Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų reikšmės

IR AŠ PAŽIŪRĖJAU laugh.gif GRAIKŲ KARO DIEVAS. ŽINOJAU, žinojau... clap.gif
Atsakyti
Na geras, oho kokia musu seimynele:

Tecio vardas reiskia - BrangakmenisMamos - Garbe+Galingas
Dukrytes - Pergale

Kokie mes turtingi pasirodo thumbup.gif
Atsakyti
dabar kažkaip dinktelėjo mintis kad aš nežinau savo vardo reikšmės : vyro-Rolndas(kilmingas kraštas,ar kažkas panašaus tongue.gif ) mažosios-Vesta(vakarė) smartass.gif
būtu idomu sužinoti ir kitu vardu reikšmes thumbup.gif
Atsakyti
http://day.lt/vardai, cia rasi kokiu nori vardu reiksmes smile.gif
Atsakyti
nu as neradau Megan vardo reiksmes.ten tik mege ir megane ismete,bet man reikia Megan.gal jus zinot?
Atsakyti
QUOTE (tindi @ 2004 11 12, 23:14)
nu as neradau Megan vardo reiksmes.ten tik mege ir megane ismete,bet man reikia Megan.gal jus zinot?

Radau anglishkai Megan: Origin - Greek, Gaelic, Welsh; Meaning - mighty, strong able, pearl
Atsakyti
gal zinot vardo Lota reiksme? Noriu savo mazulei toki varda isrinkt, bet nezinau ka jis reiskia blink.gif
Atsakyti
As suradau varda Lota, tai parasyta tik, kad kiles is Karlota. Man sitas vardas irgi labai grazus, bet tada gal geriau duoti varda Sarlote/Sarlota ir vadinti Lotute smile.gif
Atsakyti
nu dekui uz nuomones, net nebuciau sugalvojus tokiu variantu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O varda prisiminem is vaikystes knygos apie seklio Kalio nuotykius, ten tokia mergaite l faina buvo - Ieva-Lota tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ewa @ 2004 11 07, 13:58)
http://day.lt/vardai, cia rasi kokiu nori vardu reiksmes  smile.gif


Vardo VAINIUS, tikrai nerasite smile.gif Toki mes parinkome savo suneliui.
Vainius- DLk-cio Gedimino brolio, Polocko k-cio, asmenvardis.(sen. liet. vaina "priezastis") smile.gif
Atsakyti
As esu Grita ir mano vardo ten nera, siulo tik Gryta arba Gryte doh.gif
Atsakyti
Idomu smile.gif Vienur Megan reiksme (jau rasyta) ir kitur Megan reiksme (MEGAN- Soft and gentle) biggrin.gif O Lota- LOTTA (Petite Beauty) smile.gif

P.S. beje norejau pasiteirauti kokia aplininiu reakcija i varda Megan?
Atsakyti