Įkraunama...
Įkraunama...

Kalniečiai: "Vaivorykštė"

Vedėja tikrai labai faina - na jos gal įvaizdis toks, lankome mes tą darželį nuo rudens, aš labai patenkinta mirksiukas.gif
Nueik dar kartelį - gal ir eilė jau atėjo, šiaip tai šiemet 4 metų mergaičių trūkumas buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Kastaneda ačiū už info, reiks pabandyt dar kartelį ten nueit blush2.gif Gal vedėjos nuotaika geresnė bus g.gif
O maniškė tai dar tik 3 -jų metukų, mes tik labai anksti ją užrašėm į darželį, nes buvom perspėti dėl eilių, bet kaip nėr vietų taip nėr g.gif
Na bandysiu dar kartelį wub.gif
Atsakyti
Mano vaikas dabar jau lanko Vaivorykštę, bet kai norėjom leist 3 metų, tai nei jie ten grupių formavo (tipo tik rudenį formuoja), nei eilės atėjusios buvo. Taigi kelis mėnėsius vaikas lankė kitą darželį, kuriame prieėmė pavasarį, t.y. tada kai man reikėjo ir kai aš norėjau ir nereikėjo laukt daržo malonės, kad vaikas galėtų su kitais vaikais bendraut.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2006 02 21, 13:10)
Mano vaikas dabar jau lanko Vaivorykštę, bet kai norėjom leist 3 metų, tai nei jie ten grupių formavo (tipo tik rudenį formuoja), nei eilės atėjusios buvo. Taigi kelis mėnėsius vaikas lankė kitą darželį, kuriame prieėmė pavasarį, t.y. tada kai man reikėjo ir kai aš norėjau ir nereikėjo laukt daržo malonės, kad vaikas galėtų su kitais vaikais bendraut.


Matai ir jums panašiai kaip mums, irgi tipo eilės ir t.t. Bet vos ne vos lygtais išsiderėjau kad galėsim dar šiemet eiti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritukas @ 2006 01 24, 06:06)
Kastaneda ačiū už info, reiks pabandyt dar kartelį ten nueit  blush2.gif Gal vedėjos nuotaika geresnė bus  g.gif
O maniškė tai dar tik 3 -jų metukų, mes tik labai anksti ją užrašėm į darželį, nes buvom perspėti dėl eilių, bet kaip nėr vietų taip nėr  g.gif
Na bandysiu dar kartelį  wub.gif

as neisivaizduoju , kam gali patikti ta vedeja. Is kart matosi , kad aferiste . O ji tokia ir yra . OPati susiduriau ir is draugu girdejau . Bet kas del vaiku ugdymo tai viskas ten puiku.
Atsakyti
QUOTE(Pepyte @ 2006 04 26, 08:32)
as neisivaizduoju , kam gali patikti ta vedeja. Is kart matosi , kad aferiste . O ji tokia ir yra . OPati susiduriau  ir is draugu u girdejau . Bet kas del vaiku ugdymo tai viskas ten puiku.

Patinka ji man ar ne, bet tikrai nieko blogo nesu girdėjusi ar patyrusi, o šiaip kaip pagalvoji, ir pati tą rašai, kad ugdymas vaikų puikus - juk tai irgi vadovo dėka, kolektyvą juk subūrė ir palaiko ji smile.gif
Atsakyti
Nagi jau maniškė lankė šį darželį beveik mėn. atsiliepimai tikrai ne kokie. Porcijos mažos kas dėl maisto, nes maniškė nors smulkutė, bet jai nepakanka, o pakartot tai nelabai nori auklėtojos ar šeimininkutės, nežinau nuo kurios labiau priklauso. Grupėje vaikai labai sergantys, atveda tėvai vos paeinantį vaiką, visą sergantį o auklėtojos priima doh.gif Mažoji po darželio lankymo labai sunkiai susirgo, taigi po ilgų gulėjimų ligoninėse sugrįžti į šį darželį jau baisu ir pasigavom bakteriją tik darželyje, gyd. sakė kad ja vaikai gali užsikrėsti tik nuo gerokai įsisirgusio vaiko, ligos pradžioje taip greitai neužsikrečia g.gif Taigi kažkaip man tas darželis jau nėra labai priimtinas g.gif Nes kažkokia netvarka kai grupėje beveik visi vaikai sergantys, o aš turiu savo sveiką vaiką palikti tarp ligoniukų g.gif Negi visuose darželiuose tokia palaida bala, kad vedami tokie ligoti vaikai g.gif
Atsakyti
Tikriausiai mums pasisekė (tfu tfu tfu), nes mūsų grupė visada pilna vaikų. Jei ir serga - tai tik vienas kitas (bet jų nebūna darželyje). Ir maniškis kad labai daug sirgtų tai nepasakyčiau.
Atsakyti
QUOTE(Ritukas @ 2006 06 05, 13:46)
Nagi jau maniškė lankė šį darželį beveik mėn. atsiliepimai tikrai ne kokie. Porcijos mažos kas dėl maisto, nes maniškė nors smulkutė, bet jai nepakanka, o pakartot tai nelabai nori auklėtojos ar šeimininkutės, nežinau nuo kurios labiau priklauso. Grupėje vaikai labai sergantys, atveda tėvai vos paeinantį vaiką, visą sergantį o auklėtojos priima  doh.gif Mažoji po darželio lankymo labai sunkiai susirgo, taigi po ilgų gulėjimų ligoninėse sugrįžti į šį darželį jau baisu ir pasigavom bakteriją tik darželyje, gyd. sakė kad ja vaikai gali užsikrėsti tik nuo gerokai įsisirgusio vaiko, ligos pradžioje taip greitai neužsikrečia  g.gif Taigi kažkaip man tas darželis jau nėra labai priimtinas  g.gif Nes kažkokia netvarka kai grupėje beveik visi vaikai sergantys, o aš turiu savo sveiką vaiką palikti tarp ligoniukų  g.gif Negi visuose darželiuose tokia palaida bala, kad vedami tokie ligoti vaikai  g.gif

sveiki,mano dukryte lanko si darzeli jau antrus metus ir nei karto ne sirgo,o del maisto,tai porcijos tokios pat kaip ir visur. Tiesiog gal jusu mazajai reiketu imuniteta pastiprint. As asmeniskai esu labai patenkinta situo darzeliu ir tikrai nesutinku su jusu nuomone,kad ten palaida bala.Jei ten butu palaida bala,tai tikrai nebutu tikiu eiliu,kad ten patekt...
Atsakyti
siandien uzrasiau savo mergina i si darzeli-vedeja visai nebloga pasirode. kaip yra is tikro, parasysim po triju meteliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano dukrai jau paskutiniai metai siame darzelyje, kitais jau i mokykla, darzelis nuostabus, nors issikraustem i kita rajona, jau antri metai kiekviena ryta vezu per visa Kauna. Labai sunku taip toli vezioti, bet nedrisau paimti vaika is puikaus darzelio ir vesti neaisku kur. Del patekimo i si darzeli tai tikrai sunku, mes irgi laukem tris metus eilej ir pirmus metus turejom lankyti kita darzeli, bet kai eile atejo, tai patys paskambino ir pakviete. O kad imtu kysius sau i kisene tai negirdejau, kuriuos prieme be eiles, tai uz tai kad nupirkdavo i grupe ka nors brangaus ar remontui pinigu duodavo. Direktore labai rupinasi darzeliu, turi labai daug ideju, tikrai nekonservatyvi, netgi labai atvirksciai megsta viska kas nauja ir idomu, gal ne visiems tai priimtina, bet man patinka.O dukros aukletojos Virginija ir Ausra tai labai puikios, negaliu pasakyti nei vieno blogo zodzio, tik gerus.
Atsakyti
QUOTE(Linetė @ 2006 06 05, 11:46)
Nagi jau maniškė lankė šį darželį beveik mėn. atsiliepimai tikrai ne kokie. Porcijos mažos kas dėl maisto, nes maniškė nors smulkutė, bet jai nepakanka, o pakartot tai nelabai nori auklėtojos ar šeimininkutės, nežinau nuo kurios labiau priklauso. Grupėje vaikai labai sergantys, atveda tėvai vos paeinantį vaiką, visą sergantį o auklėtojos priima  doh.gif Mažoji po darželio lankymo labai sunkiai susirgo, taigi po ilgų gulėjimų ligoninėse sugrįžti į šį darželį jau baisu ir pasigavom bakteriją tik darželyje, gyd. sakė kad ja vaikai gali užsikrėsti tik nuo gerokai įsisirgusio vaiko, ligos pradžioje taip greitai neužsikrečia  g.gif Taigi kažkaip man tas darželis jau nėra labai priimtinas  g.gif Nes kažkokia netvarka kai grupėje beveik visi vaikai sergantys, o aš turiu savo sveiką vaiką palikti tarp ligoniukų  g.gif Negi visuose darželiuose tokia palaida bala, kad vedami tokie ligoti vaikai  g.gif

Sveiki mes ir planuojame eiti i si darzeli, o del aprasytu tu ligu, tai galiu pasakyti VISUR TAIP YRA cia vaikas vaikui nelygus, ir negali kaltinti visa grupe ar net darzeli, pabedravus su mamom visuose darzeliuose vaikai serga ir sirgs nes jau taipyra ir nieko nepakeisi , o jei nepersirgs darzeliuose tai bus laikas mokykloje, mes jau lankome dar pakolkas kita lopseli, ir sirgome tfu tfu kokius keturis kartus ir tai tik sloga, aciu dievui dar apsiejome be ligoniniu. biggrin.gif (tfu tfu)
Atsakyti