QUOTE(migleete @ 2010 09 08, 00:26)
sveiki,
raudona/balta/juoda - senas geras klasikinis derinys, teisingas. tik labai drasus, todel mazai kam namuose patinkantis. kita vertus ta raudona gali buti visokia, klasikine sodri angliska arba ryski aguonos raudonumo arba svelni, i persiko atspalvi. jei tai butu mano svetaine, rinkciausi sodria/tamsia raudona, ji solidziausia.
likusias sienas reiktu palikti baltas arba sviesaus, labai neutralaus atspalvio, jokiu budu ne gelsva, geriau pilka. uzuolaidas rinkites lakoniskas, lygias, be rastu. spalva tokia pati kaip ir likusiu sienu. graziau butu, jei karniza tvirtintumete palubeje, taip optiskai padidinsite langa ir paaukstinsite kambari. dabar uzuolaidos lyg "pasmuke".
man nelabai patinka jusu TV kompozicijos kai kurie elementai. ji truputeli primena tarybine sekcija, didele ir griozdiska. pvz plokste uz televizoriaus atrodo lyg butu dideles sekcijos dalis. mintis gera, bet panaudota neteisingai. siulyciau lentynas desineje dengti durelemis, arba bent jau deti juoda nugarele, isvengsite chaotiskumo kompozicioje. ir nedarykite tu "kiauru kvadrateliu" virs TV, ju proporcija "pjaunasi" su konsoles proporcijomis. geriau toje vietoje dekite atvira lentynele arba kabinkite labai pailgos proporcijos paveiksliuka/ nuotrauka/ nuotrauku eile. konsole ir tv nisoje - neblogas sprendimas.
sekmes kuriant svajoniu namus
Oho, ačiū už tokį išsamų atsakymą

Tikriausiai dirbate kažką su interjero dizainu?
Smagu, kad mes lyg ir einame panašia kryptimi: likusias sienas dažėme baltai (orchidėjos baltumas), užuolaidos irgi bus baltos (kitokios nei paveiksliuke). Raudoną spalvą pasirinkome iš katalogo sodrią tamsoką, bet nudažius atrodo šviesiau nei tikėjomės - gal todėl, kad kambarys labai šviesus, daug langų?

Už lentynų nusprendėme dėti juodą nugarėlę
Dėl "sekcijos" griozdiškumo irgi bijau

Pradiniame variante lentynų gylis buvo 45 cm, tai pagalvojau, kad bus atsikišęs griozdas ir sutarėm sumažinti iki 30 cm. Kaip manot, ar taip geriau? Ką jūs mūsų vietoje darytumėt, kad dizainas mažiau primintų sekciją?
Ir ačiū už komentarus dėl kvadratėlių - pasitarsiu su vyru
Įkeliu realią kambario foto (dar remontuojamas):

Tik realybėje ta raudona truputį kitaip atrodo, fotoaparatas kažkaip nepagauna spavos
Dar kairėjo pusėj nuo nišos planuojam kabinti tris juodo medžio nuotraukų rėmelius su juodai baltom nuotraukom...