Įkraunama...
Įkraunama...

Kakliuko raukšlės matavimas

sveikos 4u.gif radau temele ir nusprendziau savo istorija parasyti smile.gif trecia kart pastojau gerokai virs 30. Matavo kaklo rauksle santariskese ir rezultatai buvo negeri (tiksliai nepamenu)... tai dariausi vaisiaus vandenu tyrima, kuris parode , kad viskas gerai smile.gif bet kiek as prisinervinau per ta laiak, tai geriau neklaust... todel ir visoms nestukems linkiu maziau pergyvent, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Su pirmu is viso nedare, su antru paprsiau, kad padarytu, bet leliukas buvo pasisukes. Mano gine sake jog jis nera visiskai objektyvus g.gif
Atsakyti
ir mums matavo - 1.6 mm wub.gif
Atsakyti
Gydytoja nieko nesake, del to o as kazkaip ir galvos nesukau, turbut niekur nebuvau skaiciusi, kad galima raukslyte pamatuoti, bet kai gime mazylis klausiau gydytojos, tai sake, kad jei ji butu negera tai akivaizdziai matytusi (jau gimusiam mazyliui).
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif

gal galit pasakyti ar viskas gerai, jei sprando raukšlytės 14 savaitę - vieno - 0,6 mm, kito 0,7mm, kiek skaitau normalu kai apie 1 mm būna...
Atsakyti
dariausi su ta intencija, kad išvengčiau vandenukų tyrimų..dariausi ir kraujuko tyrimus su ta pačia intencija, jeigu visi atsakymai būtų buvę geri, vandenukų nesitirčiau 4u.gif
beje, pas mus būtina pasidaryti 12-tą savaitę ir ne vėliau, nes paskui iškreipiami rezultatai 4u.gif
Raukšlytė iki 3mm normos ribose 4u.gif netgi jeigu kiek daugiau, jokių sos daktarai nekelia, vat jeigu ryškiai daugiau, tada 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Mano pirmo dukriuko 2,33 pernykštės lėlytės 2,5 ir dabar laukiuosi taip pat 2,5 ir tai nerodiklis nesveikam leliukui 3,00 norma Abi dukrytės sveikutės. o pilvinukas taip pat puikiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 02 rugpjūčio 2011 - 21:31
Aš vakar dariausi pas savo ginę šitą tyrimą (dbr prasideda 13 savaite nėštumo) tai rodė 2,1mm aš nerami, nors ginė sako, kad norma iki 2,5, bet skaitau, kad kitom randa tik 1 mm, nžn niekur toliau nesiuntė, bet man neramu, kadagi pradžioj nėštumo daug antibijotikų stiprių gėriau nežinodama, kad laukiuosi, bijau, kad tas galėjo turėt įtakos, gal verta dar kažkur kreiptis dėl tos raukšlytės?
Atsakyti
QUOTE(mama ciole @ 2013 03 16, 07:16)
Aš vakar dariausi pas savo ginę šitą tyrimą (dbr prasideda 13 savaite nėštumo) tai rodė 2,1mm aš nerami, nors ginė sako, kad norma iki 2,5, bet skaitau, kad kitom randa tik 1 mm, nžn niekur toliau nesiuntė, bet man neramu, kadagi pradžioj nėštumo daug antibijotikų stiprių gėriau nežinodama, kad laukiuosi, bijau, kad tas galėjo turėt įtakos, gal verta dar kažkur kreiptis dėl tos raukšlytės?

Pas mane buvo 2mm, o norma yra iki 3 mm. Nebūtina, jei dėl raukšlytės, niekur daugiau kreiptis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragany: 16 kovo 2013 - 11:10
11 sav. ir 6 d nestuke.gif raukšlytė buvo 2.2 mm. Norma.
Atsakyti
QUOTE(mama ciole @ 2013 03 16, 08:16)
Aš vakar dariausi pas savo ginę šitą tyrimą (dbr prasideda 13 savaite nėštumo) tai rodė 2,1mm aš nerami, nors ginė sako, kad norma iki 2,5, bet skaitau, kad kitom randa tik 1 mm, nžn niekur toliau nesiuntė, bet man neramu, kadagi pradžioj nėštumo daug antibijotikų stiprių gėriau nežinodama, kad laukiuosi, bijau, kad tas galėjo turėt įtakos, gal verta dar kažkur kreiptis dėl tos raukšlytės?


Stora raukslyte - konkreciai butent Dauno sindromo indikacija. Antibiotikai, vartojami nestumo metu, Dauno sindromo nesukelia, tai nesusije dalykai. Tai chromosomine liga ir antibiotikai jos nesukelia.

O be to, ir 2.5 yra visai normalu, todel nerimauti tikrai nereikia.
Atsakyti
11 sav. 3 dienos buvo 1,6 mm smile.gif
Atsakyti