Įkraunama...
Įkraunama...

Delnotyra- 3

QUOTE(Chiromante @ 2008 03 26, 16:46)
Nieko cia neprisinerimausi.Tai zenklas,kad pastoviai pasitikrink,kas pusmeti darykis onkocistologini(ar kaip jis ten vadinasi) tyrima.Tam ir reikia tureti elementariu ziniu,kad turetum galimybe PATS tvarkyti savo gyvenima,o neplaukti pasroviui...

Taip g.gif Turiu problemų su skydliaukeReikės rimčiau į viską žiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 03 26, 15:18)
Pagal "programa",-tai kai desine beveik nesiskiria nuo kaires biggrin.gif O zodiako zenklas ir ranku stichija sudaro labai idomius derinius (konfliktus taip pat)

Gal galima placiau apie tuos derinius? Kokie deriniai ka pasako apie zmogu, turiu galvoje ax.gif
Atsakyti
Marlen,gaila,kad be pirstu.Pabandyk dar viena,jei jau gavosi biggrin.gif ir taip nesuspausk delno.Pasistenk laikyti ranka naturaliai
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 03 26, 18:48)
Marlen,gaila,kad be pirstu.Pabandyk dar viena,jei jau gavosi biggrin.gif  ir taip nesuspausk delno.Pasistenk laikyti ranka naturaliai

Sese, sava ranka visad pirštais lenkta į save, savas delnas pats griaužiasi rolleyes.gif Tai natūralu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 03 26, 17:14)
http://i048.radikal.ru/0803/67/5716ee124b3b.jpg
gavos clap.gif

Ir ką jūs sesės tose rankose įžiūrite g.gif , aš tai nieko, išskyrus tik tai, kad delnas purvinas, juodas, tikriausiai seniai plautas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiljana: 26 kovo 2008 - 17:25
QUOTE(emiljana @ 2008 03 26, 19:25)
Ir ką jūs sesės tose rankose įžiūrite g.gif , aš tai nieko, išskyrus tik tai, kad delnas purvinas, juodas, tikriausiai seniai plautas.


O tai tu sese cia ir pasakei, gi cia specialiai sese aukojosi, juodino-pilkino delna mokslo ir pazinimo vardan, kad linijos aiskiau matytusi lotuliukas.gif As ta pati dariau, tik mano seseliai blizgus, tai gavosi paslaptingai svytintys delniukai wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emiljana @ 2008 03 26, 18:25)
Ir ką jūs sesės tose rankose įžiūrite g.gif , aš tai nieko, išskyrus tik tai, kad delnas purvinas, juodas, tikriausiai seniai plautas.

taigis pas mane ugnies delnas,tai jau nenorek,kad butu svarus,vis del to ne vandens lotuliukas.gif beto ugnis ir suodziai,kaip sakant dera lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2008 03 26, 17:48)
Marlen,gaila,kad be pirstu.Pabandyk dar viena,jei jau gavosi biggrin.gif  ir taip nesuspausk delno.Pasistenk laikyti ranka naturaliai

Chiromante,pasakyk tu man,neismanelei blush2.gif ar netruksta pas mane delne liniju?gal sekmes linijos kokios nera,kad nesiseka net nufotkint gerai blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 03 26, 18:47)
taigis pas mane ugnies delnas,tai jau nenorek,kad butu svarus,vis del to ne vandens lotuliukas.gif beto ugnis ir suodziai,kaip sakant dera lotuliukas.gif
Papildyta:

Geras atsakymas, patiko.
Atsakyti
QUOTE(reduciukas @ 2008 03 26, 17:29)

Ui, kokios rankytės... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 03 26, 20:41)
Ui, kokios rankytės...  wub.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 03 26, 18:41)
Ui, kokios rankytės...  wub.gif

Nu,grazios tokios blizgancios biggrin.gif Jadziun,gal ka papildysi? Aplamai mokslas apie rankas bendrai-chirosofija,kuri skirstosi i chirognomija-mokslas apie ranku tipus ir formas,palmistrija-apie zenklus delnuose,chirologija-mokslas ,tiriantis ranku formos ir zenklu rysi ir ju itaka fiziniams bei dvasiniams zmogaus sugebejimams,chiromantija-aiskiaregystes menas,remiantis linijom ir zenklais nusakyti ateiti,dermatoglifika-pirstu anspaudu mokslas(vieninteliai,kurie nesikeicia visa gyvenima)
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 03 26, 20:52)
Nu,grazios tokios blizgancios biggrin.gif Jadziun,gal ka papildysi? Aplamai mokslas apie rankas bendrai-chirosofija,kuri skirstosi i chirognomija-mokslas apie ranku tipus ir formas,palmistrija-apie zenklus delnuose,chirologija-mokslas ,tiriantis ranku formos ir zenklu rysi ir ju itaka fiziniams bei dvasiniams zmogaus sugebejimams,chiromantija-aiskiaregystes menas,remiantis linijom ir zenklais nusakyti ateiti,dermatoglifika-pirstu anspaudu mokslas(vieninteliai,kurie nesikeicia visa gyvenima)

Chiro, kokių čia keiksmažodžių prirašei? biggrin.gif Nu ką aš papildyt galiu, tai ką Redutės rankytėse norėč pamatyt nepamačiau, bo nuotraukų kokybė neleidžia įžiūrėt papiliarinio rašto (pirštų ypač), man reikia Redutės rankų atspaudų biggrin.gif
Redute, padaryk atspaudus, išdidink bent 16 kartų ir įdėk, tada visą tiesą išgirsi rolleyes.gif
Papildyta:
Chiro, prašyčiau plačiau apie dermatoglifiką 4u.gif
A Tu šičia mokeis? Chirologija , pas tą Astą ? Nifiga sau, už 72 valandas - 1260,- doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jadziūnė: 26 kovo 2008 - 19:18