitau, kad leidzia is keliu kartu... tai kaip cia yra su tom klaidom?


Viso egzamino metu galima uzgesti 5 kartus. Ant tos pacios estakados gali uzgesti 4 kartus, o toliau jau ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuikiene @ 2008 04 11, 11:20)
sveikos, ryt man irgi didzioji diena, pirmasis bandymas. o klausykit, merginos, ka reikia padaryti aiksteleje, kad jau butu neislaikya? ar uzgesti galima? as kazkaip maniau, kad vaziuojant ant estakados jei jeu viena karta uzgesti, tai jau viskas, daugiau ir nebebuciau bandzius... o cia skaitau, kad leidzia is keliu kartu... tai kaip cia yra su tom klaidom?


Na aikštelėje tu gali uždust max 5 kartus - nuo tiek dar važiuosi i miestą. Bet mieste man rodos tada lieka tik vienas kartas - jei uždūsti - egzas neišlaikytas.n Trumpiau tariant per egza gali uždust 6 kartus. Dėl klaidų aikštelėje: jei kirsi ištisinę linija arba paliesi gairelę - kritinė klaida - egzas neišlaikytas iš karto. Ir man rodos tame pratime, kur tau bus paildomas galima tasytis - beje, apie šią savoką reikia laaabai tiksliai išsiaiškint, nes aš iš savo patities galiu pasakyti, jog per savo nepaklausima neišlaikiau egzo. O jei neišeina tas pasitaisymas, tada gali dar 1 kartą kartoti pratimą. Lyg taip viskas..gal kuri nors mane papildys dar, ar pataisys g.gif

Sekmės visoms 4u.gif
Atsakyti
labai aciu, dabar zinosiu ir bus ramiau, o as jau del kiekvieno uzgesimo labai sielodavausi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2008 04 11, 11:39)
Dėl klaidų aikštelėje: jei kirsi ištisinę linija arba paliesi gairelę - kritinė klaida - egzas neišlaikytas iš karto.


O man vakar išaiškino, kad parkuojantis galiu kirsti galinę liniją, bet negaliu būti jos kirtusi, kai pasakau, kad pratimą baigiau. T formoj visai niekur kirsti negalima. Tai kaip iš tikrųjų?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 04 11, 12:52)
O man vakar išaiškino, kad parkuojantis galiu kirsti galinę liniją, bet negaliu būti jos kirtusi, kai pasakau, kad pratimą baigiau. T formoj visai niekur kirsti negalima. Tai kaip iš tikrųjų?


T formoj negalima tikrai, ir ribotoj erdvėj(ne čia gal daugiau ne linijos aktualu o gairelės) irgi, tai pat šoniniam parkavime g.gif Ko gero geriausia iš viso perklasuti egzaminuotojo su visomis smulkmenomis kas galima, o ko ne. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2008 04 11, 11:39)
Ir man rodos tame pratime, kur tau bus paildomas galima tasytis - beje, apie šią savoką reikia laaabai tiksliai išsiaiškint, nes aš iš savo patities galiu pasakyti, jog per savo nepaklausima neišlaikiau egzo. O jei neišeina tas pasitaisymas, tada gali dar 1 kartą kartoti pratimą. Lyg taip viskas..gal kuri nors mane papildys dar, ar pataisys  g.gif

Sekmės visoms  4u.gif

taisytis galima tik parkavime ir tik vieną kartą, t.y. jei statai ir matai kad velniava gaunas, gali atsistot į reikiamą padėtį ir vėl bandyt statyt, o tau pažymės nekritinę klaidą. jei nepastatai ir antro karto - kritinė klaida, kitą kartą atėjus mokėsi 65 litukus vietoj 83 smile.gif dar yra toks šoninio parkavimo aspektas - bent vienu ratu atsirėmus į bortelį, vaidinantį šalitgavį, bus nekritinė klaida rolleyes.gif
Papildyta:
ir apskritai - štai praktinio egzamino vertinimo kriterijai. siūlau gerai įsiskaityti, kad neišdurtų. nes porai pažįstamų yra buvę, kad nutraukė egzą dėl nekritinės klaidos, o anos to nežinojo ir negalėjo pasiginčyt rolleyes.gif
Atsakyti
o as siandien islaikiau teorija... ax.gif clap.gif labai nesunku,be reikalo bijojau
Atsakyti
QUOTE(kristina19 @ 2008 04 11, 16:10)
o as siandien islaikiau teorija... ax.gif  clap.gif labai nesunku,be reikalo bijojau


drinks_cheers.gif clap_1.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina19 @ 2008 04 11, 16:10)
o as siandien islaikiau teorija... ax.gif  clap.gif labai nesunku,be reikalo bijojau

sveikinu thumbup.gif sėkmės toliau jamant regitrą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina19 @ 2008 04 11, 16:10)
o as siandien islaikiau teorija... ax.gif  clap.gif labai nesunku,be reikalo bijojau


thumbup.gif As vakar islaikiau thumbup.gif
Uzsirasiau praktikai po menesio, nes dar baisoka taip pusiau pasiruosus "ant durniaus" eiti laikyti, bet ir po menesio turbut bus nemaziau baisu doh.gif
Atsakyti