Įkraunama...
Įkraunama...

Pavardė po skyrybų

QUOTE(Medinis @ 2008 03 26, 14:54)
Dedukcija... <leilam> informuoja mus, kad turi 2002 metais gimusį vaiką. Jei vyras sugebės įrodyti, kad tas vaikas nėra jo vaikas, tai suteiks galimybę skirtis dėl žmonos kaltės. Ir kadangi teismas jau bus nustatęs, kad bendrų vaikų jie neturi, tai didelė tikimybė, kad teismas neleis pasilikti santuokinės pavardės po skyrybų.

o tai neturetu buti svarstoma tame paciame teisme kaip ir skyrybos, nes butent tada yra nusprendziama, kokia pavarde lieka moteris
Atsakyti
as pasilikau pavarde iene,nes maniau,kad ir vaikui lengviau suprasti,kad abieju pavardes vienodos:)
nors dabar pagalvoju,kad reiktu i -e pasikeisti,bet esmes juk dideles nera:)
siaip tai patarciau ,jei tik yra imanoma,per skyrybu teisma pasikesti pavarde su galune _e:)
bet cia tik mano nuomone:)
Atsakyti
As palikau vyro pavarde, nes nenorejau kad mano ir dukros pavardes butu skirtingos... Bet kai dabar istekejau antra karta (paemiau antro vyro pavarde...) musu pavardes skiriasi- bet as dirbu sia linkme blush2.gif
Atsakyti
Va va manes dokumentu keitimas negasdina, tik pagalvojus jei netycia susirasiu antra vyra. tai rotuseje nekaip skambes smile.gif)) is vienos ienes i kita.
Ir taip pat nenoriu buti su vyro pavarde kazkelintoji iene smile.gif
Taip nebekenciu savo vyro, kad ir jo pavardes nebe noriu doh.gif
tik iskilo klausimelis, jei mano ir vaiko pavarde skirsis, tai visada turesiu nesiotis dokumentus? Kad irodyciau, kad as jo mama? g.gif
Atsakyti
O aš išsiskyriau ir susigrąžinau savo mergautinę pavardę lotuliukas.gif ir nieko čia baisaus nematau. Kai mano mergytė gimė, buvau -aitė, tai gimimo liudijime dukrytė vienokia pavarde o aš kitokia. Ir jau dabar mano panelė 4 m. žino kad mano kitokia pavardė. Kodėl aš turėčiau nešioti žmogaus, kuris tiek sveikatos man suėdė, pavardę. Nei už ką schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružiukė @ 2008 04 10, 19:45)
Kodėl aš turėčiau nešioti žmogaus, kuris tiek sveikatos man suėdė, pavardę.

Sunku? Pečius spaudžia? Kaip smagu turėtų būti savo neviltį išlieti ant raidžių junginio...
Atsakyti
QUOTE(jurges @ 2008 03 30, 10:31)
as pasilikau pavarde iene,nes maniau,kad ir vaikui lengviau suprasti,kad abieju pavardes vienodos:)
nors dabar pagalvoju,kad reiktu i -e pasikeisti,bet esmes juk dideles nera:)
siaip tai patarciau ,jei tik yra imanoma,per skyrybu teisma pasikesti pavarde su galune _e:)
bet cia tik mano nuomone:)



Pritariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Metėlė @ 2008 03 22, 15:08)
Sveikutės,

ar susigrąžinat po skyrybų savo, t.y. mergautinę pavardę?
Jei pasiliekat vyro, kokie motyvai?

Labai domina jūsų nuomonė ir patirtis, nes pačiai šis klausimas tapo aktualus...

na aš pasilikau vyro, tikrai nenorėjau kad vaikų ir mano pavardės būt skirtingos, tik dėl to..praktiškai tik dėl to atsisakiau tekėt antrąt už MB, sakiau palaukiam kol vaikai bus pilnamečiai, taigi vaikai pilnamečiai bet tekėt daugiau nebesiūlo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Metėlė @ 2008 03 22, 14:08)
Sveikutės,

ar susigrąžinat po skyrybų savo, t.y. mergautinę pavardę?
Jei pasiliekat vyro, kokie motyvai?

Labai domina jūsų nuomonė ir patirtis, nes pačiai šis klausimas tapo aktualus...

Jei skirčiausi, tikrai susigrąžinčiau savąją pavardę.
Atsakyti
pasilikau savo pavarde,jei butu praeje daugiau laiko,tai gal kitaip buciau dariusi,bet nei paso i -iene nespejau pasikeisti ,o uzklupo skyrybos,tai ir pasikeiciau vel i mergautine...kaip -ienes ir nebuta tongue.gif isskyrus psichologini sukretima g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 03 24, 20:41)
Na, bet kai merginos išteka ir gauna vyro pavardę, tai kažkodėl nepergyvena taip baisiai dėl perdaromų dokumentų. Manau, čia tik noro klausimas smile.gif

sutinku.man ir artinasi skyrybos ir as vienareiksmiskai uz mergautines pavardes pasilikima,buvom vede 3 metai.

nu gal kurios skirias po 15metu santuokos suprantu,kad jau nesinori keist nes iprate,o taip tai kodel as tureciau jo pavarde nesiot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anota @ 2008 05 05, 20:48)
sutinku.man ir artinasi skyrybos ir as vienareiksmiskai uz mergautines pavardes pasilikima,buvom vede 3 metai.

nu gal kurios skirias po 15metu santuokos suprantu,kad jau nesinori keist nes iprate,o taip tai kodel as tureciau jo pavarde nesiot? bigsmile.gif


Po 12metų oficialios santuokos susigrąžinau mergautinę. Jokio įpratimo neatsirado tongue.gif
Dar santuokoje norėjau įrašyti abi pavardes į dokumentus ir vyras neprieštaravo, tik tada pagailėjau laiko keitimui visų dokumentų blush2.gif
Mūsų bendras vaikas gavo tėvo pavardę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglejoana: 05 gegužės 2008 - 21:21