Įkraunama...
Įkraunama...

Kalniečiai: "Vaivorykštė"

Sveikos.
Mano du vaikai sita darzeli lanke. treciaji irgi tikriausiai cia leisim:)
Viskas cia neblogai, tik grupes laaabai dideles (ar ne 28), kazkuriais metais grupeje buvo dviem vaikais daugiau nei tra lovu, cia buvo su mintim, kad vis vien bus serganciu arba paimtu namo pries pietu miega.
Atsakyti
Mano sunus Vaivoryksteje paskutiniai metai-rudeni i mokykla. I darzeli uzrasiau kai jam buvo 6men., laukiau eileje. Suejus 3m. paskambinau vedejai kada ta eile ateis? Tai atsake, kad mes isbraukti is sarasu, nes mano nurodytu mob.tel. nrado manes kai formavo grupes rudeniui. Paprasiau pakelti dokumentus ir ka-nei man kas skambino, nei kas manes ieskojo (jie ten pazymi kad skambinta, kalbeta su tevais, o tie mano eilute buvo tuscia). Tai susimete tik ir is karo atsirado vieta vaikui. Po to mane vedeja visa laika atsimine ir maloniai bendravo, nekilo jokiu problemu.

Darzelis geras, tik maniskis vistiek nelabai noriai i ji ejo - tikrai ne kaip i svente...

P.S. gal kas gali parekomenduoti kuria pradine mokykla rinktis tame paciame rajone? Aciu is anksto rolleyes.gif
Atsakyti
Kas jau vedat į šį darželį, kaip jum tas faktas, kad darželis uždaromas 2 mėnesiams? O aplink kitų darželių kaip ir nėra doh.gif , na kad patogu būt vaiką nuvest...
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2007 05 25, 09:25)
Kas jau vedat į šį darželį, kaip jum tas faktas, kad darželis uždaromas 2 mėnesiams? O aplink kitų darželių kaip ir nėra  doh.gif , na kad patogu būt vaiką nuvest...


Daug darželių užsidaro dviems mėnesiams atostogų, bet visada vaikai perkeliami į kitą, jei tėvai neturi galimybių tiek atostogaut.
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2007 06 03, 21:10)
Daug darželių užsidaro dviems mėnesiams atostogų, bet visada vaikai perkeliami į kitą, jei tėvai neturi galimybių tiek atostogaut.

Bet daug kur aplink ne vienas darželis... O tas kitas nuo lankomo tikrai toli.
Atsakyti
Mamytes , gal ya tokiu kurios si rudeni savo mazylius ves pirma karta, idomu ar bus kokia svente rugsejo 1 d. ar eiti reikes nuo pirmadienio, o gal mamytes jau senbuves galit ka papasakoti apie rugsejo pirma, mes pasiruose keliauti i si darzeli, i grupe "Ausrine'. Lauksiu pasisakymuir gal atsiras mamyciu kuriu vaikuciai taip pat keliausi i ta pacia grupe. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lole @ 2007 08 17, 16:49)
Mamytes , gal ya tokiu kurios si rudeni savo mazylius ves pirma karta, idomu ar bus kokia svente rugsejo 1 d. ar eiti reikes nuo pirmadienio, o gal mamytes jau senbuves galit ka papasakoti apie rugsejo pirma, mes pasiruose keliauti i si darzeli, i grupe "Ausrine'. Lauksiu pasisakymuir gal atsiras mamyciu kuriu vaikuciai taip pat keliausi i ta pacia grupe. 4u.gif

Mano mažius eis į šią grupę,pirmi metai... g.gif
Nežinau kaip seksis, tikuiuosi, kad gerai biggrin.gif
Auklėtojos lyg ir malonios, bet šiaip tai informacijos mažai suteikė, kad ir apie rugsėjo pirmą. Kiek suprantu, jiems šventės nebus, ir jos tikisi, kad ne visus vaikus atves nuo rugsėjo 3-os,nes grupė perpildyta, lovyčių trūksta...
Atsakyti
Sveikinu patekusius i Aušrinės grupę. Mano dukra tris metus lankė šią grupę(šiemet į pirmą klasę), auklėtojos super Virginija ir Aušra. Dėl informacijos tai man irgi būdavo, kad kartais jausdavaus kaip iš mėnulio nukritus, reikia visada klausti. Didelis pliusas tame, kad direktorė labai vertina šitas auklėtojas ir visada palaiko grupę.
Atsakyti
Oi, kaip smagu , kad apie "Aušrinę" geri atsiliepimai clap.gif . Vistiek truputį neramu, bet kai pagyrei, tai drąsiau pasidarė smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Tai kaip einasi darželyje?
Mano mažius nelabai nori rolleyes.gif ,tai tenka gerokai rytais pasmailinti liežuvį blush2.gif

Dabar dar palieku iki pusės pirmos.
Kažkaip nenori darželyje valgyti.Tai šitą klausimėlį kiekvieną rytelį derinam.... doh.gif
Nuvedu aštuntą.
Kol kas labai patenkinta auklėtojomis.Tvarka,švaros prasme.....
O ir vaikiuką,vesdamos į lauką,auklėtojos aprengia pagal orą.... jei šilčiau nesuvelka visko kas palikta.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums gal irgi neblogai smile.gif . taip pat tik iki pietų palieku, bet maniškis sako, kad liktų miegot, nors namo parėjęs nemiega schmoll.gif , - iki vakaro l. pavargsta. Auklėtojos prašė šį mėnesį dar nepalikti, aš užsiminiau, tai lyg ir lovytės nėra, nesupratau...
Na, bet bendrai, tai pradžia nebuvo sunki bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,mes neseniai atsikraustem i si rajona,ir mums sis darzelis labai netoliese,mano merginai dabar 1m. ir 9men. nuejom apsiziureti tai paliko labai dideli ispudi labai tvarkingas,rakinamas kiemelis pasalinei neieis,nuejau pas vedeja parasyti pareiskimo,labai maloni vedeja tokia jaunatviska linksma,pasakiau kad labai noretume nuo kito rudens,tai ji nusijuoke schmoll.gif sako neimanoma dideles eiles tai uzrase i eile 2009m. isivaizduojat g.gif as i tokia nevilti puoliau sakau jei tiesei sviesei kiek reikia sumoket kad patektume rudeni,tai ji vel syptelejo visi sako moka kaip ateina eile,laukit aukit ir sudie pasake,nes suskambo jei telefonas verysad.gif ir mes isejom,jezau ka daryti kaip papulti ten iki kito rudenio gal kas zino kokiu kitu budu kuriuos isbandet,padekit plys 4u.gif
Atsakyti