Įkraunama...
Įkraunama...

Latvija

Žinau, kad Jurmala ir Liepoja visai kitose pusėse. biggrin.gif
Norėjau sužinoti į kurią pusę daugiau važiuoti, dėl to ir pasirinkau visiškai skirtingus miestus. Bet dabar jau žinau kur. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 07 08, 09:48)
Žinau, kad Jurmala ir Liepoja visai kitose pusėse. biggrin.gif
Norėjau sužinoti į kurią pusę daugiau važiuoti, dėl to ir pasirinkau visiškai skirtingus miestus. Bet dabar jau žinau kur. ax.gif

Aišku 4u.gif
Atsakyti
Perskaičiau jusų aprašymus apie Pape ir užsinorėjau ten nuvykti biggrin.gif
Gal kuri nors jau bandet skambinti į "Aulaukio Baltija", įdomu ar įmanoma butu užrezervuoti kambariuką, važiuotume rugpjūčio pradžioje g.gif šiandien kažkaip neprisiruošiau paskambinti, kaip visada laiko trukumas doh.gif O gal dar kas turi pasiulyti kokia poilsio baze kur patis ilsejotes. O ir "Aulaukio Baltijoj" kas nors jau buvo? Pasidalinkite įspudžiais.
Atsakyti
QUOTE(inguska-voveruska @ 2005 07 05, 14:57)
O Liepajoj nieks nebuvot?  Kas ten gero?


Kai gyvenau Rygoje,tai vasaras leisdavau Liepojoj.Fantastika.Miestukas nedidelis,bet pastebėjau tikrai nemažai lietuvių ilsėdavosi ten. Gyvenom prie pat jūros,tik parka pereiti reikėdavo, paplūdimys žymiai mielesnis nei mūsiškis, o ir žmonių ten tikrai ne tiek daug,visada galima rasti vietelę,kur neateis nei vienas žmogus. Pramogų vasarą nepasakyčiau,kad labai daug, būna koncertai,festivaliai vietinės reikšmės,vasarą vyksta miesto šventė, yra keletas jaukių kavinukių, pora diskotekų, prekybos centrų,turgus , yra centrinė gatvelė,į kurią vakarais susirenka jaunimas,tokia ilga juosta per miestelį važiuoja tram(nu užstrigo kaip lietuviškai vadinasi,nors tu ką). visai smagu pirmyn atgal pravažiuoti , tik būtinai reikia pirkti talonėlį,nes kitaip kontolė pagaus garantuotai biggrin.gif Kainos tuo metu (prieš gerus 3-4 metus) buvo šiek tiek aukštesnės nei Lietuvoje. Verta apsilankyti bent keletui dienų tikrai thumbup.gif Jei turite klausimų,pasistengsiu atsakyti.
Atsakyti
QUOTE(Elė @ 2005 07 08, 20:47)
Perskaičiau jusų aprašymus apie Pape ir užsinorėjau ten nuvykti biggrin.gif
Gal kuri nors jau bandet skambinti į "Aulaukio Baltija", įdomu ar įmanoma butu užrezervuoti kambariuką, važiuotume rugpjūčio pradžioje  g.gif šiandien kažkaip neprisiruošiau paskambinti, kaip visada laiko trukumas  doh.gif O gal dar kas turi pasiulyti kokia poilsio baze kur patis ilsejotes. O ir "Aulaukio Baltijoj" kas nors jau buvo? Pasidalinkite įspudžiais.

Mes pirmadienį važiuosim ir išbandysim smile.gif
Atsakyti
Skambinau i tuos poilsio namus. Sake, kad paprastu kambariu ne savaitgaliams galima uzsisakyti, o liukso kambarius tik rugpjucio menesiui. Nenuostabu zinant kainas.
Atsakyti
O sakykit ar Papej galima gauti kambariuka su dusu ir toletu (atskiru)?
Na megstu per atostogas pailseti gerai ir patogiai blush2.gif
Atsakykit labai prasau, nes kita savaite jau noriu vaziuot. Gavau taip lauktas atostogas.
Atsakyti
Tiesą sakant, apie Rygą parašiau šiaip sau smile.gif Gal todėl, kad pritraukčiau daugiau dėmesio? Nežinau.

Faktas: šį savaitgalį turiu laisvadienį! Pagaliau jo nusipelniau. Ir tam, kad niekas netikėtai manęs neištemptų į darbą, išvykstu. Būsiu Zarasų krašte, o nuo jo yra nuodėmė nenuvažiuoti į Daugpilį. Ypač įvertinant šiuos faktus:
1. Daugpilyje niekad nebuvau.
2. Nuo Zarasų iki Daugpilio - 25 km.
3. Latvijoj benzinas ženkliai pigesnis, nei Lietuvoje.

Ar turit idėjų (o gal kas tiksliai žinot), ką galimą per vieną dieną (net nepilną, nes vakare toliau suorganizuotos pramogos jau Lietuvoje) pamatyti pas brolius latvius? Beje, nesiūlykit pažiūrėti www.daugavpils.lv - šitą esu išnagrinėjęs skersai ir išilgai. Man reikia konkrečių pasiūlymų.

Išvyksiu penktadienį, tiesiai po darbo. Taigi patarimų laukčiau iki penktadienio vidurdienio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matroskinas @ 2005 07 13, 07:37)
Tiesą sakant, apie Rygą parašiau šiaip sau smile.gif Gal todėl, kad pritraukčiau daugiau dėmesio? Nežinau.

Faktas: šį savaitgalį turiu laisvadienį! Pagaliau jo nusipelniau. Ir tam, kad niekas netikėtai manęs neištemptų į darbą, išvykstu. Būsiu Zarasų krašte, o nuo jo yra nuodėmė nenuvažiuoti į Daugpilį. Ypač įvertinant šiuos faktus:
1. Daugpilyje niekad nebuvau.
2. Nuo Zarasų iki Daugpilio - 25 km.
3. Latvijoj benzinas ženkliai pigesnis, nei Lietuvoje.

Ar turit idėjų (o gal kas tiksliai žinot), ką galimą per vieną dieną (net nepilną, nes vakare toliau suorganizuotos pramogos jau Lietuvoje) pamatyti pas brolius latvius? Beje, nesiūlykit pažiūrėti www.daugavpils.lv - šitą esu išnagrinėjęs skersai ir išilgai. Man reikia konkrečių pasiūlymų.

Išvyksiu penktadienį, tiesiai po darbo. Taigi patarimų laukčiau iki penktadienio vidurdienio smile.gif


Gal neverta lėkti pas latvius. Lietuvos šiaurės rytai turi savo žavesį, visa ežerų virtinė tarp Utenos ir Zarasų neleidžia likti abejingu nei vienam. Visai šalia Aukštaitijos nacionalinis parkas. Ten gražu ir atsipalaiduoti malonu, tik reikia išjungti telefoną. Jei reikia aplankyti ką nors konkrečiai, nuvažiuok į Rokiškį, ten nuostabus, gražiai sutvarkytas Pšezdeckio dvaras, kuriame įrengtas etnografinis muziejus, yra autentiški senoviški aukštuomenės drabužiai, pasakiško grožio bažnyčia su požemiais. Gidas tekainuoja 20 Lt/val. O Latvija šiame krašte nėra labai graži, tai buvęs pramoninis rajonas, Daugpilis neįspūdingas, apšiuręs, nesutvarkytas, gyventojai daugumoje rusakalbiai, o benzinas pigesnis tik keliais centais.
Atsakyti
Ekskursijos po Zarasų kraštą yra numatytos mano maršrute. Dar vienas dalykas: vesdamas ekskursijas, tą kraštą daugiau ar mažiau pažinau. Aukštaitijos nacionalinis mano yra išvaikščiotas smile.gif Tikrai myliu šį kraštą. Patinka jis man. Bet dabar turiu kitą tikslą: Daugpilis. Nebuvau. O mane traukia tie kraštai ir miestai, kur dar nebuvęs esu smile.gif
Atsakyti
Toks gana techninis klausimas - kokius masinos popierius ziuri pasienieciai kertant latviu siena? Vaziuosiu, beje, ne sus savo masina.
Kazkaip neramina civilines atsakomybes draudimo popieriai.
Zodziu kas vaziavot, parasykit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzintars @ 2005 07 13, 11:03)
Toks gana techninis klausimas - kokius masinos popierius ziuri pasienieciai kertant latviu  siena? Vaziuosiu, beje, ne sus savo masina.
Kazkaip neramina civilines atsakomybes draudimo popieriai.
Zodziu kas vaziavot, parasykit ax.gif


Reikalingas masinos techninis pasas, kartais papraso technines apziuros ir vairuotojo pazymejimo, taip pat BUTINA "zalia korta" ir griztant lietuviai gali paprasyti lietuvisko civilines atsakomybes draudimo. O kodel neramina tei CA popieriai g.gif Juk jei masina drausta, nesvarbu kas ja vairuoja g.gif
Ir nepamirsk PASO arba asmens korteles tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fiona: 13 liepos 2005 - 11:25