Įkraunama...
Įkraunama...

Padangos. Viskas apie jas

tai va uzvedziau nauja tema nes neapsisprendziu ka daryt,kita savaite vaziuoju pirkt zieminiu padangu...AR SU DYGLIAIS PIRKT AR BE JU g.gif

KOKIE VIENU IR KITU PRIVALAUMAI IR TRUKUMAI

kokias jus naudojat savom masinom,ir kodel butent tokias

paminesiu as gyvenu kaime kur kelias labai vingiuotas,kalnuotas,daug staigiu vingiu...nuokalniu,kelias siauras.bet siaip asvaltuotas...beje si ziema man pirma kai teks vairuoti...

taigi kaip manote,katros geresnes... g.gif 4u.gif blink.gif
Atsakyti
Vienų ir kitų padangų privalumus ir trūkumus aš daugmaž išvardinau temoje apie automobilius žiemą. http://www.supermama...howtopic=128306
Atsakyti
smile.gif+2006 11 05, 12:58-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 11 05, 12:58)
Vienų ir kitų padangų privalumus ir trūkumus aš daugmaž išvardinau temoje apie automobilius žiemą. http://www.supermama...howtopic=128306



jau visi ko tai mane itikineja kad be dygliu geriau pirkt,matyt taip ir reiks padaryt,pirkt be dygliu bet geras,tikiuosi sia ziema nebus nemalonumu
Atsakyti
Maniskes su dygliais. Vyras pakeite,manes neklause lotuliukas.gif
Atsakyti
na,o kaip kiti,nejau si temuke niekam neaktuali blink.gif ...juk ziemuke jau prasidejo realai tariant 4u.gif laukiu kitu nuomoniu... smile.gif
Atsakyti
Mieste tai vienareikšmiškai be dyglių geriau, bet jeigu kaime ir kelias nelygus tai aš tikrai pirkčiau su dygliukais.
Atsakyti
vienareikšmiškai už dygliukus, jei plikledis tai be dyglių tas pats kaip su vasarinėm blink.gif , ačiū jau prisičiuožinėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2006 11 05, 18:19)
vienareikšmiškai už dygliukus, jei plikledis tai be dyglių tas pats kaip su vasarinėm  blink.gif , ačiū jau prisičiuožinėjau  ax.gif



Na jau tikrai per griežtai ir kategoriškai pasakyta "...be dyglių tas pats kaip su vasarinėm".

Visų pirma, žieminių padangų gumos sudėtis skiriasi, ji minkštesnė, elastingesnė, kad esant žemai temperatūrai guma nesukietėtų ir nesumažintų sukibimo su kelio danga. O ką jau kalbėti apie spiralinės sandaros protektorius ir t.t. Geros žieminės padangos tikrai nedaug atsilieka nuo šipuotųjų važiuojant ledu. schmoll.gif
Atsakyti
Atsakymas būtų paprastas- nusipirk geras žiemines padangas be dyglių. O jei matysi, kad nestabilu važiuoti susidėsi tuos šypus vėliau. Tai užims pora valandų ir kainuos apie 30lt uz stuka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dafnė @ 2006 11 05, 18:39)
Atsakymas būtų paprastas- nusipirk geras žiemines padangas be dyglių. O jei matysi, kad nestabilu važiuoti susidėsi tuos šypus vėliau. Tai užims pora valandų ir kainuos apie 30lt uz stuka.  4u.gif


Nelaiko tie sudėti dygliai. Labai greitai išlaksto. Netinkamas sprendimas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dafnė @ 2006 11 05, 18:39)
Atsakymas būtų paprastas- nusipirk geras žiemines padangas be dyglių. O jei matysi, kad nestabilu važiuoti susidėsi tuos šypus vėliau. Tai užims pora valandų ir kainuos apie 30lt uz stuka.  4u.gif


aciuks.gif net nezinojau kad i paprastas ziemines galima susidet dygliukus blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 11 05, 17:40-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 11 05, 17:40)
Nelaiko tie sudėti dygliai. Labai greitai išlaksto. Netinkamas sprendimas  schmoll.gif


Laiko yra išbandyta biggrin.gif . Perkant padangas reikia atkreipti dėmesi ar ant protektoriaus yra spec duobutes sypam ir aisku gali nelaikyti, jei tos padangos bus jau gerokai padilusios ir tos duobutes nusitrynusios
Atsakyti