Įkraunama...
Įkraunama...

Padangos. Viskas apie jas

QUOTE(valkata @ 2015 01 16, 10:26)
Mano nuomone bent jau žiemines geriau pirkti naujas, nesvarbu, kad modelis neprestižinis. Nes ant žieminių padangų labai jaučiasi kur ji nauja, o kur jau kelis sezonus pavažinėta...

Savaime suprantama, kad geriau pirkti naujas, bet pinigine neleidzia kartais nauju dalyku pirkti verysad.gif
Atsakyti
Ant zieminiu tikrai jauciai,ziemines tik naujas perku,ekonomini varianta,bet vis tiek tai yra geriau nei devetos ziemines...
Atsakyti
nesigraužkit dėl tų dėvėtų, nesenos ir nedaug mačiusios dėvėtos nėra blogis, čia tas pats, kas naujos, tik kitą, ar dar kitą sezoną, juk tų tai niekas irgi neišmeta, važinėja smile.gif tik išsirinkt reikia ne senas nagines smile.gif
Atsakyti
Hihi,su savo kietom naginem siandien prie univero meginau apsisukti-parkavimas ikalneje,tuscia buvo,galvoju-iskart apsisuksiu kad nereiktu virsun vaziuot apsisukinet...o mano ratai tik dzirrrr vienoj vietoj,ir nei milimetro i prieki biggrin.gif tai teko kaip visada atbuliniu nuo kalniuko gatven issokt ir vaziuot paskui ten kur uztenka vietos apsisukti biggrin.gif Parkuojuosi tai as toj vietoj paprastai-dar gatveje padidinu taip gerokai greiti ir iskrendu ant gazo i laisva tarpa,kitaip niekaip neiseitu biggrin.gif
Atsakyti
Ilgai kraipiau galvą, ar yra pas mane tie trys mm., be kurių, šiurpino ir TA atims ir šiaip slidu. Bet lyg žiema ne žiema, lyg lėtai važiuoju, lyg gaila, nes Goodyear uždėti buvo, kai auto pirkau. g.gif
Kai jau paskutinę algą išmokėjo litais, galvoju, reikia prisiruošt. Bridgestone komplektuką, reklamos ir akcijų auka užsimontavau. rolleyes.gif
Skirtumas didžiuuulis mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Kas gali patarti kurias iš šių padangų rinktis?
http://www.egzotika....65-r15-88t.html
http://www.padangos....6515/13605.html
Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Korta: 24 kovo 2015 - 12:24
Iš šių dviejų aš rinkčiausi Continental smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valkata: 24 kovo 2015 - 14:28
pagal tuos pateiktus indeksus kaip ir gaunasi, kad kontinentalio vertesnės dėmesio.
Atsakyti
Rinkčiausi Continental
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti