Įkraunama...
Įkraunama...

Kakliuko raukšlės matavimas

QUOTE(Ievuli @ 2011 01 31, 12:17)
na as pasitikiu savo gine,jeigu nedudoa reiskia nereikia;]nepatenku i rizikos grupe kokia



As pas gine eisiu po keleto dienu. Mums bus 12ta savaite ir gine kaip eilinei apziurai jau praeita karta sake, kad tikrins ir sprando rauksle, ir nosies kaula. Klausiau, gal man reikia pas genetinus kreiptis tai ji sake, kad pirma istirs ta rauksle ir kaula ir jau tada,jeigu nors menkiausias itarimas kils - tada sius pas genetikus, o jeigu viskas gerai, - sake neverta net darytis tu Priscu... Na, tikekimes, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ihana @ 2011 01 28, 22:04)
gal galetumete kas atsakyti kokio dydzio kaklo rauksle yra normalu??? mano leliukui 12 sav, kaklo rauksle 0,7mm. Gyd nieko neaiskino, tiesiog radau irasa nesciosios kortelej. Taip neramiu, buciau l deinga uz atsakyma 4u.gif

manau jei butu kas negerai, tikrai butu gine ka pasakiusi, ramiau 4u.gif
Linukas labutis bye1.gif
Atsakyti
Ar gali būti, kad man darant echo raukšlės visai nematavo? Man echo darė 9 sav., bet nieko neužsiminė apie tai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2011 01 31, 17:50)
Ar gali būti, kad man darant echo raukšlės visai nematavo? Man echo darė 9 sav., bet nieko neužsiminė apie tai...  unsure.gif

Kaklo rauksle matuojama nuo 11 sav. Vis dar labai daznai ginekologes nematuoja ir net nepasiulo sito tyrimo. Beje, teisingai pamatuoti geba tikrai ne kiekviena ginekologe.
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2011 01 30, 14:55)
Sprando rauksles persvieciamumas turetu buti ne didesnis nei 2 mm, nors kai kur raso ir 3 mm, taciau toks rodiklis jau buna pagrindas issamesniems tyrimams.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzestina: 31 sausio 2011 - 23:03
QUOTE(JurgaSim @ 2011 01 31, 17:50)
Kaklo rauksle matuojama nuo 11 sav. Vis dar labai daznai ginekologes nematuoja ir net nepasiulo sito tyrimo. Beje, teisingai pamatuoti geba tikrai ne kiekviena ginekologe.


Man echo dabar bus 19 savaite. nebus per vėl ta rauksle pamatuoti? doh.gif Eisiu jau pas kita gine..
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2011 02 01, 16:37)
Man echo dabar bus 19 savaite. nebus per vėl ta rauksle pamatuoti? doh.gif  Eisiu jau pas kita gine..

Rauksles rodmenys jau nebus informatyvus, tai ir matuoti jos nebus jau prasmes, taciau kiek mano zinios siekia, tuo laiku ginekologe atlieka issamius kudikio matavimus, stebi kaip vystosi leliuko organai. Nenusiminkit, kad nespejote pasidaryti siu tyrimu, tikekite, kad laukiates sveiko mazylio. Tik to jums ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
Teoriskai as zinau, kad ta rauksle matuojasi apie 12 sav, bet mano gine man jokiu absoliuciai tyrimu nedare, ir net nebuvo uzsiminus schmoll.gif As kazkaip nepergyvenu, nes zinau, kad kitaip nebutu, vis tiek nestumo nenutraukineciau, o jei kas ar koks netikslumas tai nervu kainuotu daugiau nei tiesiog nezinoti ir nesitirti.
Beje, pries tai apklausinejo anamnezeje, ar buta kokiu apsigimimu giminej, atsakius kad ne, matyt kalba tuo klausimu ir baigesi.
Atsakyti
Nevisi ginekologai matuoja raukšlytes, o tai, kad nepatenkama į rizikos grupę neduoda garantijos, jog nebus nukrypimų, tiesiog tyrimai neprivalomi ir neskiriami. Iš patirties pasakysiu, kad tikrai verta matuoti raukšlytę ir nosiuką, kad būtų ramiau, o esant įtarimams laiku atlikti visi kiti tyrimai.
Atsakyti
Mano gydytoja matavo, viskas buvo gerai kaip sake, man to uzteko, neprasiau pasakyti skaiciuku.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
kiek mane gydytoja apsviete, vaikucio kaklo rauksle matuojama dazniausiai tada, jei pati mama patenka i didesne rizikos grupe (cia pagal amziu),t.y. kada mamyte 30m ar vyresne. Cia manau priklauso nuo nestuma priziurincio gydytojo. Aisku, truputi neramu kol viskas baigiasi, bet manau verta.
Atsakyti
QUOTE(ziedelis09 @ 2011 02 20, 21:17)
Sveikos mamytes,
kiek mane gydytoja apsviete, vaikucio kaklo rauksle matuojama dazniausiai tada, jei pati mama patenka i didesne rizikos grupe (cia pagal amziu),t.y. kada mamyte 30m ar vyresne. Cia manau priklauso nuo nestuma priziurincio gydytojo. Aisku, truputi neramu kol viskas baigiasi, bet manau verta.


Jei yra tavo pageidavimas raukšlė matuojama.. Kaip ir visi papildomi tyrimai kurie gali būti atliekami nežiūrint į amžių..
Atsakyti