Įkraunama...
Įkraunama...

Latvija

vakar buvau Jurmaloja. Ivaziuojant i Latvija NEREIKIA jokiu zaliu kortu. bent jau kas draudetes siemet civiliniu masinos draudimu.
Reikia tureti savo pasus, masinos dokumentus ir ta draudima kuri veziojames ir Lietuvoje. Viskas. Prie juros zmoniu yra, bet lyginant su palanga n kartu maziau.
Atsakyti
Įvažiuojant į Jūrmalą reikia turėt smulkių nes reikia susimokėt už įvažiavimą. Mes turėjomt tik šimtinę tai nebuvo kur išsikeist, tai šiaip taip vyras išsiprašė pas policiją, kad leistų išsikeisti mieste ir gryšti.

Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2005 07 17, 17:40)
vakar buvau Jurmaloja. Ivaziuojant i Latvija NEREIKIA jokiu zaliu kortu. bent jau kas draudetes siemet civiliniu masinos draudimu.
Reikia tureti savo pasus, masinos dokumentus ir ta draudima kuri veziojames ir Lietuvoje. Viskas. Prie juros zmoniu yra, bet lyginant su palanga n kartu maziau.


Nu nezinau g.gif as vazineju i Latvija kiekviena savaite, kartais praso to draudimo ir visu imanomu dokumentu, kartais tik paziuri i akis ir palinki gero kelio ax.gif Bet kai draudimo papraso, reikia butent tos zalios kortos g.gif
Atsakyti
Apie įvažiavimą į Latviją. Labai priklauso, per kokią sieną įvažiuosite. Iš mano patirties, Saločiuose dirba bene normaliausi pareigūnai. Jeigu važiuosite per Šiaukius (Meitenes PP), nusiteikite nuotykiams. Tokių "pridurkų" retai kur sutiksi. Krato kaskart, tarytum kontrabandą vežtumėt. Šį savaitgalį važiavau į Latviją pro Zarasus - net nepažiūrėjo, ar ant mašinos LT lipdukas užklijuotas (jo nebuvo, bet jis yra privalomas šiaip). Draudimo užteko "vietinio". Žinau, nes žalią kortą per durną galvą namie palikęs buvau.
Atsakyti
Taigi, grįžau. Pasigirsiu: su nuosavu automobiliu man tai buvo pirmoji kelionė užsienin.

Daugpilis. Antrasis pagal dydį Latvijos miestas. Dabar supratau, kodėl neradau nieko apie lankytinas vietas ir pan. Daugpilio tinklalapyje. Atrodo, kad šiame mieste sustojo laikas. Miesto centre - parkas, kuriame dviem koją už kojos velkantiems piliečiams skirti penki suoliukai. Užėjęs į parduotuvę, išvysti pardavėją, kuri, atrodo, taip ir laukia kada galės paklausti "Tie čio?" (kas išvertus į lietuvių kalbą reikštų "Ko pageidautumėte, gerbiamas pone?") ir atpjovusi pamėlusios mėsos gabalą suvynios į gražiai rudą vyniojamojo popieriaus skiautę. Keliai - iš serijos "Atspėk, kur nuvažiuosi". Užtat kuras Latvijoje šeštadienį buvo kur kas pigesnis, nei Lietuvoje. Lyginant su Zarasų kraštu - skirtumas net 35 centai! Latvijoje 95 benzino litras kainavo 2,75 Lt (ir tuos pacius nepilnai), Zarasuose - 3,10 Lt blink.gif blink.gif blink.gif

Tokie tad įspūdžiai trumpai.

P. S. Daugpilyje yra MAXIMA. Vienintelis civilizacijos spindulys.
Atsakyti
Dar iskilo toks klausimas. Ar draudetes ivaziuodamos i Latvija? Ka girdejot apie "sveikatos draudimo kortele"?





apie draudimą ir ne tik Latvijon vykstant (mes jau užpildėm prašymus 26 dieną pasijimsim)

http://www.vlk.lt/vlk/lt/?page=list
Atsakyti
nu bent pas mane draudime parasyta ( drausta geguzi) , kad draudimas galioja visoje ES ir tt. Beto stabde policija, paprase draudimo, padaviau - tiko.
Atsakyti
O pinigus kur geriau išsikeist,Lietuvoj ar Latvijoj? g.gif Klausiu,nes penktad ruošiamės važiuot. Liet kursas 1 lat - 4,96 lit,kaži kaip ten
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2005 07 18, 13:43)
nu bent pas mane draudime parasyta ( drausta geguzi) , kad draudimas galioja visoje ES ir tt. Beto stabde policija, paprase draudimo, padaviau - tiko.



Naujasis draudimas galioja visoj ES, bet seniau budavo 1 labas, dabar duoda 2 labus vienas zalias vienas geltonas, juos abu turit tureti, bent jau taip yra Lietuvios draudime.
Atsakyti
[quote=trampararam,2005 07 18, 03:44]
Dar iskilo toks klausimas. Ar draudetes ivaziuodamos i Latvija? Ka girdejot apie "sveikatos draudimo kortele"?
apie draudimą ir ne tik Latvijon vykstant (mes jau užpildėm prašymus 26 dieną pasijimsim)

Nu va... O mes jau nespesim pasidaryti...
Ka tada daryt?
Atsakyti
QUOTE(Tuki @ 2005 07 18, 21:14)
O pinigus kur geriau išsikeist,Lietuvoj ar Latvijoj?  g.gif Klausiu,nes penktad ruošiamės važiuot. Liet kursas 1 lat - 4,96 lit,kaži kaip ten


Na... greit pasakojat, kur geriau keist valiuta?!!! ax.gif
Atsakyti
pas mus tik prašė pasų ir automobilio dokumentų, sveikatos jokių draudimo nereikėjo

Dėl keitimo nežinau nes mes dar nuo pernai turėjom latų.

Dėl visa ko parašau gal kam pravers, nes mums tokia info būtų tikrai sutaupę laiko ir kelio.
Kai gryšit nuo Jūrmalos (bent per Panevežį) tai sukit iškart ant BABITE 2 nuorodos, (čia važiuojant link Rygos) o po to važiuokit vis SALASPILIS KRYPTIMI kol bus KAUNAS. Nes važiuojant iš Jūrmalos jokios nuorodos su lietuviškais miestais nėra.
Atsakyti