Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro bernvakaris: ar neramina?

mes tikriausiai ir atsisakysim smile.gif nors drauges lyg kazka masto patyliukais, idomu jei bus mergvakaris o bernavakario nebus, labai keistai atrodys? biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi pasakeme kad norime bendro pasibuvimo kazkur gamtoj ir pan. nes yra nepazistamu, kad butu susipazinimas.. ir pasakem viena prasyma, kad nenorime i kluba...
tai ivyko didziausia katastrofa ir pyksciai... verysad.gif
draugai nesupranta kaip galima nenoret i kluba.. o maniskis klube uzmiega po 20 min nuo atejimo.. tai zinant kam ji ten vesti?...as irgi tada nekaip jauciuos, nes jis sedi kresle, man sokti ir linksmintis nesinori...
pasakem, kad tada isvis nieko nedarome... tada jau isvis pasiutimas...
nesuprantu ko jie i ta kluba taip verziasi.. atrodo ,kad ten pati nuostabiausia laiko leidimo vieta...
verysad.gif
o jau si sestadieni kazkur arba eisim...arba ne..
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2012 05 24, 09:29)
Mes irgi pasakeme kad norime bendro pasibuvimo kazkur gamtoj ir pan. nes yra nepazistamu, kad butu susipazinimas.. ir pasakem viena prasyma, kad nenorime i kluba...
tai ivyko didziausia katastrofa ir pyksciai...  verysad.gif
draugai nesupranta kaip galima nenoret i kluba.. o maniskis klube uzmiega po 20 min nuo atejimo.. tai zinant kam ji ten vesti?...as irgi tada nekaip jauciuos, nes jis sedi kresle, man sokti ir linksmintis nesinori...
pasakem, kad tada isvis nieko nedarome... tada jau isvis pasiutimas...
nesuprantu ko jie i ta kluba taip verziasi.. atrodo ,kad ten pati nuostabiausia laiko leidimo vieta...
verysad.gif
o jau si sestadieni kazkur arba eisim...arba ne..


tegul visi eina... be jusu hihihi.gif
Keista man tokius draugus tureti, kurie nesupranta kitu noru.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 05 24, 12:10)
tegul visi eina... be jusu  hihihi.gif
Keista man tokius draugus tureti, kurie nesupranta kitu noru.



tai va , kad jie visi nori pasisokt, pasitusint, o organizuot tai mums turetu , ir bent atsizvelgt galetu... juk ne kazkieno gimtadienis ii kuri kveiti ir jau nepasakysi ar nori ar nenori...smile.gif
jie isivaziduoja kad vistiek mus nutemps... ir kas svarbiausia cia busimojo vyro brolis net nesuvokia kad paprasem graziai, o kai pasakem tai uzsipuole mano sese, kad ji viska ispasakoja doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2012 05 24, 12:04)
tai va , kad jie visi nori pasisokt, pasitusint, o organizuot tai mums turetu , ir bent atsizvelgt galetu... juk ne kazkieno gimtadienis ii kuri kveiti ir  jau nepasakysi ar nori ar nenori...smile.gif
jie isivaziduoja kad vistiek mus nutemps... ir kas svarbiausia cia busimojo vyro brolis net nesuvokia kad paprasem graziai, o kai pasakem tai uzsipuole mano sese, kad ji viska ispasakoja  doh.gif  blink.gif


tikrai labai keista jusu draugu reakcija, apie vyro bernvakary nelabai kazka zinau, bet bent jau savo mergaitem pasakiau, ko nenoriu, tai jos dar pasisaipydamos sako, kad butent tai ir reikes daryt... bet kazkaip supratingos jos, man pritaria, todel esu visiskai rami... i draugo viengunkiska pasilakstyma paskutini karta, kolkas irgi ramiai ziuriu... pasierzina kartais jo draugai, bet zinau, kad nepadarys nieko bloga... hmmmm... gal per gerai apie juos galvoju smile.gif
Atsakyti
Man patys vyro draugai paskambino ir paklausė, kas brangiausiajam patinka, kas ne. Tai viską suorganizavo puikiai, su kaupu smile.gif Jokių klubų, vien adrenalinas smile.gif
Atsakyti
Mum irgi organizuoja bernvakarius/mergvakarius biggrin.gif mano mergaites issiklausinejo, ko noreciau, kas patinka ir kas ne 4u.gif as pvz. laaabai noriu i kluba vakare, su panom man ten thumbup.gif nors ir su MB kartais einam, irgi nieko blogo, abiem patinka 4u.gif pasokt, po kokteiliuka pagurksnot biggrin.gif tikrai nepriestarauciau, jei MB ir per bernvakary eitu i kluba su draugais smile.gif tegu tik linksminasi visi, as juo pasitikiu 4u.gif
Atsakyti
Kadangi tuo metu dar busimojo vyro draugus, kurie ta bernvakari organizavo, pazistu ir laikau patikimais... tai labai ramiai leidau jam bernvakarintis smile.gif tik labai nustebau kita ryta pamaciusi ji zvalu ir linksma (gyvenom ne kartu)! Juk ejo jie viskio degustuoti.... o cia - kaip cia suprast? nei pagiriu, nei nuovargio... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mane tai temos pavadinimas prajuokino biggrin.gif "ar neramina?" biggrin.gif
na jei žmogum nepasitiki, tai nemanau kad toliau yra ką ta tema kalbėti.. biggrin.gif
aš pati asmeniškai mergvakario atisakiau, o vyrukai išvažiavo net nežinojau kur smile.gif svarbu pasilinksmino ir pabuvo su savo draugais smile.gif
Atsakyti