Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip elgtis tėvams, kai vaikas mušasi?

Maniškiui greitai bus 2 metai. Turin problema. Siaubingai mušasi, bet ne svetimus o tik mus su vyru (šiam kliuna daugiausia). Bandėme ignoruoti, nepadėjo. Bandėme apsieiti su ''nu-nu''. Bandėme duoti atgal (TU MAN, AS TAU), bet jis sudaves susiguzdavo ir laukdavo kada mes ajm suduosim. Dabar perejom prie to, kad jam sudavus mes truputeli papesameplaukucius. Bet ir vel nieko. Gal kuri susidurėte. PATARKITE. cry.gif
Atsakyti
musu dukryte irgi musesi. Irgi ignoravimas nei "nu nu" nepadejo. Kelis menesius pasimuse ir kazkaip savaime praejo. Manau, ji musdavosi del to, kad isgautu musu reakcija... Idomu buvo, kad pati gali taip "paveikt" tevus ir tiek. Dabar musa broliuka, kai del mano demesio pristinga ... blush2.gif
Manau, teisingiausia ignoruoti ir kas karta grieztai, bet ramiai paaiskinti, kad tai mamai nepatinka. Manau, isaugs... rolleyes.gif
Atsakyti
labas, mamos

mes irgi turim ta problema. Musasi kaip didziausias padauza, ypac tada, kai ko nors neleidziu ar neduodu, tada tiesiog pribega ir kerta is visu jegu kiek turi... sad.gif O be to, dar siaubingai kandziojasi.... mano kaire ranka visa vien melynes, nes jis staiga pribega ir kanda, net per rubus kartais iki kraujo, odazniausiai lieka melyne... viska galvojau, bet nieks nepadejo, tai paskutine priemone, kuria vyras sugalvojo, tai kai tik bando kast ar ikanda, nusinesu berna i virtuve ir patepu liezuvi garstyciom... blink.gif veikia.... uzteko taip tris kartus, dabar nesikandzioja... nezinau ar ilgam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltmėtė: 23 vasario 2005 - 14:16
Čia gal vaikiukų amžiaus tarpsnis, kai jie visi mušasi. Turbūt bando tėvelių reakciją. Aš į savosios tokį elgesį visiškai nekreipiu dėmesio. Manau, kad greit pamirš. Be to maniškė dar ir spjaudosi.
Atsakyti
Musiskiui irgi beveik 2 metai, norejo mustis, bet kazkaip as tada pradedu tipo verkti, nes skauda, tai puole atsiprasinet ir buciuotis, glostyt. Tai dabar irgi taip darau, bet tas musimasis - buna kad suduoda supykes koki karta, tai mano verkimas veikia cry.gif
Atsakyti
Pabandziau ir as paverkti. Bet nieko . Nebent tai kad ismoko is manes kaip apsimesti verkianciu. Uzsidengia delniukais akis ir murma. Kiekviena karta ima juoktis. Kai nori ismokyti ko nors naudinga - snipstas. O kai pamato ko nereiketu, iskart prilimpa.
Na bet nusiraminau. Lauksim ko uzaugsim didesni.
Atsakyti
Mūsų maziui vasarą bus 2m. Musasi, spjaudosi ir siaip klausymo jokio, nors atrodo ir graziuoju ir piktuoju bandom. Kiti vaikai kai pasiziūriu vis tiek daugiau klauso nei mūsų bash.gif
Atsakyti
Mes irgi turim tokią problemą. Maniškis. pavyzdžiui, prieina paglosto mane artėtį ir pradeda tampyti tž nosies ar plaukų. Kartais kai jam kas nors nepatinka šeria. Bandžiau nekreipti dėmesio, taip pat bandžiau ir jam papešioti už plaukų, bandžiau parodyti, kad verkiu (bet tada jam dar ir juokinga pasidaro). Tikiuosi, kad truputėlį paaugęs supras, kad taip daryti negerai. Vaikams juk įdomu stebėti kitų reakciją. Svarbiausia, manau, vaikui blogai pasielgus, jo neglostyti ir tiesiog parodyti, kad toks jo poelgis jums nepatinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arija1: 25 vasario 2005 - 11:39
Tavo Arija1 dar labai mažiukas, jam įdomi tavo reakcija. Mano vyresnis irgi mušėsi, paskui išaugo. Duktė nesimuša niekada - ji dėmesio reikalauja švelnumu
Atsakyti
Eh, mūsiškis irgi jau mušasi doh.gif .... Net nesuprantu iš kur ir kaip jis išmoko to meno.. Greičiausiai, kad iš mūsų pačių blush2.gif ... Juk būna, kad kantrybei išsekus simboliškai "uždroži" per minkštąją, tai ir suprato, kad su ranka galima kitam suduot... Tai ir užploja man per veidą, ar kitur šiaip, ar supykęs... blink.gif Tėveliui kažkaip privengia suduot.. Ir išvis tėvo klauso, o manęs ... jau nelabai... g.gif Turbūt praleidau kažkurį momentą, gal per daug esu "minkšta"... g.gif Bet užtat mama reikalingiausia, kai užsigauna, kai prabunda iš miegų, kai eina miegot ir t.t. ir pan.. smile.gif
O dėl mušimosi, tai irgi viską išbandžiau: ir "verkt" bandžiau, gėdinti, pabarti, net atgal uždrošt.. Nelabai padeda.. O kai atgal plekšteli, tai jis vel grąžos duoda, arba pats sau muša, o po to verkia... unsure.gif Vienu žodžiu, geriau nekreipt dėmesio, tai gal savaime praeis... g.gif
Atsakyti
musasi ir maniske, bet tik del to, kad mociute ismoke ir pati leidzia, kad ja mustu ir dziaugiasi doh.gif koks pasiutes vaikas blink.gif Bet manes tai mazoji truputi vengia must schmoll.gif o tete tai irgi musa ir uz nosies, ar plauku patampo, ar net akis nori "iskabint" blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zelionuska: 05 kovo 2005 - 10:27
mano razbainikas didesnis 5 metu. manes nemusa, nebent jau labai susikerta interesai ir as tvirtai kazko neleidziu, tai buna uzsimoja kumsteliu. Bet jei sulaikau ir apkabinu tai apsikabina ir verkia is nevilties, akd negauna.
Baisiau, kad jis kartais provokuoja mustynes. Siaip jei pats gauna, niekad nesiskundzia, net jei gauna rimta guza ar syki jam praskele vyresni vaikai gniuzte lupa. Apie ivyki man papasakojo kiti vaikai. Vat beda ta, kad kai darzelyje suzinau, kad uzgautas vaikas nebezinau, ar tas vaikas buvo iniciatorius tyciojimosi, ar cia miniskis buvo pirmesnis..neisivaizduoju, kaip jam irodyti, kad sito nedarytu doh.gif
Atsakyti