Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų reikšmės

QUOTE(ligiukss @ 2006 10 26, 13:54)
4u.gif Ar kai renkate vaikui vardą sužinote prieš tai ką jis reiškia?



aš žinojau, bet į reikšmę nekreipiau dėmesio. šiaip mintinai žinau labai daug vardų reikšmių - toks savotiškas pomėgis mirksiukas.gif
Atsakyti
Būtinai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2006 10 26, 13:54)
4u.gif Ar kai renkate vaikui vardą sužinote prieš tai ką jis reiškia?

Pirmiausiai sugalvojom vardą ir tik tada pasidomėjom kokia jo reikšmė.
Jeigu vardo reikšmė būtų mums nepriimtina, tokio vardo tikrai neduotume.
Atsakyti
Aš irgi išpradžių sugalvojau vardą, o tik po to pasidomėjau jo reikšme rolleyes.gif
Atsakyti
Taip, zinau ir domejausi is anksto, bet daug reiksmes tam neteikiu smile.gif
Atsakyti
4u.gif mes kai rinkome vardus savo vaikučiui pirma žiūrėjom ką reiškia.Tad gimė dukrytė.Gimė sekmadienį davėm vardą Urtė(Dievo Dovana).Jei būtų berniukas ir dar gimęs sekmadienį galvojome dėti Dominykas(Gimęs sekmadienį).Bet dabar turim puikią Dievo Dovanėlę Urtytę. thumbup.gif
Atsakyti
Vyras sugalvojo dukrai vardą. Iš pradžių galvojau kad jis nieko nereiškia, nes vardas nelabai dažnai girdimas ir gana naujoviškas. Bet pasidomėjau ir atradau, kad šis vardas yra labai senas ir turi labai gražią reikšmę 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2006 10 26, 16:58)
Vyras sugalvojo dukrai vardą. Iš pradžių galvojau kad jis nieko nereiškia, nes vardas nelabai dažnai girdimas ir gana naujoviškas. Bet pasidomėjau ir atradau, kad šis vardas yra labai senas ir turi labai gražią reikšmę  4u.gif .

4u.gif kokia jo reikmė:?koks vardas?
Atsakyti
kai išrinkau dukrytei vardą, tada pasidomėjau ir jo reikšme smile.gif
Atsakyti
Mums patiko patsai vardukas, o poto ir jo
reiksme labai wub.gif wub.gif
Urte- Dievo dovana wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2006 10 26, 21:40)
Mums patiko patsai vardukas, o poto ir jo
reiksme labai  wub.gif  wub.gif
Urte-  Dievo dovana  wub.gif  wub.gif

4u.gif Labai gražus vardas. thumbup.gif Mūsų dukrytė taip pat Urtė. thumbup.gif
Atsakyti
Aš sužinojau reikšmę kai maniškė buvo jau paūgėjus. Labai keista ta reikšmė- "patarnaujanti aukojant" bigsmile.gif niekad nebūčiau pagalvojus, bet dėl vardo nesigailiu tongue.gif
Atsakyti