Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko migdymo ritualai

o as galvojau, kad mes cia vieni tokie prie papulio tik uzmiegam ax.gif mums 1m3men, kiekviena pietu miega ir vakarais uzmiegam tik su papuliu, nu ir aisku manksta begeriant pienuka, isikandes pakelia uzpakaliuka ir daro prisitraukimus ir taip kol uzmiega arba man kantrybe truksta ir prispaudziu su ranka kad ramiai guletu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tinuska @ 2013 10 02, 13:46)
o as galvojau, kad mes cia vieni tokie prie papulio tik uzmiegam  ax.gif  mums 1m3men, kiekviena pietu miega ir vakarais uzmiegam tik su papuliu, nu ir aisku manksta begeriant pienuka, isikandes pakelia uzpakaliuka ir daro prisitraukimus ir taip kol uzmiega arba man kantrybe truksta ir prispaudziu su ranka kad ramiai guletu  rolleyes.gif

oi nevieni jus tokie, nevieni... lotuliukas.gif
Atsakyti
Visu pirma (jau po visokiu vakariniu "tualetu") pasakau einam pienuko sildyt, paruosiam abi piena (tai buteliuka paduoda tai "snapeli" nuo buteliuko palaiko) Tada keliaujam i kambari. Paguldau i jos lovyte, duodu bucki, buteliuka i rankytes ir iseinu. Mergaitei beveik 1.5 metuku
Atsakyti
Mes tai einam nusiprausti issivalyti dantukus, tada uzsukam y wc ir y lova, ten persirengiame pizama na ir koky pusvalandy gera malasi kol uzmiega lotuliukas.gif (mums jau 2m)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteaa: 07 spalio 2013 - 11:26
Po atsiprausimo ir t.t. Kiekviena vakara turim iproti pasakyti labanakt visiems zaisliukams ir pamojuoti pro langa sakant visiems labanakt biggrin.gif o toliau renkames kaip koki vakara: tai sekame pasakas, tai paziurim trumpus 3-5minuciu filmukus, tai lopsiniu pasiklausom smile.gif bet kai atsigulam i lova isjunge sviesa be pienelio neapsieinam, neuzmiega kitaip 4u.gif mums 1m.2men. dar maitinimo nutraukt nezadu, bet noreciau jau po truputi mokint uzmigt be pienelio. bandau neduot per pietu miega,bet oj kas per pykciai buna jei bandau neduot. doh.gif gal kas turi gera recepta? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfinai @ 2014 01 26, 22:15)
Po atsiprausimo ir t.t. Kiekviena vakara turim iproti pasakyti labanakt visiems zaisliukams ir pamojuoti pro langa sakant visiems labanakt  biggrin.gif o toliau renkames kaip koki  vakara: tai  sekame pasakas, tai paziurim trumpus 3-5minuciu filmukus, tai lopsiniu pasiklausom smile.gif  bet kai atsigulam i lova isjunge sviesa be pienelio neapsieinam, neuzmiega kitaip 4u.gif  mums 1m.2men. dar maitinimo nutraukt nezadu, bet noreciau jau po truputi mokint uzmigt be pienelio. bandau neduot per pietu miega,bet oj kas per pykciai buna jei bandau neduot.  doh.gif  gal kas  turi gera recepta?  smile.gif



wub.gif wub.gif

Ateis laikas ir ismoks.Man irgi tai atrode misija neimanoma.Bet pastojau,tai nors ir maitinau iki 3 menesiu,bet teko mastyt apie nutraukima del vaistuku.Viena nakti kartu nenakvojau,sekancia nakti salia pats uzmigo,o veliau vis kazkaip issisukdavau,o jis pamazu ir pamirso.Tiesa,kiek esu bandzius anskciau,visada nesekmingai.Matyt laikas atejo.
Atsakyti
Na musu ritualai tokie pirmiausia pasedim antpuoduko, tada einame praustis, valytis dantuku. Po to rengiames pizama ir einame gerti misinuka ir miegoti. Nuo 10 menesiu tekdavo guleti salia, kad mazoji uzmigtu. Na is pradziu tai nebuvo varginantis procesas nes greit uzmigdavo. Bet augant tas gulejimas salia tapo varginantis procesas,nes pradejo daug sunkiau uzmigti iki valandos. Dabar mums du metukai.jau dvi savaites mazaja paguldau viena duodu teletabius zaislus kuriuos ji labai myli ir liepiu eiti liuliuka su jais ir mazoji taip apie pusvalanduka su jais kalbedama uzmiega viena. Aisku buvo keleta kartu, kad teko paguleti salia. Na bet jau skaitau kad didelis pasistumejimas i prieki del to dziaugiuosi. 4u.gif
Atsakyti
Skaitau, kad daugelis pirmiausia nuprausia vaikucius, isvalo dantukus, o tada eina gerti pienuko. As irgi taip darydavau, bet kazkur pries menesi buvau buvedusi vaika profilaktiskai pas stomatologa, tai sake reikia valyti tiek ryte, tiek vakare po pienuko, kad dantys po valymo kuo ilgiau butu svarus ir apsaugoti. Taigi, musu ritualas vakarinis toks, kad isgeriam pienuka, tada po keliu minuciu einam ant puoduko, prausiame uzpakaliuka, veiduka (jeigu buna suprakaitaves, tai ir kakla bei pazastis), valome dantukus, rengiames pizada ir einame visi ant lovos. Pastaruoju metu leidziu jam uzmigti salia manes. Jis duksta, o as tam tikru metu pasakau, kad jau laikas miegoti, tad arba einame i lovyte, arba gulkis salia manes ir miegok. Zinoma, atsigula salia manes ir migdosi smile.gif o kartais migdau lovyteje. Prisiziurejau laidos Superaukle, tai naudoju jos metoda - nunesu vaika i lovyte, apkabinu, palinkiu saldziu sapnu ir atsisedu per koki puse metro nuo lovytes profiliu i ji. Pirma karta jis pyko, bande mane pasiekti, bet as tik sedejau ramiai ziuredama i siena ir nereagavau. Antra karta ir visus kitus kartus jau be problemu - atsisedu ir jis iskart gulasi ir migdosi smile.gif
Atsakyti
Dukrai 1m ir 1 men. Visada pries miega pasedim ant puoduko, nusiprausiam, pavalgom pienuko. Sia sav. pradejau migdyti jos lovytej, pavalgom pienuko, tada paguldau i jos lova, pabuciuoju ir pasakau, kad miegotu. Dvi dienas pasedejau ant kedes priesais ja per gera metra, gal ir toliau. Bandzius buvau kazkada arciau sedet, profiliu, tai tik stovejo ir bande mane pasiekt, todel atsisedau toliau. Viena diena taip miego norejo, kad bevalgydama uzmigo. O kita diena jau pietu miego ir nakties palikau ja lovoj ir pasakius "miegok" isejau i kita kambari, bet palikau adaras duris. Pati nuejau praustis ir parejus radau miegancia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FejuFeja1 @ 2014 02 27, 11:59)
Skaitau, kad daugelis pirmiausia nuprausia vaikucius, isvalo dantukus, o tada eina gerti pienuko. As irgi taip darydavau, bet kazkur pries menesi buvau buvedusi vaika profilaktiskai pas stomatologa, tai sake reikia valyti tiek ryte, tiek vakare po pienuko, kad dantys po valymo kuo ilgiau butu svarus ir apsaugoti. Taigi, musu ritualas vakarinis toks, kad isgeriam pienuka, tada po keliu minuciu einam ant puoduko, prausiame uzpakaliuka, veiduka (jeigu buna suprakaitaves, tai ir kakla bei pazastis), valome dantukus, rengiames pizada ir einame visi ant lovos. Pastaruoju metu leidziu jam uzmigti salia manes. Jis duksta, o as tam tikru metu pasakau, kad jau laikas miegoti, tad arba einame i lovyte, arba gulkis salia manes ir miegok. Zinoma, atsigula salia manes ir migdosi smile.gif o kartais migdau lovyteje. Prisiziurejau laidos Superaukle, tai naudoju jos metoda - nunesu vaika i lovyte, apkabinu, palinkiu saldziu sapnu ir atsisedu per koki puse metro nuo lovytes profiliu i ji. Pirma karta jis pyko, bande mane pasiekti, bet as tik sedejau ramiai ziuredama i siena ir nereagavau. Antra karta ir visus kitus kartus jau be problemu - atsisedu ir jis iskart gulasi ir migdosi smile.gif



pas mus irgi griežtai dantukai - paskutinis ritualas
Atsakyti
Kai auginau vyresneli buvo problemu su miegeliu, na bet kad bus TOKIU problemu su mazuoju
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti