Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios medicinos centrai

QUOTE(ikristina @ 2009 02 17, 12:14)
Sveikos  4u.gif

Matau diskutuojat aktualia tema biggrin.gif Pries pora savaiciu dariausi maisto netoleravimo testa 270 produktu ir esu be galo patenkinta thumbup.gif jau po dvieju savaiciu sudarytos dietos jauciuosi zymiai geriau ir berimai nuo veido dingsta bigsmile.gif O testuka dariausi "Naturalios medicinos centre. Gera sveikata", buvo dar nuolaideles, tai 300 litu sutaupiau, tik nezinau ar dar yra tos nuolaidos g.gif O apie zveryno naturalios medicinos centra esu girdejus nelabai kokius atsiliepimus, net kazkoks zurnalistas atliko tyrima, pasidare testa ir vilniuj ir kauno filiale, bet duomenys visiskai nesutapo, kazkoki ten nesertifikuota tyrima daro ar kazka panasaus issiaiskino schmoll.gif

oho, blink.gif , Šitame dar brangiau nei Žvėryno verysad.gif doh.gif ....
papasakok plačiau - kokių produktu tau negalima vartoti - ar daug išbraukė? Kas dar iena i ta kaina? Tik netoleruotinų produktų nustatymas ar ir pagal normas sudaryta asmeninė dieta?
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2009 02 17, 16:26)
oho,  blink.gif , Šitame dar brangiau nei Žvėryno  verysad.gif  doh.gif ....
papasakok plačiau - kokių produktu tau negalima vartoti - ar daug išbraukė? Kas dar iena i ta kaina? Tik netoleruotinų produktų nustatymas ar ir pagal normas sudaryta asmeninė dieta?


Pats testas kainavo apie 1300 lt (su dietos sudarymu) isbrauke nedaug tik 23 produktus ir tai kaikuriuos jau po triju menesiu galesiu po truputi i mitybos plana itraukt, dieta perdarys, gydytojo konsultacija nemokama, dar pasirinktinai gali darytis testa kazkoki, nepamenu kaip vadinas, ten organizmo bukle ziuri ir dar as susigundziau zarnyno valymu, bet kadangi laukiuos tai atidesiu velesniam laikui. Beje dar tam centre dariausi kursa limfodrenaziniu masazu, tai labai patiko ir rezultatai buvo be galo geri, o jau vyras koks mano patenkintas buvo, nes tikrai daug celiulito turejau doh.gif O po gimdymo tai tikrai vel darysiuos, nors kainyte labai didele doh.gif bet sakau pasitaupysiu ir busiu grazesne biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikristina: 17 vasario 2009 - 14:41
QUOTE(ikristina @ 2009 02 17, 14:39)
Pats testas kainavo apie 1300 lt (su dietos sudarymu) isbrauke nedaug tik 23 produktus ir tai kaikuriuos jau po triju menesiu galesiu po truputi i mitybos plana itraukt, dieta perdarys, gydytojo konsultacija nemokama, dar pasirinktinai gali darytis testa kazkoki, nepamenu kaip vadinas, ten organizmo bukle ziuri ir dar as susigundziau zarnyno valymu, bet kadangi laukiuos tai atidesiu velesniam laikui. Beje dar tam centre dariausi kursa limfodrenaziniu masazu, tai labai patiko ir rezultatai buvo be galo geri, o jau vyras koks mano patenkintas buvo, nes tikrai daug celiulito turejau doh.gif O po gimdymo tai tikrai vel darysiuos, nors kainyte labai didele doh.gif bet sakau pasitaupysiu ir busiu grazesne biggrin.gif

Sveiki, įdomu būtų sužinoti, kiek procedūrų įeina į kursą? 10? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki.
Po nauju metu pasidariau maisto netoleravimo testa. Sudare dieta ir visa kita. Per menesi nukrito apie 5kg. Nepasakyciau, kad daug, bet jeigu visai buciau nenukrypusi, manau butu nukrite daugiau. Dabar vasario pradzioje lankiausi dietos korekcijai, tai grazino tam tikrus produktu is raudonosios zonos. Raudonoji ta, kurios netoleruoju, bet ten produktai suskirtsyti i 4 lygius. 4 lygio apskritai netoleruoju ir grazinti tokie produktai i raciona nebus.
Taip pat pasidariau Vega testa. Tam tikru aparatu yra pasirenkamas biologiskai aktyvus taskai delne. Juos spaudziant yra siunciami signalai ir jie mato organu veikla. Jie nemato pacio organo, bet mato ju funkcijas, veikla ir pan. Testuojama nuo nervu sistemos iki ginekologiniu problemu. Kitaip sakant visa bendra organizmo bukle. Mato infekcijas, piktybinius navikus, ir t.t. Uztrunka gan ilgokai tas testa, apie gera valanad, su hemaopato konsultacija.

Tiesa, zarnyno valymo nesidariau, jo ikyriai ir nesiule. Pasiule, pasakiau, kad ne, tada pasiule geruju bakteriju pagerti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolea: 19 vasario 2009 - 08:39
QUOTE(rasras @ 2009 02 19, 01:23)
Sveiki, įdomu būtų sužinoti, kiek procedūrų įeina į kursą? 10?  4u.gif



Laba, man atliko 10 proceduru, bet cia priklauso nuo kiekvieno zmogaus, buna net 7 uztenka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolea @ 2009 02 19, 10:37)
Sveiki.
Po nauju metu pasidariau maisto netoleravimo testa. Sudare dieta ir visa kita. Per menesi nukrito apie 5kg. Nepasakyciau, kad daug, bet jeigu visai buciau nenukrypusi, manau butu nukrite daugiau. Dabar vasario pradzioje lankiausi dietos korekcijai, tai grazino tam tikrus produktu is raudonosios zonos. Raudonoji ta, kurios netoleruoju, bet ten produktai suskirtsyti i 4 lygius. 4 lygio apskritai netoleruoju ir grazinti tokie produktai i raciona nebus.
Taip pat pasidariau Vega testa. Tam tikru aparatu yra pasirenkamas biologiskai aktyvus taskai delne. Juos spaudziant yra siunciami signalai ir jie mato organu veikla. Jie nemato pacio organo, bet mato ju funkcijas, veikla ir pan. Testuojama nuo nervu sistemos iki ginekologiniu problemu. Kitaip sakant visa bendra organizmo bukle. Mato infekcijas, piktybinius navikus, ir t.t. Uztrunka gan ilgokai tas testa, apie gera valanad, su hemaopato konsultacija.

Tiesa, zarnyno valymo nesidariau, jo ikyriai ir nesiule. Pasiule, pasakiau, kad ne, tada pasiule geruju bakteriju pagerti.



As irgi esu dariusi Vega testa pries beveik trejus metus, man jis nelabai patiko, kazkokia nesamone man regis, paskui dave zirniuku cukriniu, ale ikrautu kazkokiais skirtingais kruviais, kuriuos kasdien reikejo vartot, bet jokiu pasikeitimu as nepajutau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ikristina @ 2009 02 19, 10:33)
Laba, man atliko 10 proceduru, bet cia priklauso nuo kiekvieno zmogaus, buna net 7 uztenka smile.gif
Papildyta:
As irgi esu dariusi Vega testa pries beveik trejus metus, man jis nelabai patiko, kazkokia nesamone man regis, paskui dave zirniuku cukriniu, ale ikrautu kazkokiais skirtingais kruviais, kuriuos kasdien reikejo vartot, bet jokiu pasikeitimu as nepajutau schmoll.gif



Nu vat sakau, kaip kam. As pasikeitimus tam tikroje srityje pajutau po savaites. Gal cia tik laimingas sutapimas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolea: 19 vasario 2009 - 09:39
QUOTE(Jolea @ 2009 02 19, 11:38)
Nu vat sakau, kaip kam. As pasikeitimus tam tikroje srityje pajutau po savaites. Gal cia tik laimingas sutapimas  biggrin.gif



Man regis kad kartais tos naturalios medicinos nesuprasi biggrin.gif Turbut svarbiausia tiketi smile.gif
Atsakyti
Jolea> o tu visa tai dareisi Zveryno naturalios medicinos centre?
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2009 02 19, 15:23)
Jolea> o tu visa tai dareisi Zveryno naturalios medicinos centre?


Taip, tenai.
Atsakyti
As irgi Vega testa dariau zveryne ax.gif
Atsakyti
gal kas nors naudojote detoksikacijai skirta "pleistra"

Kinotakara:
http://www_thelifetr...takarapatch.htm

ior turit atsiliepimu apie poveiki jo. ax.gif
Atsakyti
jusu idetas linkas tai nera tikra kinotakara.tai yra tik kazkoks pakaitalas.apie kinotakara galima pasiskaityti www.k-link.eu
kartas nuo karto esant ivairiems negalavimams kinotakara naudoju jau apie metus laiko.panaudojus jauciuosi zymiai geriau ar tai butu skausmai pilvo ertmeje(gydytojai nenustato ju kilmes) ar sanariu skausmai ar tiesiog profilaktiskai.drasiai galiu teigti,kad tai geras produktas,nors ir brangus.
si produkta perku vokietijoje,nes tai zymiai pigiau nei lietuvoje.jei turetumet kokiu klausimu,galite rasyti i mano asmenine dezute
Atsakyti