Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralumas - nebemadinga?

QUOTE(Tari Felagund @ 2009 10 01, 13:25)
Esu dirbusi su kosmetika, tad moku atsirinkti produktus, kuriuose daugiau natūralių medžiagų negu chemijos smile.gif

O bet tačiau tokia kosmetika oficialiai nėra vadinama natūralia kaip pati įvardinot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 01 spalio 2009 - 14:44
QUOTE(Filaretus @ 2009 09 27, 21:37)
Elementarus moteriškas tvarkingumas, savęs prisižiūrėjimas su minimaliai dirbtinių priemonių  rolleyes.gif  - štai kas man yra natūralumas.


Labai teisingi žodžiai drinks_cheers.gif
Šiaip, dauguma atvejų laikiau save natūralia biggrin.gif Bet, kai paskaičiau temą, tikrai taip nebemanau rolleyes.gif
Plaukai natūralus, blakstienos, nagai irgi.
Tiesa, buvau įpratusi prieš metus laiko, prisiauginti nagus, bet tik tiek. Dabar nebe.
Plaukus dažau karta į pusę metų, depiliuojuosi, manikiūrą/pedikiūrą darausi, antakius pešioju, kremus naudoju, - bet, būsiu atvira, kartais pamirštu ryte pasidažyti ir dėl to nejaučiu jokio diskomforto rolleyes.gif
Atsakyti
sutinku, tvarkingumas-naturalumas. o kuo maziau tu blizguciu tuo puikiau. man kartais kraupu ziuret i tas olialia pupytes. sintetika gryna..
Atsakyti
Vis dar yra moteru,kurios nedazo plauku ir nedaze ju visa gyvenima,nenaudoja kosmetikos, nedazo blakstienu ir lupu, nepesioja antakiu ir t.t. Man labai idomu,kiek siame forume tokiu atsiras ir sugebes pasidalinti mintimis kaip sunku ar lengva buti "kitokia"-ekomoterim
Atsakyti
Atleiskit, bet man čia būtų labiau panašu ne į EKOmoterį, o į konkrečiai apsileidusią moterį. Todėl Duok dieve, tokių atsirastų kuo mažiau.
Atsakyti
Na mano mociute jai greit 70 biggrin.gif plauku niekada nedaze, bet antakius tvarko, ir lupas pasidazo i baznycia eidama biggrin.gif Siaip tokiu EKO neisivaizduoju lotuliukas.gif Gal kokiam giliam kaime nebent doh.gif
Atsakyti
Mano mociute 85metu,megsta buti svari,net veida prausiasi su muilu ir jis ne sausas. Visa savo gyvenima nenaudojo jokios kosmetikos ir rauksliu turi maziau nei mano mama.
O dar viena moteri susipazinau sia vasara Nidoj atostogu metu. Na ji pensininke. Tai veida plaudavo lietaus vandeniu. Ar tai sveika, nezinau. Ar issaugo oda zvalesnia- nezinau. Kosmetikos irgi nenaudojo. Atrode pagal savo amziu patraukliai. Negaliu pasakyti,kad ji butu apsileidus.
Atsakyti
na plauku nedazyt tai cia nieko baisaus,ypac jei spalva naturali grazi thumbup.gif bet antakiu nesitvarkyt,kitu plauku ne vietoj blush2.gif man irgi cia apsileidimas...ir jokio naturalumo gerio nematau tame.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 10 07, 12:52)
na plauku nedazyt tai cia nieko baisaus,ypac jei spalva naturali grazi  thumbup.gif bet antakiu nesitvarkyt,kitu plauku ne vietoj  blush2.gif man irgi cia apsileidimas...ir jokio naturalumo gerio nematau tame..  schmoll.gif

absoliuciai sutinku su tavim. as asmeniskai megstu naudoti kosmetika,ja tureti, pirkti, dometis,ekspermentuoti,save pakeisti ir t.t.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vernela: 07 spalio 2009 - 13:06
As manau kad tikrai tokiu moteru yra nedaug. Pvz., mano mama beveik nenaudoja kosmetikos, bet lupos buna padazytos ir antakiai ispesioti, ir plaukus jinai dazo smile.gif
Atsakyti
Tai akių nesidažyt ar kremu nesitept yra viena.O elementariai apžėlusiai vaikščiot kas kita doh.gif sorry,bet tik įsivaizduoju moterį pliaže per bikinį išlindusiais plaukais ir pažastim prižėlusiom tai iškart supykina doh.gif čia visiškai nesusiję su ekomoterim,o su paprasčiausiu nevalyškumu.Ne akmens amžiuje gyvenam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina @ 2009 10 07, 14:31)
Tai akių nesidažyt ar kremu nesitept  yra viena.O elementariai apžėlusiai vaikščiot kas kita doh.gif sorry,bet tik įsivaizduoju moterį pliaže per bikinį išlindusiais plaukais ir pažastim prižėlusiom tai iškart supykina doh.gif čia visiškai nesusiję su ekomoterim,o su paprasčiausiu nevalyškumu.Ne akmens amžiuje gyvenam doh.gif

Aha,cia tai bjauru apzelusiai moteriai pliaze sedet. O as irgi dar l.seniai maciau moteriske,kuri lauke autobuso ir buvo apsiavus pedkelnem, o po jomis matese juodi tankus ir ilgi ant blauzdu augantys plaukai. doh.gif . O tie plaukai tokie stiprus,kad islysdavo pro nijlonines kojines doh.gif

Papildyta:
Jaunos lietuviu moterys naudoja daug ir geros kosmetikos palyginus su kitom Europos saliu moterim. Ko nepasakysiu apie musu vyrus doh.gif
Atsakyti