Įkraunama...
Įkraunama...

Neikit pas būrėjas

QUOTE(Chiromante @ 2008 04 10, 22:34)
...Ir ejau ne del to,kad gyvenime buvo kazkokie luziai,o del to,kad idomu.Na as niekur neuzsikabinau,bet man patinka tiesiog ZINOTI...

Chiromante, o man tai labai malonu, kad bent viena gimininga siela atsirado thumbup.gif 4u.gif (ta, kuri nori žinoti, nori suprasti, ieško atsakymų ne tik forumuose, kur daugiausia dėstomos pažiūros, o ne faktai)
Galimas daiktas, kad visi mes iš savo olos į pasaulį žiūrim ir pagal savo matą matuojam, todėl ir skiriasi diskusijos dalyvių požiūriai. Vis tik man atrodo daugiau nei keista kad didžioji dauguma pasisakiusiųjų šioje temoje (bent jau susidaro toks įspūdis) arba bijo: "neikit, nes nužiūrės, užburs, nuburs, laimę atims, dar ką padarys", arba ironiškai šypsosi sau į ūsą: "ai, čia gitik š...ds ir niekas". Na, pastarąją poziciją galima pateisinti ateistinių pažiūrų atstovams. Pamenu dar vaikystėje mano tetos vos neištiko infarktas, kai pasakiau kad tikiu į velnią lotuliukas.gif Bet gi "tikiu" nelygu "garbinu". Tai štai analogiškas nesusikalbėjimas ir čia dėsningai kas keli puslapiai vis kartojasi nuo pat pradžių: žmogui būrėja (būrėjos?) nesutvarkė gyvenimo už jį patį ir liko dėl to didžiai kaltos. Kažin kodėl taip yra, kodėl visais laikais atsiranda tiek daug norinčių ne SUPRASTI ir IŠSPRĘSTI, išmokti, o laukti, tikėtis, ir atiduoti savo likimą (o jokia išmintinga būrėja šito ant savo galvos neapsiims, taip kad vaizdžiai kalbant, tas likimas lieka atiduotas, bet nepaimtas, tad reziume- numestas), kad už juos BUS IŠSPRĘSTOS problemos ir išmoktos jiems skirtos pamokos? g.gif Daugelį metų apie tai svarstau... Ar čia iš nežinojimo? Ar tingumo? Atsakomybės baimės?
Gal kas turit minčių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 04 09, 19:07)
o Karusia ir cia i akis kabinasi  bigsmile.gif  Gal eik pailseti jau... unsure.gif

mudvi pažįstamos? hi.gif
Papildyta:
QUOTE(vėtra audronaša @ 2008 04 10, 01:14)
Tai gi, mielosios, kad nenorit, tai ir neikit pas tas raganas biggrin.gif Ar bent kuri ragana pas save žmones varu varo? Jie patys eina. Ir eis.

taip kad iš anksto prašau neįžvelgti mano pasisakymuose (pasirašymuose) to, ko nėra wink.gif - vadovavimo kaip kam geriau elgtis biggrin.gif

1 teiginys prieštarauja antram smile.gif
obeje tema - "neikite" rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(vėtra audronaša @ 2008 04 10, 12:25)
Nevisi daugiau skaitantys ir išsilavinę žmonės lanku apeina būrėjų namus.


jei dar į šį sąrašą pridėtumėte "mąstantys" - kategoriškai nesutikčiau bigsmile.gif dabar gi... išsilavinę g.gif ... skaitantys gal vein tualete? g.gif bet be sveiko mąstymo.... tas išsilavinimas tuščia vieta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 10 balandžio 2008 - 23:43
QUOTE(Karusia @ 2008 04 11, 00:50)
1 teiginys prieštarauja antram smile.gif
obeje tema - "neikite"  rolleyes.gif
Papildyta:

Tai kad neprieštarauja lotuliukas.gif
Nei vienos norinčios pasiburti neatkalbinėju ir nesukioju piršto prie smilkinio (kad ir virtualiai), o griežtai nusistačiusios prieš- neįkalbinėju (mol, bent iš smalsumo nueik) smile.gif norit, mielosios- eikit į sveikatą, nenorit- neikit, jūsų reikalas (čia, beje, panaudota tik liepiamoji nuosaka, o ne skatinimas imtis kokių tai konkrečių veiksmų lotuliukas.gif . Nemaniau, kad teks šitaip detaliai aiškinti kiekvieną savo parašytą sakinį g.gif , kas, beje, ir nepatogu, ir gali būti klaidinga, nes ištraukta iš konteksto frazė labai dažnai įgauna dviprasmišą reikšmę).


QUOTE(Karusia @ 2008 04 11, 00:50)
jei dar į šį sąrašą pridėtumėte "mąstantys" - kategoriškai nesutikčiau  bigsmile.gif dabar gi... išsilavinę g.gif ... skaitantys gal vein tualete? g.gif bet be sveiko mąstymo.... tas išsilavinimas tuščia vieta smile.gif

Tai gi, kad didieji protautojai, bandantys viską pasverti "blaiviu protu", kažkuriame savo vien tik teoremomis ir dėsniais grindžiamų ieškojimų etape būtinai susiduria ir su tokių klausimų sprendimu, kaip tarkim, Dievo egzistavimas, reinkarnacija, karma, pomirtinis gyvenimas, ir daugybe kitų. Tuo žmogus arba tiki, arba ne, nes tokių dalykų nei su termometru, nei su spidometru, ar dar kokiu matuokliu neišmieruosi ax.gif
Beje, Karusia, ką jūs konkrečiai norėjote pasakyti savo pastaba, kad tema yra "Neikit pas būrėjas"? Tai, kad čia galima pasisakyti tik pritariantiems tos temos pavadinimui, o tuo pačiu klausimu skirtingą nuomonę turinčiai ir rašančiai opozicijai čia nevieta, ar kaip? g.gif Tikrai, nuoširdžiai sakau, nesupratau. Prašau paaiškinti bigsmile.gif
Atsakyti
Tikriausiai dauguma iš jūsų žiūrėjote laidas „Ekstrasensų mūšis“ – ir pastebėjote, kad net geriausia/ias būrėja/as iki tol taip nepriekaištingai praėjęs išbandymus, sekančiuose išbandymuose pradeda kalbėti nei šį, nei tą arba aplamai nieko nepasako.

Mano pažįstamai, viena kieta būrėja išbūrė labai tiksliai kas buvo, kas bus (pradėjo kai kas jau pildytis), tačiau tai kas mano pažįstamai buvo svarbiausia – išbūrė labai negerus dalykus (apie draugą). Ši prarado ramybę – nenori tiketi, bet kaip netikėti, jei kiti dalykai taip tiksliai buvo nusakyti.
Pradėjo daryti neteisingus veiksmus - pyktis su savo draugu, matyti jame tik kas yra bloga.
Vėliau rado kitą būrėją, kuri tą dalyką išbūrė teigiamai. Ji pradėjo taisyti santykius, tačiau labai sunkiai, nes daug kas buvo sugadinta.

Pagalvojau – moteris ne savo širdies klauso, ką kokia būrėja pasako. O tai jau priklausomybės liga.
Atsakyti
QUOTE(Dominus @ 2008 10 25, 17:52)
Tikriausiai dauguma iš jūsų žiūrėjote laidas „Ekstrasensų mūšis“


ne.
mes tuo metu ziurejome "nekviesta meile"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blondinas Nr.96: 26 spalio 2008 - 07:04
Neziurejom nekviestos meiles.. Bet neziurejom ir ekstrasensu musio.O siaip galiu pasakyti kad esu buvus pas burejas, bet netikiu ne vienu zodziu ka jos sako smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominus @ 2008 10 25, 17:52)
Tikriausiai dauguma iš jūsų žiūrėjote laidas „Ekstrasensų mūšis“ – ir pastebėjote, kad net geriausia/ias būrėja/as iki tol taip nepriekaištingai praėjęs išbandymus, sekančiuose išbandymuose pradeda kalbėti nei šį, nei tą arba aplamai nieko nepasako.

Mano pažįstamai, viena kieta būrėja išbūrė labai tiksliai kas buvo, kas bus (pradėjo kai kas jau pildytis), tačiau tai kas mano pažįstamai buvo svarbiausia – išbūrė labai negerus dalykus (apie draugą). Ši prarado ramybę – nenori tiketi, bet kaip netikėti, jei kiti dalykai taip tiksliai buvo nusakyti.
Pradėjo daryti neteisingus veiksmus - pyktis su savo draugu, matyti jame tik kas yra bloga.
Vėliau rado kitą būrėją, kuri tą dalyką išbūrė teigiamai. Ji pradėjo taisyti santykius, tačiau labai sunkiai, nes daug kas buvo sugadinta.

Pagalvojau – moteris ne savo širdies klauso, ką kokia būrėja pasako. O tai jau priklausomybės liga.


Žiūriu šia laidą, viskas labai tikroviška, bet šauna mintis galvon, jog tai surežisuota, bet iš to vėl kyla klausimas, o kam tai naudinga? Na tarkim Lietuvoj kažkam naudinga rodyti surežisuota laida " Tv detektyvai"..
Atsakyti
QUOTE(mergytea1 @ 2008 10 26, 21:51)
Žiūriu šia laidą, viskas labai tikroviška, bet šauna mintis galvon, jog tai surežisuota, bet iš to vėl kyla klausimas, o kam tai naudinga? Na tarkim Lietuvoj kažkam naudinga rodyti surežisuota laida " Tv detektyvai"..


Nukrypsiu nuo temos, bet pasakysiu..man irgi patinka minėtoji laida. Įtariu,kad kai kas surežisuota, bet užsimerkiu į tai. Liaudis mėgsta žiūrėti ,,per rakto skylutę", tad jei jau mėgsta, tai bus ir tinkamų laidų. Nusibodo žiūrėti realybės šou - prašom, galėsite pažvelgti kitur sunglasses2.gif
Atsakyti
Rezisuros sioje laidoje yra tik tiek,kiek tai reikalinga "rodymui per televizija" , bet patys zmones,sugebejimai ir ivykiai tikrai nesurezisuoti (zinau tai is pirmuju lupu). Ir labai sveika pasiziureti vaiksciotojoms nuo burejos prie burejos ir kalbancioms "PILDOSI-NESIPILDO",lyg informacijos gavimas butu kotletu kepimas (kurie,beje,irgi nevisada vienodai gaunasi).O ypatingai toms,kurios ateina su nuostata-"as tai nieko nesakysiu,o tu vat kalbek,jei esi tikra bureja ir uz penkiasdesimt litu isknisk visa mano esamo ir busimo gyvenimo tvarta". Be to,kas gims-berniukas ar mergaite,kiek vaiku,tiksliu laiko terminu (bet kokiu klausimu) kortu pagalba pasakyti NEIMANOMA.Galima bandyti nuspeti didesne tikimybe,kuri veikia tik burimo momentu.Dauguma bureju buria intuityviai ir neturi jokio supratimo apie sio reiskinio mechanizma.
Atsakyti