Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios medicinos centrai

Sveitutes, hi.gif
nuo siu metu birzelio UAB Gera sveikata galima pasidaryti maisto netoleravimo testa ImuPro200 arba ImuPro200 gal zinot kokie atsiliepimai ar pacios esat prasitestave bigsmile.gif

atsiliepkite
prasau
Atsakyti
Sveikos merginos. Pirmiausia, visoms noriu padekoti uz komentarus apie maisto netoleravimo testa ir VEGA testa.
Susigundziau ir as, nes kilogramai kasmet po +2 prisidedavo ir tikrai jau buvau pasiryzusi imtis radikaliu priemoniu. Na, ka gi, pasidariau ir as vasaros pradzioj maisto netoleravimo testa, jis buvo ne is geruju, kaip ir tikejausi: daug produktu privalau atsisakyti, bet ziurint apskritai, gerus lietuviskus produktus valgyti galiu: burokelius, bulves (!) (kurias anksciau vis keisdavau grikiais, ryziais - o pasirodo pastarieji man netiko), mesos faktiskai jokios, kalakutiena tik - as jos ir nelabai valgydavau, tai nebuvo sunku, zuvies menke ir karpis, uogos - serbentai, vysnios, na, ir salotos, cukinijos, spinatai - na, saunus dietinis derinukas. Pieno produktu visu liepia atsisakyti is karto. Kruopos - mieziai ir soros.
90 proc. as to raciono laikydavausi, retkarciais sugriesydama gero sokolado gabaleliu, saukstu varskes ar vistienos mazu gabaleliu. Kas vakara pabegiodavau 1-2 km.
Sutapimas ar ne, po menesio man islindo tureta alergija, paumejo kaip reikiant. gal cia organizmo valymas? Labai susilpnejo nagai - turbut kalcio trukumas.
Nuejus po menesio, nenukrito ne kg, po dvieju menesiu pora kg. Tai beveik nieko - na, svarbu nepriaugau. blush2.gif
Bet man primigtynai siule pasidaryti zarnyno valyma ir VEGA testus - nustebe, kodel gi nepadejo NMT. Zarnyno valymo nesu linkusi darytis. VEGA testas taip pat kelia abejones. Beje, skydliaukes hormonai mano veikia puikiai.
Numesti noreciau 10 - 15 kg, nera zveriskai didelis svoris mano, bet vis tiek labai noreciau buti lieknesne.
Taigi, jei sveikai maitinates ir taip, ispudingu rezultatu nesitikekite.

O as ieskosiu ir bandysiu kitus budus smile.gif Nes labai noriu suliekneti.
Atsakyti
QUOTE(leja777 @ 2009 08 08, 18:51)
Sveikos merginos. Pirmiausia, visoms noriu padekoti uz komentarus apie maisto netoleravimo testa ir VEGA testa.
Susigundziau ir as, nes kilogramai kasmet po +2 prisidedavo ir tikrai jau buvau pasiryzusi imtis radikaliu priemoniu. Na, ka gi, pasidariau ir as vasaros pradzioj maisto netoleravimo testa, jis buvo ne is geruju, kaip ir tikejausi: daug produktu privalau atsisakyti, bet ziurint apskritai, gerus lietuviskus produktus valgyti galiu: burokelius, bulves (!) (kurias anksciau vis keisdavau grikiais, ryziais - o pasirodo pastarieji man netiko), mesos faktiskai jokios, kalakutiena tik - as jos ir nelabai valgydavau, tai nebuvo sunku, zuvies menke ir karpis, uogos - serbentai, vysnios, na, ir salotos, cukinijos, spinatai - na, saunus dietinis derinukas. Pieno produktu visu liepia atsisakyti is karto. Kruopos - mieziai ir soros.
90 proc. as to raciono laikydavausi, retkarciais sugriesydama gero sokolado gabaleliu, saukstu varskes ar vistienos mazu gabaleliu. Kas vakara pabegiodavau 1-2 km.
Sutapimas ar ne, po menesio man islindo tureta alergija, paumejo kaip reikiant. gal cia organizmo valymas? Labai susilpnejo nagai - turbut kalcio trukumas.
Nuejus po menesio, nenukrito ne kg, po dvieju menesiu pora kg. Tai beveik nieko - na, svarbu nepriaugau.  blush2.gif
Bet man primigtynai siule pasidaryti zarnyno valyma ir VEGA testus - nustebe, kodel gi nepadejo NMT. Zarnyno valymo nesu linkusi darytis. VEGA testas taip pat kelia abejones. Beje, skydliaukes hormonai mano veikia puikiai.
Numesti noreciau 10 - 15 kg, nera zveriskai didelis svoris mano, bet vis tiek labai noreciau buti lieknesne.
Taigi, jei sveikai maitinates ir taip, ispudingu rezultatu nesitikekite.

O as ieskosiu ir bandysiu kitus budus smile.gif Nes labai noriu suliekneti.

labutis mirksiukas.gif galeciau papriestaraut darausi dabar kaune ir vega ir maisto ir zarnyno valyma dar nera menesio o jau minus 6kg tai kad mergyte matomai esme zarnyno valyme thumbup.gif
Atsakyti
Kalbant apie ZNMC tai buvau patenkinta zarnyno valymu, maisto netoleravimo testu, VEGA testas manau nera butinas g.gif Buciau dar emus limfodrenazinius masazus, bet bais brangiai butu viskas apsieje..
Zodziu, nukrito ne tik kilogramai, o ir susitvarke oda, berimai - tuo metu buvau labai patenkinta smile.gif tik vat gaila, kad kg gryzo su kaupu, kaip ne kaip megstamo valgio ribojimas (neturiu omeny cepelinu valgymo ar kepsniu) nieko gero neduoda.. verysad.gif
Atsakyti
as kaip suprantu si mityba visam gyvenimui ir negalima atsipalaiduot juk zinojom ant ko einam bigsmile.gif man mano testas maisto tinka nenoresiu kad sugryztu kg teks save kontroliuot tongue.gif doh.gif


Atsakyti
QUOTE(E_rika @ 2009 10 10, 19:04)

kaip ne kaip megstamo valgio ribojimas (neturiu omeny cepelinu valgymo ar kepsniu) nieko gero neduoda..  verysad.gif

as skaitau kad nieko ribot nereikia.paskaityk knyga paul mckennas,,lieknekime kartu''gera knyga truputis valios ir laukiami reultatai 4u.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
as irgi viska dariau znmc tai nepaikejau (14metu ir pieno neleido?!, sake tipo is darzoviu gausi) bet itikino vega testa pasidaryti, pasidariau tai pasake kak nervingumas 4 is 5, tai dave tu zirneliu ir po to gerimo is ties nervinga pasidariau xD

o delto zarnyno valymo: sako visa esme jame. nu tai lietuviski sakant pries sikant pasisverk ir pasikus - minus 1kg kaip nebuta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julytegri: 02 lapkričio 2009 - 19:37
QUOTE(silver 27 @ 2005 06 21, 13:28)
Sveikos merginos, mačiau laidą per TV3 apie tai kaip moterys numetė labai daug svorio atlikusios maisto netoleravimo testą, kurį atlieka Žvėryno natūralios medicinos centras. Gal kuri darėtės, nes kaina 650 lt. tai vat ir reikia pagalvoti, ar darytis , ar ne , ar tai duos rezultatų.  4u.gif

O DABAR SU AKCIJA 990LT doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, skaiciau skaiciau ir man kilo klausimas, tiksliau prieštaravimas dėl to maisto netoleravimo testo. Kaip Jūs isivaizduojate aprūpinti organizmą tarkim kalciu, jeigu Tulcina praktiskai kiekvienam pasako, jog šiukštu pieno produktu negalima. Norite osteporozės kai bus menopauzė??
Ar nebus taip, kad po to laikymosi dietos pagal maisto netoleravimo testą-pavargsite ir apsirysite užvisą prasikankintą laiką.


Aš kažkada laikydavausi dietų (pakankamai sėkmingai),bet nervams tai nieko gero neduoda, pavalgai, o po to graužiesi... doh.gif tik po gimdymo galva prašviesėjo- ir tik valgydama , įsiklausydama ko aš iš tikrųjų noriu- esu liekna(daugas kas mano,kad net pr daug)..Kasdien valgau saldumynus (aisku ne po kilograma), valgau mėsas, varškes , kartais cepelinus ir kugelius ir bet ką, ko iš tikrųjų noriu, o ne "to negalima, ano negalima" . Ir svoris neauga bent jau 4m!!! thumbup.gif
Paslaptis paprasta- juk organizmas ne kvailas, žino jog gaus maisto ir dabar ir vėliau ir rytoj ir poryt-jis tiesiog nekaupia atsargų ir nejaučia streso. Net keista, kai leidžiu sau valgyti šokoladą, net nebesinori jo, gali ramiai voliotis ant stalo.

Taip,kad geriau klauskykte geriau pačios savęs, o ne kažkokios Tulčinos..

O po žarnyno valymo- išsivalo tik kakiai, o ne lašiniai;)

Atsakyti
QUOTE(vaistine @ 2009 11 22, 18:45)
Sveikos merginos, skaiciau skaiciau ir man kilo klausimas, tiksliau prieštaravimas dėl to maisto netoleravimo testo. Kaip Jūs isivaizduojate aprūpinti organizmą tarkim kalciu, jeigu Tulcina praktiskai kiekvienam pasako, jog šiukštu pieno produktu negalima. Norite osteporozės kai bus menopauzė??
Ar nebus taip,  kad po to laikymosi dietos pagal maisto netoleravimo testą-pavargsite ir apsirysite  užvisą prasikankintą laiką.
Aš kažkada laikydavausi dietų (pakankamai sėkmingai),bet nervams tai nieko gero neduoda, pavalgai, o po to graužiesi...  doh.gif    tik po gimdymo galva prašviesėjo- ir tik valgydama , įsiklausydama ko aš iš tikrųjų noriu- esu liekna(daugas kas mano,kad net pr daug)..Kasdien valgau saldumynus (aisku ne po kilograma), valgau mėsas, varškes , kartais cepelinus ir kugelius ir bet ką, ko iš tikrųjų noriu, o ne "to negalima, ano negalima" . Ir svoris neauga bent jau 4m!!!  thumbup.gif
Paslaptis paprasta- juk organizmas ne kvailas, žino jog gaus maisto ir dabar ir vėliau ir rytoj ir poryt-jis tiesiog nekaupia atsargų ir nejaučia streso. Net keista, kai leidžiu sau valgyti šokoladą, net nebesinori jo, gali ramiai voliotis ant stalo.

Taip,kad geriau klauskykte geriau pačios savęs, o ne kažkokios Tulčinos..

O po žarnyno valymo- išsivalo tik kakiai, o ne lašiniai;)

labai argumentuotas komentaras doh.gif
Atsakyti
reklaminiai triukai ir daugiau nieko, nebūtų storų žmonių, jei viskas taip būtų paprasta, kas neturi kur pinigų dėti tegul valosi tas subines, bet organizmą galima išvalyti paprasčiau ir sveikiau, kam taip drąstiškai? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Buvo naivuolių ir bus, ką čia bepakeisi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fufa007 @ 2009 10 10, 22:00)
as kaip suprantu si mityba visam gyvenimui ir negalima atsipalaiduot juk zinojom ant ko einam bigsmile.gif man mano testas maisto tinka nenoresiu kad sugryztu kg teks save kontroliuot tongue.gif  doh.gif


Nu, turiu žiauriai paprieštaraut ir įspėt tikinčias.
Taip, aš irgi iš tų tikinčių, ir turiu pasakyt, durna visiškai.
Prieš porą metų dariausi tuos cirkus pas Tulčiną. Tik be žarnyno plovimo. Buvo blogai, pastovus šaltkrėtis, nusilpau, nepajėgiau daryt to, ką įpratus. Per 3 sav. numečiau 2,5 kg., nelabai ir buvo ką mest, dėl sveikatos ėjau.

Dabar tebeturiu mitybos planą, kurį man ten sudarė, ir tai jau tęstinį, kur daugiau produktų leidžiama. Paskaičiavau su kalorijų skaičiuokle dienos kalorijas pagal tą planą, paklaikau, tomis dienomis, kai galima mėsą ir žuvį valgyti, susidaro 750 cal., o kai ne-iki 600 neištraukia. Tai ar šitaip maitintis galima visą gyvenimą?
Taigi konclagerio norma, ir plaukai nukris ir kaulai sunyks, eina švilpt kaip pikta.
O mano ūgis 174, tai proto turi jie ten bent kiek?
Kenkėjai, fui. Neneškit jiems savo pinigų, verčiau dovanų Kalėdinių pripirkit.
Atsakyti