Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralumas - nebemadinga?

QUOTE(Ragana Ūke @ 2009 10 19, 23:07)
lotuliukas.gif O pas mus kaimynka šalia gyvena. Visai dar jauna ir energinga, ir madinga. Tik vasarą, tai mirk iš juoko, užsideda džinsinį trumpą sijoną, nailonines pėdkelnes, batukus raudonus ant kablų, o po pėdkelnėm garžiai bangelėm sugula 2-3 cm ilgio juodi plaukai hihihi.gif

lotuliukas.gif ir as esu tokiu vaizdeliu macius, turiu ir giminaite tokia, simpatiska moteris, siaip viska susitvarkiusi, bent jau isoriskai kiek maciau biggrin.gif , bet kojos swoon.gif pro pedkelnes verziasi plaukai, o ka kalbet kai vasara isvis be ju buna?? lotuliukas.gif
Atsakyti
Kas liecia makiaza tai as tik akis tusu pasidazau o lupas vazelinu smile.gif daugiau nepatinka man smile.gif o del plaukeliu salinimo tai aisku, ir i kirpykla nueinu susitravkyti ir namie tenka, tokiu, kurios nieko prie savo grozio neprisideda tai manau kad nera is vis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE
siaip nemanau kad LT yra visikai naturaliu moteru..


yra yra, tau tik pasiseke, kad neteko su jom susidurti lotuliukas.gif turiu pazistma, jokios kosmetikos isvis nenaudoja, nei koju nei pazastu neskuta, krc....ir niekaip gi nepasakysi zmogui, kad aplinkiniams tai kelia baisu pasislykstejima doh.gif
Atsakyti
O viešpatie doh.gif Mano kolegės dvi, sesės dar be to, ypatingos natūralistės, nei antakiai pešioti, dažo jokio jokio, nagai tik su žirklėm sutvarkyti, plaukai jau pas vieną kur ne kur žilti pradėję, o kadangi jie stori labai, tai tie plaukai žili kaip kokia žvejybinė žilka tuose tamsiuose plaukuose atrodo, žiauruuuuuuuuuuu blink.gif Vienos aš klausiau, kodėl net lūpų nepasidažo, ana sako, man nepatinka joks dažas, be to nusivalgau lūpdažį blink.gif Aš kažkaip kai pamatau tokis natūralistus, ypač su nepešiotais antakiais, tai kažkaip matau vaizdelį pažastyse ir kai kur kitur doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Savaigaly visada bunu naturali lotuliukas.gif
Plaukus tenka keleta kartu metuose nusidazyti, nes dingsta blisgesys ir atrodo kaip kupeta doh.gif
neisivaizduojiu kaip galima nesidepiliuoti ivairiu vietų ir antakiu , darbe neimanoma atrodyti naturalei, kremas ir blakstienu tusas visada pas mane rankineje...
Sunku kaip moterys sako as nesu grazi , nera negraziu moteru yra tik tokios kurios saves nepriziuri, cia mano tokia nuomuone, jai pacios savimi rupincites daugiau tai ir kiti atkreips demesy thumbup.gif
Atsakyti
na saves nepriskirciau i "naturalisciu" bureli schmoll.gif nors nei plaukai, nei nagai nepriauginti, bet saves jau neatsimenu nedazyta galva doh.gif plaukai nei tai rusvi nei tai pilki, jokio ten grozio is ju naturalios spalvos schmoll.gif nors blakstienos ilgos, bet nepadazytos jos taip pat praranda zavesi, veido oda taip pat lygesne su pudryte, o veidas skaistesnis su skaistaliukais ax.gif seselius naudoju tik zemes spalvu ir prie mano rudu akiu ju beveik nesimato, taigi, kodel man neparyskinti veido bruozu, jei paryskinus tikrai neatrodysiu kaip lele, o zymiai "gyvesne".
O apie NEdepiliacija, negali buti net kalbos doh.gif doh.gif doh.gif antakius kasdien privalau pesiotis blink.gif
Ir pavasari butinai nueinu arba i soliariuma arba jei jau gaila savo odytes, pasitepu savaiminiais kremukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2005 04 18, 20:29)
Skaitinėjau čia apie priaugintu nagus, plaukus, net blakstienas  tongue.gif ir atejo tokia mintis - ar dar yra merginu naturalisčių?  Ta prasme, kurios nedažo plaukų, nesidepiliuoja, nesilakuoja nagų, o ka jau bekalbėti apie priauginimus ax.gif 
Bent jau aš tokių nepažystu ax.gif . Juk dabar jei turi pakankamai pinigų ir noro gali ir be plastinių operacijų susikurti savo išvaizdą. Jei minkšti ir nugraužti nagai - prisiklijuoji dirbtinius, nupiepusius ir silpnus plaukus sutankini, pailgini ir t.t. dirbtiniais, prisiklijuoji blakstienus, kūną "nuspalvini" soliariumuose, žylančius plaukus padažai ir t.t.t.t.t
Kiek grožio beliktų, jeigu nuimtumėm visus "pribambasus" nuo moters?  tongue.gif
Kaip galvojat, ar tokia tendencija "susitvarkyti save" yra blogai ar gerai? 4u.gif


as uz naturaluma keturiom bigsmile.gif jei nagai ilgi ir priauginti man tai baisu, lai neisizeidzia tokiu nageliu turetojos, niekada nesugalvociau taip savo pinigus leisti, tai toks nonsensas, vyrams jusu nagai giliai dzin, kazkaip moterys to nesuvokia, o jei pasitaiko koks frantas kuriam tai labai svarbu - bekit toliau nuo tokio, laimes neatnes
as pries priaugintus plaukus, priklijuojamas blakstienas kasdien (nesenai vienoj parduotuvej pardaveja maciau), pries krutu didinimo operacijas, nebent to l.reiketu del kazkokiu priezasciu, net neabejoju, kad geriausia yra mazesne ar vidutinio dydzio krutine, bet standesne, kaip sakant forma jos svarbiausia
depiliacija butina, tai higienos dalis, dziagiuosi, kad baigesi "rudziu" era, nes soliariumai klaikiai nesveika
Atsakyti
QUOTE(Nerūna @ 2010 01 28, 13:40)
as uz naturaluma keturiom bigsmile.gif jei nagai ilgi ir priauginti man tai baisu, lai neisizeidzia tokiu nageliu turetojos, niekada nesugalvociau taip savo pinigus leisti, tai toks nonsensas, vyrams jusu nagai giliai dzin, kazkaip moterys to nesuvokia, o jei pasitaiko koks frantas kuriam tai labai svarbu - bekit toliau nuo tokio, laimes neatnes
as pries priaugintus plaukus, priklijuojamas blakstienas kasdien (nesenai vienoj parduotuvej pardaveja maciau), pries krutu didinimo operacijas, nebent to l.reiketu del kazkokiu priezasciu, net neabejoju, kad geriausia yra mazesne ar vidutinio dydzio krutine, bet standesne, kaip sakant forma jos svarbiausia
depiliacija butina, tai higienos dalis, dziagiuosi, kad baigesi "rudziu" era, nes soliariumai klaikiai nesveika

Drisciau papriestaraut, kad vyrai vieninteliai kaltininkai moters grozio suvokime. Dauguma moteryciu eina su naujais nagais, plaukais ir t.t. pas drauges rodytis ir girtis, bet ne pas potencialu jauniki smile.gif
Atsakyti
Prisiziūrėti save: kiekviena moteris tai daro natūraliai ir pagal savo galimybes.Grazūs nagai,jei ir priauginti gal nenatūralu,bet grazu.As mėgstu atrodyti estetiškai.Grazūs nagai ,nudepiliuotos kojos ir sutvarkyti kojų naguciai. 4u.gif
Atsakyti
man irgi kartais kyla mintis,kaip atrodytu visos grazuoles,jei viska nuimtum kas prilipinta pridazyta ir pritepta. nors kaikurios gal kaiptik pagrazetu.ypac jaunos.nes visokios pudros kilogramai,seseliu kalnai,sruogeles plaukuose man tai kaiptik atrodo atima sviezuma ir gaivuma.naturalumas turi but tiek,kiek neprasilenkia su estetika.garbanoti koju plaukai nelabai nelabai...
Atsakyti
Na matai, tos grazuoles galbūt turi daugiau galimybiu pasilepinti .Aš turiu omeny masazai,nusiurbimai ten kur perdaug,pakėlimai -ten kur reikia ir tt.O paprasta mo terike sau to leisti negali,pasigrązina maksimaliai,apsirengia šiek tiek graziau ir viskas. 4u.gif
Atsakyti
ir siaip pastebejau,kad isvaizda laaabai priklauso nuo psichologines bukles. ne viena moteri ri mergina pazystu,kai is pilkos ir suvargusios tapo svytincciomis graziomis damomis.kuo toliau tuo labiau isitikinu,kad kaip jautiesi,taip ir atrodai. 4u.gif todel labai svarbu turet sale zmogeliuku, kurie ivertins pagirs ir lauikys princese.tada veidasir akys spindes.o jeigu bus priesingai, tai nei makiazo kalnai nepades
Atsakyti