Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų reikšmės

Kai rinkomes vaikui varda labai ieskojau vardu reiksmiu.
Pagaliau radau smile.gif
Paziurekite ir jus
http://day.lt/vardai/
Atsakyti
O is kur suzinoti ar vardas sugalvotas yra sventas?  ???
Atsakyti
QUOTE
O is kur suzinoti ar vardas sugalvotas yra sventas?  ???


Jei yra sventasis tuo vardu, tai ir vardas sventas. Pvz., Antanas, Juozapas, Ona, Marija ir pan. Gali pasiziureti i maldaknyge, visu sventuju litanija, bet ten tikrai ne visi sventieji surasyti... Gali pasieskoti internete kataliku puslapiu, yra ne mazai tokiu, kurie isvardina visus sventuosius ir dar apie juos paraso.
Atsakyti
Taigi maldaknygej buna surasyti visi sventi vardai ir vardadieniai.
Atsakyti
Dabar su sventais vardais neaisku.
Pasirodo vardas dukters Gabija irgi sventas. Nors visada galvojom kad pagoniskas vardas nebus sventas. O kai krikstijo kunigas neprase kitu vardu, pakrikstijo Gabija
Atsakyti
QUOTE
Dabar su sventais vardais neaisku.
Pasirodo vardas dukters Gabija irgi sventas. Nors visada galvojom kad pagoniskas vardas nebus sventas. O kai krikstijo kunigas neprase kitu vardu, pakrikstijo Gabija


Taigi tame ir esme, kad mes ne visus sventuosius zinom, o tik populiariausius. Kai saviski krikstijom, tai issiziojom suzinoje, kad Linas yra sventas vardas. O pasirodo po sv. Petro sv. Linas antruoju popieziumi buvo.  :o
Atsakyti
Liuks puslapiukas. Jame info is vardu zodyno, kazkada knygyne varciau zodos zodin parasyta. Savo sunui varda isrinkau paprastai, vardijau visus patinkancius is eiles, o uzsikabinau uz SIMANAS pasirodo reiskia Dievo siustas. Tai stai kaip Dievulis pats nusprende koki varda duoti.
Atsakyti
Kaip man reikejo tokio puslapiuko..liuksiskas..smile.gif aciuuu labai...
Atsakyti
;D O mano abieju vaiku vardai reiskia ta pati- ugningas. ???
Ignas ir Ugne.
Atsakyti
Mes savo sunu pavadinome Motiejumi, todel, kad is Hebraju kalbos isvertus reiskia "Dievo dovana", o jis istikro toks ir yra. biggrin.gif neplanavom, bet gavosi thumbup.gif
Atsakyti
mano sūnaus vardas Aleksandras, jis reiškia - žmonių gynėjas biggrin.gif
Atsakyti
taaaip, ten geras puslapiukas thumbup.gif clap.gif

as tai esu girdejusi, akd patartina neduoti savo seneliu proseneliu tevu vardu, kad neperkletui tos pacios karmos ir savo vaikui....
nu nzn, tiketi cia tuo ar ne, bet manau vis idomiau rinkti kita varda nei kad duoti ta pati, kuri jau is gimines kazkas turi doh.gif
Atsakyti