Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralumas - nebemadinga?

QUOTE(mosquit @ 2010 03 30, 17:27)
ir siaip pastebejau,kad isvaizda laaabai priklauso nuo psichologines bukles. ne viena moteri ri mergina pazystu,kai is pilkos ir suvargusios tapo svytincciomis graziomis damomis.kuo toliau tuo labiau isitikinu,kad kaip jautiesi,taip ir atrodai.  4u.gif  todel labai svarbu turet sale zmogeliuku, kurie ivertins pagirs ir lauikys princese.tada veidasir akys spindes.o jeigu bus priesingai, tai nei makiazo kalnai nepades



Pritariu, moteris turi jaustis laiminga, patenkinta ir tada svytes ir be kilogramo spaklio
Atsakyti
Man tai baisiai atrodo kai pas moterį kasos lenda iš bikinio doh.gif ar kojos apžėlusios doh.gif
Atsakyti
Aš už natūralumą, bet už sveiką, ne tokį, kad vaikščioti neskustom kūno vietom. Aš už tokį natūralumą, kad jei plaukai ne žili, tai jų ir nereikia dažyti, nereikia piešti ant veido, jis nėra drobė, reikia tik čiut paryškinti, pamaskuoti, jei reikia. Aš už savus trumpus nagus, ir už plaukus sveikus ir savus. mirksiukas.gif

O čia apie ką jūs kalbat, t.y plaukai kyšantys ir tt, tai yra šlykštu, ir čia ne natūralumas, o apsileidimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 31 kovo 2010 - 01:13
QUOTE(riozyte @ 2010 03 30, 21:01)
Pritariu, moteris turi jaustis laiminga, patenkinta ir tada svytes ir be kilogramo spaklio


labai taikliai pasakyta, tikrai uz smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pelene22 @ 2010 01 25, 16:36)
Savaigaly visada bunu naturali  lotuliukas.gif
Plaukus tenka keleta kartu metuose nusidazyti, nes dingsta blisgesys ir atrodo kaip kupeta  doh.gif
neisivaizduojiu kaip galima nesidepiliuoti ivairiu vietų ir antakiu , darbe neimanoma atrodyti naturalei, kremas ir blakstienu tusas visada pas mane rankineje...

Noriu paklausti, kam su savimi nesiotis tusa, jus dienos begyje dadazot blakstienas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 03 31, 03:11)
Aš už natūralumą, bet už sveiką, ne tokį, kad vaikščioti neskustom kūno vietom. Aš už tokį natūralumą, kad jei plaukai ne žili, tai jų ir nereikia dažyti, nereikia piešti ant veido, jis nėra drobė, reikia tik čiut paryškinti, pamaskuoti, jei reikia. Aš už savus trumpus nagus, ir už plaukus sveikus ir savus.  mirksiukas.gif

O čia apie ką jūs kalbat, t.y plaukai kyšantys ir tt, tai yra šlykštu, ir čia ne natūralumas, o apsileidimas.


Bet kai katros laiko ne apsileidimu o natūralumu.
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 03 31, 16:42)
Bet kai katros laiko ne apsileidimu o natūralumu.


Mano nuomone, apsileidimas. Koks skirtumas, kokio amžiaus panelė, moteris ar senjora, ji visada turi save prisižiūrėt mirksiukas.gif Nes kai vasarą poilsiavau palangos moterų pliaže, tai tokių baisenybių prisižiūrėjau, kad siaubas.. doh.gif Jeigu tu esi namie, gali vaikščiot kaip tau patogu, bet jei eini į nudistų pliažą su visur ilgiausiom kasom, siaubas daros.. verysad.gif O dar kai stovi ir aptarinėja susitvarkusias ir apsidepiliavusias moteris, tai jau virš visko aggressive.gif
Atsakyti
As pakankamai naturali.
Plaukai dazu `neragave`,nagai tikrai nepriauginti ir tik labai retai nulakuoti. Makijazas kuri naudoju (ir tai ne kasdien) tai tik tusas ir siek tiek skaistalu (tik todel,kad nevaikstau i soliariuma ir esu blyskios odos) smile.gif Depiliuojuos tai kas be ko,nesidepiliavimas tai man apsileidimas atrodo.
Atsakyti
Pritariu visoms, kurios sako, kad nesidepiliavimas - tai apsileidimas. Kiekviena moteris, mergina turi save prižiūrėti, bet tai nereiškia, kad ant jos veido turi būti 5 cm špaklius. smile.gif Kai su draugu šnekėjom apie kosmetiką, tai jis paklausė, o jus bent pagalvojot kaip nemalonu prisiliesti prie veido, kai ten pudra... merginos stenkdamos tapti gražesnės pasidažusios galima sakyti tampa atvirkščiai. Aš už protingą natūralumą. Reikia būti natūraliai ir susitvarkusiai. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirena18: 21 liepos 2010 - 14:40
Man atrodo, kad visos berekiancios, kad jos uz naturaluma yra paprasciausios apsileidusios tingines. Depiliuotis reikia, plaukucius susitvarkyti taip pat, o su makiazu beabejo padaugint nereik, tik paryskinti, ka Dievas dave ax.gif Jokie krastutinumai prie gero nepriveda, nei tos kurios vaiksto apzelusios kaip neandartalieciai nei tos pas kurias viskas priauginta, dadeta, priklijuota neatrodo normaliai.
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2010 07 21, 16:12)
Man atrodo, kad visos berekiancios, kad jos uz naturaluma yra paprasciausios apsileidusios tingines.    Depiliuotis reikia, plaukucius susitvarkyti taip pat, o su makiazu beabejo padaugint nereik, tik paryskinti, ka Dievas dave  ax.gif Jokie krastutinumai prie gero nepriveda, nei tos kurios vaiksto apzelusios kaip neandartalieciai nei tos pas kurias viskas priauginta, dadeta, priklijuota neatrodo normaliai.


Na jeigu tu natūralumą supranti kaip tai, kad nereikia depiliuotis, praustis, susitvarkyti ir t.t., tai gaunasi, kad tada visos yra nenatūralios. g.gif
Atsakyti
Ne as cia taip suprantu. O tos kurios skelbiasi naturalistemes, budamos paprasciausios sutres. isiskaityt reik lotuliukas.gif
Atsakyti