Įkraunama...
Įkraunama...

Organizmo valymas - 2

QUOTE(Ruduoke @ 2008 04 09, 15:45)
jo jo mirksiukas.gif

nesvarbu kad itartinai, bet man asmeniskai labai geraoi sujudino zarnas, tustinuos gerai ir lengvai, pradzioj is vis po kelis kartus ejau, dabar apsispakajino hihihi.gif
geriu 3/diena, po valgomaji sauskta  4u.gif


o valgai kvieciu ar linu semenis? g.gif ar cia jokio skirtumo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 04 09, 16:15)
o valgai kvieciu ar linu semenis?  g.gif  ar cia jokio skirtumo? g.gif

kvieciu, uz 0.48ct hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2008 04 09, 19:05)
kvieciu, uz 0.48ct hihihi.gif


ir kaip tau jie? jau senai juos valgai? ax.gif
gal gali pasidalinti patirtimi kaip tu juos valgai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 04 10, 07:46)
ir kaip tau jie? jau senai juos valgai? ax.gif
gal gali pasidalinti patirtimi kaip tu juos valgai? ax.gif

hihihi.gif pasikabinu valgoma sauksta selenu, ikisu i burna ir suvalgau, ir dar uzsigeriu vandens pora stikliniu, (cia pusryciams), pries pietus irgi taip pat ir pries vakariene 4u.gif ryta garantuotai suveiks tolets, kitiems ir ta pacia diena suveikia (bet man nea)
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2008 04 09, 16:28)
tai tada pakomentuok kokius pokycius pajutai? Kaip virskinimas, tustinimasis, odos bukle, savijauta?  smile.gif


Oda grazesne, tiesa nemanau, kad tik nuo to, nes as ir taip sveikiau maitinuosi dabar. O del virskinimo, tai kas ryta po vakaryksciu vaisiu, labai kokybiskas ejimas pas nykstukus rolleyes.gif

Vis selenu pamirstu nusipirkt doh.gif
Atsakyti
na ryt pradedu kramsnot selenas taip pat biggrin.gif siandien ryte jas prasidariau, bet nezinojau ka su jom daryt, tai atidejau hihihi.gif

o man va tas vaisiu misinys jau veikia ax.gif po dvieju dienu jo valgymo, jau nykstukai aplankyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 04 10, 10:12)
na ryt pradedu kramsnot selenas taip pat  biggrin.gif  siandien ryte jas prasidariau, bet nezinojau ka su jom daryt, tai atidejau hihihi.gif

gali ir dabar liuosiai suvalgyti pora saukstu 4u.gif ir vakare dar viena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2008 04 10, 10:43)
gali ir dabar liuosiai suvalgyti pora saukstu  4u.gif ir vakare dar viena  4u.gif


kadangi dabar prie saves neturiu, tai vakare butinai isbandysiu juos mirksiukas.gif
aciu uz konsultacija 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, norėjau paklausti ar yra kokių nors švelnių organizmo valymo būdų nėščiosioms? Ar tiktų tas kur smulkinti džiovinti vaisiai sumaišomi su medumi?
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2008 06 16, 09:07)
Sveikos, norėjau paklausti ar yra kokių nors švelnių organizmo valymo būdų nėščiosioms? Ar tiktų tas kur smulkinti džiovinti vaisiai sumaišomi su medumi?

tai paniestejai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2008 06 16, 09:20)
tai paniestejai?  bigsmile.gif


Tai panėštėjau smile.gif
Bet dar iš anksčiau to mišinio turiu pasidariusi, tai galvoju gal tiktų jis man? g.gif O ir spuogai pripuolę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2008 06 16, 11:40)
Tai panėštėjau  smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti